‘برخی از مردم می گویند مسخره ترین چیز است: داگ مک اینتایر

برخی از مردم فکر می کنم رئیس جمهور تهمت های مخرب ابله یک grifter یک مرد باهم. برخی از افراد حتی می گویند که رئیس جمهور دیوانه است.

ذهن شما, من فکر نمی کنم این چیزها. من فقط قرار دادن آنها را در ستون روزنامه.

اما برخی از مردم فکر می کنم این چیزها درست مثل رئیس جمهور تهمت غالبا به نقل از آنچه “برخی از مردم” در حال تفکر است. رئیس جمهور توییتی “هنگامی که آنها باز کردن یک مورد سرد در جو روانی Scarborough ماده در فلوریدا(?) او دور با قتل است ؟ برخی از مردم فکر می کنم.”

برای ثبت وجود ندارد “مورد سرد” و یا “Scarborough ماده در فلوریدا.” وجود ندارد حتی یک اتاق متوسط مورد. پس از مرگ غم انگیز یک جوان کنگره کارمند در سال 2001 از معاینات پزشکی به این نتیجه رسیدند لری Klausutis دچار نامنظم ریتم قلب باعث او را به پاس کردن و ضربه سر او روی یک میز. مورد سرد است آن را بسته و به هر کس به جز “برخی از مردم” و رئیس جمهور ایالات متحده است.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016, MSNBC را “صبح جو” توسط Scarborough و در حال حاضر همسر میکا برژینسکی مکرر بود و دوستانه توقف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رابطه خصمانه زمانی که جو و میکا شروع به پرسیدن سوالات واقعی و گزارش آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می گوید و می کند.

این باعث شد که برای اولین بار “برخی از مردم” صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 29, 2017:

“هنگامی که خبر جعلی پزشکان در NBC … خاتمه رتبه های پایین جو Scarborough بر اساس ‘رمز و راز حل نشده’ که در فلوریدا سال پیش ؟ بررسی!”

مردم را تکان داد سر خود را در نفرت و رئیس جمهور اجازه دهید آن را رها حرکت به بیشتر فشار توییتر اهداف.

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز فراموش نمی کند و اسکاربورو-is-a-قاتل موتیف بازگشت با انتقام در هفته گذشته با رئیس جمهور نه تنها دلالت Scarborough یک قاتل است, بلکه (با صفر شواهد) به جرم امر با اواخر خانم Klausutis.

“بنابراین یک جوان دونده ماراتن را فقط اتفاق افتاده است به ضعف در دفتر کار ضربه سر او روی میز و مرگ? ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 24. “من فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر به این داستان از آن ، امر? آنچه در مورد این به اصطلاح محقق میشود ؟ خواندن داستان!”

داستان از رئیس جمهور می خواهم که شما به عنوان خوانده شده به نظر می رسد در “National Enquirer” منتشر کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و کمپین نویسندگان دیوید دماغ.

در مه 27, رئیس جمهور ریخت گاز بیشتر در آتش, به tweeting “جو روانی Scarborough است rattled نه تنها خود را رتبه بندی بد اما همه چیز و حقایق است که در حال بیرون آمدن در اینترنت در مورد باز کردن یک مورد سرد. او می داند آنچه که اتفاق می افتد!”

در مه 21, تیموتی Klausutis لری ایم خواسته توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی به دخالت. “رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده چیزی که متعلق به او” نوشت Klausutis, “حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آورید. همسر من سزاوار بهتر است.”

Klausutis’ نامه درخواست توییتر به درخواست “واقع چک کردن” به رئیس جمهور توييتها که باعث شد رئیس جمهور را تهدید توییتر و تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی — روشن نقض متمم اول قانون اساسی — که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد چیزهایی مثل این لایحه از حقوق.

حداقل این چیزی است که برخی از مردم فکر می کنم.

وقتی پرسیده شد که در مورد درد خود را به ناچار باعث لری خانواده رئیس جمهور دو برابر کردن. “وجود دارد هیچ اساسنامه محدودیت ها گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سکربروق دروغ است اولین بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دخیل سیاسی حریف در یک قتل است. در ماه مه سال 2016 نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن (دوباره با استناد به راحتی به پایان رسیده Enquirer داستان) ضمنی تگزاس بهداشت ، تد کروز بود به نحوی درگیر در whacking JFK.

“و شما می دانید, پدر او با لی هاروی اسوالد قبل از اسوالد را که شما می دانید شات … آنچه او انجام با لی هاروی اسوالد قبل از مرگ, قبل از تیراندازی ؟ این وحشتناک است.”

و تهمت مناسب است. این وحشتناک است نه فقط به این دلیل او فکر می کند آن است.

هفته گذشته بود و زشت است. ما تصویب 100,000 علامت در COVID-19 بیماری همه گیر. که بسیاری از مرده آمریکایی با بیش عزادار آمده است. در مینه سوتا یک تلفن همراه گرفته شده چه به نظر می رسد مانند یک عمل قتل نفس اگر نه قتل که در حال حاضر اخراج افسر پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در گلو از جورج فلوید در حالی که فلوید التماس “من نمی توانم نفس افسر.”

برخی از مردم فکر می کنم برگ برنده را تشویق می کند این نوع از نیروی بیش از حد به یاد زمانی که در جولای 28, 2017, او خطاب به جمع افسران پلیس در لانگ آیلند. “هنگامی که شما بچه ها قرار دادن کسی در ماشین و شما در حال حفاظت از خود را از سر گفت:” رئیس جمهور در حالی که تقلید حرکات محافظ یک مظنون را در برابر تداوم یک تیم ماشین سقف “مثل همین حالا ضربه زدن سر خود را, و آنها فقط به کشته شدن کسی نمی ضربه زدن سر خود را, شما می توانید با دست دور باشه؟” جمعیت واکنش نشان داد و با خنده و کف زدن برخی از خجالت.

من فکر می کنم رئیس جمهور ناشی از یک افسر پلیس به کشتن جورج فلوید? من نمی. اما آنچه که برخی از مردم فکر می کنم.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de