به عنوان برخی از ایالت ها و شهرداری ها شروع به شل شدن محدودیت های شخصی, جنبش بازیکنان NBA گزارش همچنین اجازه خواهد داشت برای بازگشت به تیم خود آموزش امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات فردی را به عنوان به زودی به عنوان جمعه — اگر خود دولت های محلی ندارند اقامت در خانه سفارش منع چنین جنبش هنوز ESPN گزارش روز شنبه.

در لس آنجلس از “امن تر در خانه” سلامت جهت ایجاد شده برای کمک به سرعت گسترش این بیماری ناشی از کوروناویروس تنظیم شده است در محل باقی می ماند از طریق مه 15.

در چنین بازار با چنین stay-در-خانه-سفارشات باقی مانده در محل NBA بنا به گزارش ها گفتن است تیم است که آن را به کار با آنها را برای کمک به پیدا کردن جایگزین ترتیبات برای بازیکنان خود را در تلاش به آنها اجازه می دهد برای آموزش حرفه ای محیط امن.

“این بسیار روی حیله و تزویر” لیکرز به جلو جرد دادلی توییتی. “اگر این خانه بمانند منظور می رود تا ماه ژوئن و برخی از تیم ها باید یک ماه دسترسی بیش از دیگران در عمل خود را تسهیلات …,” او اضافه شده است نگران چهره emoji و facepalm emoji به پایان خود نقطه است.

مقامات روز شنبه گزارش داد که L. A. County مرگ و میر دو برابر در یک هفته به 895. با 607 تازه شناسایی موارد COVID-19 در روز گذشته مجموع شمارش آرا در شهرستان می ایستد در 19,107 پس از بحران بهداشت آغاز شد.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس و دستور داد تیم به امکانات خود را هشت روز بعد با استناد به مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش ویروس.

NBA گزارش تصمیم به دوباره باز کردن امکانات است نشانه ای از یک جدول زمانی برای از سرگیری این فصل با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski.

کمیسر NBA آدم نقره گفت: چندین بار از لیگ وقفه آغاز شد که وجود دارد نمی توان تصمیم گیری در مورد زمانی که و یا اگر برای ادامه بازی تا زمانی که در مه — در اولین.

چرا که بسیاری از بازیکنان را در سمت چپ بازار که در آن تیم خود را بازی در زمان خاموش شدن آن را انتظار می رود که سازمان با باز کردن امکانات می تواند اجازه مخالفت با بازیکنان زندگی محلی خود استفاده بدنسازی به صورت محدود با توجه به ESPN.

تیم بنا به گزارش ها باقی خواهد ماند و ممنوع از برگزاری گروه تمرین و یا سازمان فعالیت های تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو