فعالیت در NBA است که جدید نیست. یکی از مهمترین مشخصات بالا آوازی ورزشکاران تا کنون به تازگی عملا با لیکرز به آنها یادآوری می کنند.

در یک آنلاین تاون هال جلسه با بازیکنان Kareem Abdul-Jabbar صحبت به تیم مورد پس زمینه خود را که شامل تحریم بازی های المپیک 1968 بیش نابرابر درمان مردم سیاه و سفید در ایالات متحده و همچنان به این روز با گریه برای اصلاحات در کالج دو و میدانی. در حالی که این حرکت برای اصلاحات اجتماعی در حال تجربه یک اوج در بسیاری از قلمروهای ایالات متحده از جمله NBA, سخنان سابق Laker به نسل کنونی به آنها یادآوری تغییر اجتماعی است که مانند یک قهرمانی — آن را به دست آورد در یک فصل.

“این است که به تغییر در یک ماه احتمالا نمی توانید تغییر در یک سال” الکس کاروسو گفت takeaways از سالن شهر. “آن را به وقت و زمان دوباره که در آن شما در حال رفتن به به گام شجاع استفاده از صدای خود را کنید و سعی کنید برای ایجاد یک تاثیر و تغییر برای زندگی بهتر است.”

NBA تمدید فشار سیاسی و اجتماعی باعث می شود که بازتابی از آن بازیکنان اکثر آنها سیاه و سفید هستند و تعدادی از آنها شرح داده شده اند به شدت تجربیات شخصی با نژاد و نژادپرستی در امریکا است. به عنوان NBA همچنان در طول مسیر خود به یک جولای 30, restart, علل بازیکنان مورد مراقبت خواهد بود در هم آمیخته طول: خشونت پلیس, زندان, اصلاح, رای گیری, حقوق و بیشتر.

لیگ ارائه یک پنجره به آنچه این باید شبیه این هفته است. یک گزارش از ESPN ذکر شده یک لیست از عبارات NBA و NBPA توافق می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پشت کشباف یک بار رقابت رزومه برای اولین بار چهار شب از بازی ها. آنها طیف وسیعی از general (“عدالت” و “برابری”) به اشاره (“من نمی توانم نفس بکشم”). ESPN نیز گزارش داد که این بازیکن شد و منصرف از استفاده از نام های برجسته قربانیان خشونت های پلیس مانند جورج فلوید و Breonna تیلور بیش از نگرانی است که خانواده ها می تواند جرم باشد.

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.

نیوجرسی پیام می تواند به سادگی یک, اولین گام برای swaying NBA مخاطبان به گرفتن یک فعال تر علاقه علل بازیکنان مورد علاقه خود در مورد مراقبت. لیگ های دیگر را گاهی اوقات دست و پنجه نرم با بازیکنان صحبت کردن در مورد مسائل اجتماعی — NFL را در ارتباط با khezri فقط شروع به گرم شدن — اما بازیکنان NBA تا حد زیادی به نظر می رسد به این باور لیگ است منافع خود را در قلب و قرض دادن آن پلت فرم برای این علل است.

“من فقط فکر می کنم NBA, ما سرب” جرد دادلی گفت. “من فکر می کنم آدم نقره برای من بهترین است. او در تلاش برای آن را به سمت راست در تلاش برای آگاهی جلو و مرکز.”

توافق بین NBA و NBPA مهمترین آنها شامل زبان تقویت لیگ تعهد برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید. در حالی که بسیاری از این ساختار هنوز به چکش های NBA گفته است که در نظر دارد برای افزایش استخدام و نمایندگی در خارج از دادگاه جنبه های کسب و کار شامل بیشتر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در معاملات تجاری و ایجاد یک پایه برای ریختن منابع در جوامع از جایی که اکثر بازیکنان آن آمده است.

در حالی که جناح از بازیکنان علنا مورد سوال آخر ماه اگر NBA شد به اندازه کافی متعهد و اگر بازگشت به بسکتبال می تواند کمک به منحرف کردن اذهان از حرکت عدالت اجتماعی باعث می شود بسیاری از این نگرانی ها به نظر می رسد تا حد زیادی assuaged. آنتونی دیویس گفت که او بر این باور است که بازیکن قادر خواهد بود به گزاف گویی ایده از یک دیگر در اورلاندو به عنوان به خوبی.

“(در آن مورد) آنچه می تواند ما را به صورت جداگانه و آنچه می تواند ما را به عنوان یک واحد برای ایجاد تغییر,” او گفت:. “من فکر می کنم بیشتر مردم ما بیشتر به ذهن ما بیشتر به ایده ها و افکار ما می توانید با آمد تا به نوعی از تغییر جهان و تغییر چه خبر است.”

این احتمال وجود دارد که بازیکنان تنها کسانی نیستند که به نمایندگی از مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت. فرانک وگل گفت: NBA مربیان مورد بحث بود معادل به نیوجرسی, پیام, اما جزئیات شده نهایی.

مانند بسیاری از جزئیات در مورد راه اندازی مجدد بسیار است که هنوز هم در آثار. اما مکالمات اتفاق می افتد و امکانات هیجان زده اند بسیاری از بازیکنان خواهد شد که حضور NBPA جمهور کریس پل گفت: به تازگی.

“من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود من بسیار هیجان زده در مورد لیگ ما,” او گفت:. “من در حال حاضر شده است در کمیته اجرایی من فکر می کنم پس من سال سوم در لیگ برتر و برای دیدن نوع ورودی و ایده هایی که بچه ها دارند به طوری که ما می تواند ایجاد آگاهی ما می تواند به ویژه در برخی از این کسب و کار متعلق به. من هیجان زده برای آنچه که ما می توانید انجام دهید که خیلی بزرگتر از این بازی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو