توسط جف سبز و دونالد مور بلومبرگ

هر روز قبل از 350 کارکنان در تازه N’ ناب وارد این شرکت آماده سازی مواد غذایی مرکز در آناهایم آنها با پر کردن یک پرسشنامه سلامت و درجه حرارت خود را گرفته شده است.

هر کسی که با علائم و حتی اگر آنها به نظر می رسد مانند آلرژی فصلی خواسته است به پرداخت اورژانس بیمار را ترک کنند. داخل کارگران فاصله به طور گسترده ای از هم جدا و پوشیدن دستکش و ماسک آنها به عنوان آماده سازی مواد غذایی برای تحویل. در اوایل ماه آوریل کارکنان کردم $1 یک ساعت افزایش فقط برای آمدن در آنجا تقاضا برای ایمیل-وعده های غذایی به منظور اتحاد رسید و با بسیاری از مردم ماندن در خانه.

“من این واقعیت است که ما در حال ضروری کسب و کار بسیار جدی چرا که مردم نه تنها نیاز به خوردن اما آنها نیاز به یک منبع خوبی از مواد غذایی گفت:” تازه N’ ناب اجرایی Laureen Asseo که اضافه شده است که او می آید در هر روز برای نشان دادن حمایت برای کارگران است. “من هدف شماره یک این است که چگونه ما در امان ماندن و چگونه ما در ادامه به تهیه غذای سالم برای مردم است.”

همه حساب تازه, N’ ناب — و دیگر شرکت ها در نظر گرفته شده ضروری به اقتصاد ایالات متحده مانند Walmart, Home Depot, لاو و Kroger — ایجاد یک استاندارد برای عامل در طول یک بیماری همه گیر.

برای مکان های خرده فروشی که شامل گسترده تر و یا یک راه راهرو (یا هر دو) به نگه داشتن خریداران دورتر از هم جدا touchless پرداخت و پلکسی گلاس سپر (و گاهی اوقات ماسک و دستکش) برای صندوقداران. فروشگاه ساعت در حال کاهش و تعداد مشتریان مجاز در هر زمان محدود است. در حالی که همه فروشگاه سطوح تمیز و تمیز و تمیز کنید.

تحت فشار به نشان می دهد مراقبت از آنها برای ترس کارکنان (و نه به ذکر است مشتریان) شرکت شده اند ابداع یک راهکار است که ممکن است تغییر شیوه خرید به نظر می رسد پس از coronavirus متوقف بودن یک تهدید جهانی.

به عنوان شیوع همچنان به تاخت و تاز آمریکا از سواحل داخلی بسیاری از مردم در حال کار از خانه. خرده فروشی کارگران که ضروری تلقی شده است, اما لازم نیست که لوکس. با تشکر از کمبود دنده محافظ فقدان آموزش و مشتریان و همکاران که سرمایه گذاری با وجود اینکه بیماری آنها به طور مداوم در معرض خطر است.

متخصصان پزشکی هستند البته بیشتر در معرض خطر هستند و به طور منظم بیمار شدن و مردن. اما صندوقداران و سوپر مارکت کارمندان در حال سقوط قربانی این ویروس بیش از حد. از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به حمل و نقل ابزار و بهداشتی-مراقبت از شرکت های دیگر کارگران لازم برای حفظ اقتصاد از فروپاشی هستند و با تکیه بر کارفرمایان خود را به آنها را امن نگه دارید.

“همیشه وجود دارد رفتن به یک خطر بالاتر برای ضروری مردم گفت:” پل Meechan زیستی خطر مشاور که تا زمانی که در سپتامبر گذشته بود که مدیر دفتر ایمنی, بهداشت و محیط زیست در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. “آن را به عقب می رود به یکی از پایه بدیهیات ایمنی است که شما هرگز به صفر خطر است. شما کاهش آن شما مدیریت آن را به آن را به عنوان کم به عنوان شما می توانید. که سپس سوال می شود چه ضروری و چه ضروری هستند شما و یا خدمات؟'”

در حالی که برخی از شرکت ها شده اند سریع به مشتری جلب کردن اقدامات ایمنی نه همه کارگران ضروری احساس خود را از رفاه است که دیده می شود به عنوان برترین توسط مدیریت. کارکنان از آمازون مراکز توزیع در شهر نیویورک به رانندگان اتوبوس در دیترویت و مک دونالد کارکنان در کارولینای شمالی موسوم به توقف کار بیش از ترس است که محل کار خود را ناامن هستند. (مک دونالد Corp. گفت: هفته گذشته که آن را اجازه می دهد تا کارکنان به پوشیدن ماسک و آن است که کار به تامین آنها است.)

یک خریدار خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک عامل زنجیره ای خرده فروشی و یا کسب و کار بدون مثبت COVID-19 مورد در میان خود کارگران است.

با بهار تقریبا در اینجا صفحه اصلی بهبود زنجیره ای است که تلقی شده است ضروری در حال آماده شدن برای افزایش معمول در مشتریان است. صفحه اصلی انبار تصمیم گرفتند به جست و خیز سنتی تبلیغات از آنجایی که آنها ممکن است در قرعه کشی بیش از حد بسیاری از خریداران در حالی که لاو Cos. گفت: آن را ارائه دستکش و ماسک برای هر کارمند که آنها را می خواهد و گفت که آن را گسترش فروشگاه راهرو.

خارج شده و Kroger مصرف مشابه احتیاطی از جمله ساخت برخی از راهروی یک طرفه و غربالگری کارکنان به صورت تب به عنوان آنها می رسند ، رستوران مارک های بین المللی وارز. صاحب فست فود زنجیره ای برگر کینگ, Tim Hortons و Popeyes لوئیزیانا مادر گفت: آن را ارسال 15,000 دماسنج به آن رستوران برای بررسی کارگران درجه حرارت به عنوان آنها می رسند برای تغییر خود را.

بلندی بیش از تلاش برای انطباق با این ویروس است که نیاز به ثابت مطابق با اصول بهداشتی گفت: Patty avalanche news, مدیر اجرایی جهانی Biorisk شورای مشورتی (GBAC) یک گروه است که توصیه تهدیدات زیستی و کاهش. GBAC نظارت خدمه که مقادیر هواپیماهای حمل ابولا در سال 2014 و 2015 و اخیرا تمیز کشتی های کروز با Covid-19 شیوع و هواپیما که airlifted آمریکایی ها از ووهان چین شهر که در آن ویروس پدید آمده است.

او می گوید که تکنولوژی موجود در حال حاضر را به خرس در زمان بحران است. شیمیایی foggers برخی از توسعه یافته برای مبارزه با ابولا استفاده می شود برای پاکسازی محل پس از تایید Covid-19 مورد او گفت:. تمیز کردن روبات ها استفاده می شود به پاک کردن سطوح می تواند اصلاح شود برای رسیدن به بالا لمس نقاط کمک به سهولت در تمیز کردن خدمه است.

“وجود دارد برخی از شگفت انگیز فن آوری است که باید هیئت مدیره در آمد در پنج سال گذشته که واقعا تفاوت,” avalanche news گفت. “چه این بیماری همه گیر در حال رفتن به انجام منجنیق ما به آن تکنولوژی جدید و فلسفه جدید.”

این معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد باقی بماند در ایالات متحده, اما در حال حاضر زیستی خطر مشاور پل Meechan گفت: هر کس نیاز دارد به فرض همه مسری است—و عمل درآمده است.

خرده فروشان باید مارک کردن شش پا بخش در همه جا برای اطمینان خریداران روشنی از یکدیگر است و هیچ کس نباید لمس کردن صفحه نمایش لمسی; آنها باید با استفاده از سخت پایان یک قلم او گفت:. که در آن مردم را لمس یک صفحه پرداخت آن باید بلافاصله تمیز شود.

“هیچ چیز وجود دارد که می تواند شما را به عنوان مقدار به عنوان در یک حباب حفاظتی به دور از همه انسان های دیگر” گفت: Sandro Galea متخصص اپیدمیولوژی و دین از دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی. “اما این غیر واقعی است. بنابراین من فکر می کنم آن را فقط به عنوان آنجا که ممکن است خطر را کاهش دهد در حالی که حفظ عملیات مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو