Simi دره دریایی کشته در عراق می شود هلیکوپتر روگذر رژه پلیس و آتش سوزی وسایل نقلیه

SIMI دره — معاون دریایی کشته در عراق در ماه گذشته تا به حال به تعویق انداختن مراسم یادبود او را به دلیل محدودی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 اردیبهشت 1399

SIMI دره — معاون دریایی کشته در عراق در ماه گذشته تا به حال به تعویق انداختن مراسم یادبود او را به دلیل محدودیت در اجتماعات بزرگ در کالیفرنیا به سرعت گسترش coronavirus.

تیر اندازی Sgt. دیگو D. Pongo مهم مهارت اپراتور از Simi Valley کالیفرنیا دچار زخم مهلک در حالی که همراه با نیروهای امنیتی عراق طی یک ماموریت برای از بین بردن یک دژ داعش در یک منطقه کوهستانی شمالی و مرکزی عراق است. او 34 سال و اختصاص به 2nd دریایی مهاجم گردان. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از MARSOC)

در صبح روز یکشنبه آنها شگفت زده شدند با یک رژه خارج از Simi دره خانه آغاز شد که با یک هلیکوپتر پلیس روگذر و پس از حدود 1,500 اجرای قانون وسایل نقلیه آتش موتور و ماشین.

شهرستان ونتورا گزارش حضور بزرگ به افتخار تیر اندازی Sgt. دیگو D. Pongo بود منظم امر است.

Pongo خواهر در قانون به سازماندهی رژه خود را به تعجب پدر و مادر و برادران. پلیس به کمک کردن با کنترل ترافیک.

اعضای جامعه نگه داشته رژه رفتن برای بیش از دو ساعت و بسیاری از اتومبیل های لعنتی موسیقی در حالی که بچه ها آویزان از پنجره تکان دادن پرچم. مردم که جمع شده در پیاده رو به تماشای رژه به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات گروهبان. پاتریک Zayicek به این روزنامه گفت.

"این یک نمایش بزرگ از حمایت در جامعه ما.," او گفت:.

Pongo, 34 و دیگری دریایی کشته شدند در 8 مارس طی یک ماموریت برای از بین بردن یک دژ محکم برای گروه دولت اسلامی در عراق است. Pongo و سروان. Moises A. ناواس نیز 34, از کنسرت, مریلند هر دو اختصاص به تفنگداران دریایی 2 مهاجم گردان در Camp Lejeune, North Carolina.

Pongo شد پیشرفته تک تیرانداز خارجی سلاح مربی و یک مبارزه تیراندازی رهبر که مسلط به زبان های متعدد دریایی مهاجم هنگ افسر فرمانده سرهنگ جان لینچ گفت.

Pongo جان سالم به در با پدر و دیگر اعضای خانواده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب