سیررا ویستا مربی تیم فوتبال Sergio Villasenor به عمل جراحی زیر آشکار حمله قلبی

سیررا ویستا دبیرستان مربی تیم فوتبال Sergio Villasenor است و دوره نقاهت را در لس آنجلس USC مرکز پزشکی پس از درد و رنج آشکار حمله قلبی در حالی که او بر روی یک نردبان پیرایش درخت خود را در هفته گذشته, پسر و دستیار دون مربی مت Villasenor تایید کرد در روز یکشنبه.

سرجیو Villasenor, 61, از دست داده آگاهی در حالی که در خود نردبان و به زمین سقوط کرد و دچار جراحات و خونریزی داخلی در سر خود را. او را به بیمارستان بردند و در شرایط پایدار است و انتظار می رود که عمل جراحی بای پس عروق کرونر در شنبه مت گفت.

سرجیو Villasenor شد هشدار به اندازه کافی برای نوشتن یک پیام به تیم فوتبال خود را که پسرش مت به اشتراک گذاشته.

“من نمی خواهم شما را به شنیدن این از شخص دیگری اما در روز پنج شنبه من در یک نردبان انجام برخی از پیرایش و من تا به حال یک قلب مربوط خاموشی” سرجیو Villasenor نوشت. “نکته بعدی که من متوجه شدم در یک آمبولانس در راه بیمارستان است.

“من سه کالاهای اساسی بر سر زخم است و تا به حال برخی از خونریزی در مغز/سر منطقه و همچنین پیدا کردن آن را یک حمله قلبی خفیف. پس از آن من تا به حال چند آزمایش انجام می شود و من خواهد شد نیاز به عمل جراحی بای پس قلب.”

سیررا ویستا دون سر مربی Sergio Villasenor تظاهرات بازیکنان خود را در پایان یک فصل دبستان بازی فوتبال در برابر گانش غول در سیرا ویستا دبیرستان در بلدوین پارک کالیفرنیا. روز جمعه 30 اوت 2019. سیرا ویستا دون شکست گانش غول 50-29. (عکس از رائول رومرو Jr, کمک عکاس)

سرجیو Villasenor به پایان رسید و فصل اول خود را با دون و تا به حال موفقیت فوق العاده ای. او در زمان بیش از یک تیم است که 0-10 سال قبل و رهبری آنها را به Montview مسابقات قهرمانی لیگ و لشکر 14 یک چهارم نهایی.

این دون تا به حال برنده اول خود را در 11 بازی در این زمینه قبل از از دست دادن در پلی آف اما تا به حال به جریمه پنج برنده در طول فصل به خاطر یک بازیکن فاقد شرایط لازم. اما در این زمینه آنها تعجب تیم از سال است.

“شما نمی توانید از شر من که آسان” بود که چگونه Sergio Villasenor پایان بیانیه خود به تیم خود. “من را بازیابی و بازگشت به مربیگری به زودی. من به شما وعده داده شده و جامعه چند دولت شد.”

مت Villasenor گفت: پزشکان در حال انتظار برای ضربه به سر او فرو نشست قبل از اینکه در طول عمل جراحی قلب و او را نگران برای پدر خود را به خاطر او تا به حال قبلی مسائل بهداشتی مربوط به قلب او.

“حدود هشت سال پیش من در سال آخر دبیرستان او تا به حال حدود پنج عمل جراحی قلب در یک سال و او نیز تا به حال به عمل جراحی و” مت گفت. “هیچ کس هرگز حدس می زنم او دارای چهار استنت و بالون در قلب او و همچنین دارای یک پایه و چهار پیچ برگزاری خود را پشت و ستون فقرات.

“ما فقط همه دعا و به امید او می شود از طریق این فقط خوب است. همه ما می دانیم که او یک مرد قوی اما آن را دشوار است, شما می دانید.”

به دلیل coronavirus همه گیر خانواده اش قادر است به دیدار او ساخته شده است که مصیبت حتی سخت تر است.

“همه ما در حال تلاش برای باقی می ماند قوی” مت گفت. “سخت ترین بخشی است که در بیمارستان به راحتی او را به خصوص برای مادرم. او شده است وجود دارد به تنهایی و سختی در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im