Facebook اعلام کرده است که آن را هشدار به کاربران شده اند که در معرض جعلی اخبار در مورد کوروناویروس. افرادی که از نظر دوست داشت به اشتراک گذاشته و یا مرتکب هر گونه اقدام در یک پست است که رنگ قرمز پرچم به عنوان مضر توسط Facebook خواهد شد به کارگردانی به یک وب سایت است که debunks اطلاعات نادرست. با این حال به نظر می رسد به عنوان اگر Facebook است که در واقع ناتوان از واقعا تعیین کننده است که اخبار جعلی است و که آن را به عنوان طبقه بندی شده به تازگی یک فیلم مستند The Epoch Times به عنوان “اطلاعات نادرست” حتی اگر دلیلی برای انجام این کار فراتر از منطق است.

مسدود کردن مستند

این فیلم مستند ردیابی کردن منشاء ووهان Coronavirusچک داده های علمی شناخته شده حقایق و نظرات شخصی برخی از مشهور ترین جهان, دانشمندان به ارائه یک تصویر راستگو چگونه CCP coronavirus ممکن است به وجود آمده. مستند یک ضربه بزرگ و دست آورد بیش از 70 میلیون بازدید از سراسر جهان است. در میان چنین کاربر علاقه Facebook طبقه بندی شده در این ویدئو که با عنوان “اطلاعات نادرست است.” و معلوم است که Facebook در زمان پایین این ویدئو این ادعا جعلی با توسل به منطق غلط!

مثلا واقعیت-جستجوگر مشخص شده مستند به عنوان جعلی بر اساس یک گزارش از نیویورک پست منتشر شده در فوریه این سال است. این ویدئو باعث می شود که ادعا می کنند که این ویروس ممکن است منشأ در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV). این واقعیت-جستجوگر با استفاده از یک بیانیه از virologist دانیل E اندرسون به قاضی که این ویدئو ادعا نادرست بود. چرا ؟ چون اندرسون می گوید که او تا به حال مشغول به کار در آزمایشگاه برای دو سال گذشته و می تواند “شخصا گواهی” برای مهار اقدامات در آزمایشگاه است.

The fact-checker makes many incorrect assumptions when judging the video as fake. (Image: Pixhere ; CC0 1.0)

این واقعیت-جستجوگر باعث می شود بسیاری از تصورات نادرست که قضاوت این ویدئو به عنوان جعلی. (تصویر: Pixhere ; CC0 1.0)

این واقعیت است که اندرسون است که یک منبع بی طرف به دلیل سابقه خود را با آزمایشگاه است به اندازه کافی به واقعیت-چکرز ادعا مستند به نوبه خود به گرد و غبار. اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. چرا امنیت قدرت آزمایشگاه باید چیزی برای انجام با اینکه این ویروس از آنجا آمد یا نه ؟ این مستند فقط به جلو می گذارد احتمال این که این ویروس ممکن است آمده اند از آزمایشگاه. این واقعیت-جستجوگر را قاطعانه رد می کند این است که ممکن است. چرا ؟ چرا که کسی که در آنجا کار می کرد در گذشته ادعا کرد که آن را غیر ممکن است ؟ که یکی از مسخره ترین راه برای واقعیت-بررسی یک ادعا است.

یکی دیگر از اشتباه بزرگ این است که این واقعیت-جستجوگر علائم زیر را ادعا ساخته شده توسط این مستند به عنوان نادرست — “شواهد به SARS-CoV-2 تحقیقات انجام شده در ووهان موسسه ویروس شناسی.” به عنوان یک پاسخ به واقعیت-جستجوگر آمده است که شواهد علمی نقاط CCP ویروس که از یک منشا طبیعی و انسانی و مهندسی است. پس چه ؟ این مستند به سادگی می گوید که این ویروس در آمد از آزمایشگاه. آن را می سازد هیچ ادعایی در مورد اینکه آیا ویروس بود طبیعی یا مهندسی!

خبر جعلی مشکل

دیگر فیلم ها که سوال در چین روایت نیز گرفته شده توسط Facebook. اما به عنوان ما فقط دیده می شود با این Epoch Times تصویری, چگونه می توانید به ما اعتماد Facebook به واقع واقعیت-بررسی درستی است ؟ خواهد Facebook نگه داشتن از بین بردن ویدئوها با توجه به منافع خود و ما را ناتوان به انجام هیچ چیز در مورد آن ؟ نباید وجود داشته باشد برای جبران اشتباه شوی یک ویدئو به عنوان “اطلاعات نادرست”? در غیر این صورت چگونه می توانید Facebook نگه داشته می شود در خط و اعتماد به واقعا بی طرف باقی می ماند?

Several other videos that question China’s narrative have also been taken down by Facebook. (Image: Pixabay/CC0 1.0)

دیگر فیلم ها که سوال در چین روایت نیز گرفته شده توسط Facebook. (تصویر: Pixabay/CC0 1.0)

آن را باید در ذهن نگه داشته شود که Facebook است که به شدت در تلاش برای رسیدن به بازار چین برای گسترش پایگاه کاربر. فقط به عنوان با هر شرکت در تلاش برای از بین بردن worm به بازار چین, Facebook ممکن است تا پایان cozying به چین و ایجاد پلت فرم رسانه های اجتماعی طرفدار کمونیست در این فرآیند است. یک مثال خوب از این خواهد بود که COVID-19 تلفات آمار چین است.

Facebook ظاهرا قبول پکن آمار رسمی به عنوان واقعی و بدون حتی انجام یک واقعیت-بررسی حتی اگر دولت است که به خوبی شناخته شده برای داده های جعلی با توجه به هوی و هوس. با انجام این کار نیست Facebook کمک دولت چین? اگر Facebook می تواند “واقعیت-بررسی” یک فیلم با عصر بارنباید آن نیز واقعیت-بررسی چین اعداد ؟

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

چین را بررسی تلسکوپ با توجه به ساخته شده توسط 2022

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو