آناهایم — Shohei Ohtani شده است و انتظار مدت زمان طولانی به راحتی دوباره.

قبل از گم شده سه و نیم ماه است که از coronavirus خاموش Ohtani در حال صرف بیش از 17 ماه rehabbing به عنوان یک پارچ پس از تامی جان عمل جراحی است.

در حال حاضر او در نهایت می توانید ببینید خط پایان. وقتی بیس بال شروع فصل بعد در این ماه Ohtani خواهد دوباره یک راه دو بازیکن.

“سال گذشته یک فصل برای من در واقع” Ohtani گفت: از طریق پنج شنبه. “من قصد دارم به روال عادی من این سال است. به طوری که در حس من احساس بسیار راحت است. این فصل یک فصل کوتاه پس از آن بیشتر شبیه به یک با حداکثر سرعت دویدن یک ماراتن. من قصد دارم به سعی کنید برای رفتن 100 درصد خارج از دروازه و شروع و پایان قوی است.”

است که می تواند یک برکت و رحمت برای فرشتگان که می توانید یک افزایش بزرگ اگر Ohtani می توانید زمین در سطح او نشان داد در سال 2018 است.

Ohtani شده است پرتاب به hitters در طول تمرینات در طول shutdown اما او نیست مواجه hitter وظیفه در طول دو روز اول از رسمی تیم تمرینات. او حرکت خواهد کرد که در چند روز آینده و پس از آن قادر خواهید بود به زمین در intrasquad بازی.

“من شما را به سطح شیب دار تا من به شدت وجود دارد و ببینید که چگونه بازوی من واکنش نشان می دهد,” Ohtani گفت. “اما همانطور که از در حال حاضر من احساس می کنم واقعا خوب است.”

مدیر جو Maddon گفت: در هفته گذشته فرشتگان قصد استفاده از Ohtani به عنوان آنها در سال 2018 قبل از او مجروح آرنج خود را. Ohtani تن به تن یک بار در هفته در اکثر و hitter وظیفه تعیین ، که فصل Ohtani ارسال شده 3.31 دوران در 10 شروع می شود همراه با یک .925 OPS و 22 homers در 367 صفحه ظاهر.

اما 2019 را کاملا زنده به استاندارد او مجموعه ای جدا از این واقعیت که او نمی تواند زمین به دلیل ناتوانی.

Ohtani آمار فقط 18 homers در 425 صفحه ظاهر با عملیات حذف ، 848. آل OPS بود .762. تفاوت در این بود که واقعا کیفیت تماس اما زاویه پرتاب است که کاهش یافته و از 12.3 درجه در سال 2018 به 6.8 درجه در 2019.

به منظور سعی کنید به بهبود به عنوان یک hitter, Ohtani آزمایش شد در بهار آموزش با آوردن پشت پا لگد که او را رها کرده بود فقط قبل از شروع فصل 2018.

در حال حاضر پس از سه ماه از تمرینات او گفت که او نمی خواهید به استفاده از خیلی از پا و پا زدن.

“در واقع بلند کردن اجسام یا نه بلند کردن پای من است نه یک معامله بزرگ برای من,” او گفت:. “این در واقع چگونه بدن من واکنش نشان می دهد هنگامی که پای من زمین. بنابراین تا زمانی که من در زمان بلند کردن پا و یا نه یک مسئله بزرگ است.”

Ohtani که تبدیل به 26 روز یکشنبه گفت که او انجام نشده زیاد است اما کار بر روی بازی خود را در قرنطینه. زمانی که او بود در ورزشگاه و یا در ورزشگاه او بیشتر بود, در حال خواب, او گفت:.

Maddon که بدست خود برای اولین بار قرار گرفتن در معرض طولانی Ohtani بیش از شش ماه گذشته گفت که او را تحت تاثیر قرار شده است با تعهد خود را به بهبود است.

“او بسیار اختصاص داده شده به هنر و صنعت خود را,” Maddon گفت. “او می خواهد به بود. او نه تنها خوب می خواهید. او می خواهد به بود. به طوری که واقعا غذای آماده من از او. او واقعا با انگیزه است.”

همچنین

خولیو تهران است که در میان بازیکنان که هنوز شروع به کار کردن در هر دو آناهایم یا هر چند Maddon نمی توانستم بگویم چرا. تیم نیستند مجاز به افشای مثبت COVID-19 آزمون بدون این بازیکن رضایت دارد اما در دیگر coronavirus-دلایل مرتبط با یک بازیکن ممکن است در دسترس نیست. بازیکنان هنوز هم می تواند انتظار برای نتایج آزمون یا اعضای خانواده ممکن است در انتظار نتایج آزمون. بازیکنان نیز باید قرنطینه برای تعداد معینی از روز پس از سفر به طوری که می تواند باعث تاخیر کوتاه در رسیدن به اردوگاه. …

فرشتگان اولین intrasquad بازی خواهد بود سه شنبه یک روز زودتر از Maddon نشان داده بود قبلا. Maddon گفته بود روز جمعه بود که پنج روز از تمرینات قبل از بازی, اما او متوجه نیست که تبادل مربی میکی Callaway شمارش بود روز پنجشنبه پرتاب جلسات به عنوان روز اول. …

Maddon گفت که او امیدوار است برای به دست آوردن غذای بیرون کشیده شده و به حدود 90 رزین با شروع فصل. به طور معمول شروع خواهد پرتاب نمی کند بسیار بیشتر از 90 زمین در بهار آموزش قبل از کشش تا 100 در این فصل است. …

Maddon با حضور در تمرین در ساحل طولانی در روز شنبه و در حال بررسی مثبت برای وضعیت بلر زمینه و آنچه که او لقب “Jered ویور اغل گاو یا حشم.” سابق فرشتگان آس تن به تن در لانگ بیچ دولت است. “این است که یادآور هر بالا-یک دو-یک ورزشگاه” Maddon گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو