راه های مختلفی برای جایگزین کردن یک برچسب ثبت نام که هرگز وارد ایمیل

ق در 76 سال و تحت اقامت در خانه سفارش من ارسال شده در ثبت نام خودرو پرداخت. من دریافت مدارک حاکی از من نیاز به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

ق در 76 سال و تحت اقامت در خانه سفارش من ارسال شده در ثبت نام خودرو پرداخت. من دریافت مدارک حاکی از من نیاز به یک تست دود. بنابراین من تا به حال وسیله نقلیه دود تست شده در مارس 19 و به تصویب رسید. در اینجا آن است که در ماه های ژوئیه و من هنوز دریافت نکرده my sticker. چه شده است تا با این گروه از وسایل نقلیه موتور?

– باب Souza, یوکایپا

A. است که در واقع یک خراشنده که چرا از آن است که مصرف تا زمانی – شاید همه گیر است آهسته روند.

یک سخنگوی راهنمایی و رانندگی در ساکرامنتو نیکلاس Filipasگفت: صدای بوق را می توانید دو یا سه هفته بعد از تکمیل فرآیند جدید خود را برچسب و کاغذ بازی در پست الکترونیکی. بنابراین شما باید آن را دریافت طولانی در پیش است.

صدای خوک یا گراز به کشف برخی از راه حل برای شما باب.

شما می توانید به صورت آنلاین و درخواست تعویض. بیش از همه از آن ممکن است سریعتر به درخواست های تماس راهنمایی و رانندگی در 800-777-0133. اما رک و پوست شما ممکن است بخواهید برای شراب خواری-تماشای تلویزیون در حالی که تحمل صبر کنید. صدای بوق نشان می دهد: "توجیه" "Longmire" و "بوش."

یا, باب, اگر شما یک عضو از باشگاه خودرو از جنوب کالیفرنیا شما می توانید راه رفتن و یک کارمند می تواند خود را بالا بکشد سوابق راهنمایی و رانندگی و ببینید که شما پرداخت می شود و خود را وسیله نقلیه دود-بررسی – و اگر کامپیوتر نیز نشان می دهد راهنمایی و رانندگی پردازش ثبت نام بیش از 30 سال پیش به احتمال زیاد دست شما که جایگزینی تگ در نقطه به صورت رایگان.

خودرو باشگاه مردمی را می خواهید من برای تصویب در طول هر چند که وجود دارد سناریوهای مختلف است که می تواند تا موسیقی پاپ پس هیچ تضمینی وجود ندارد.

Q. عزیز صدای بوق: دره آنتلوپ آزادراه را همسفری لین نوشته شده در ساعت محدود به زمانی که آن را در اثر است. این خط است که به وضوح از هم جدا از بقیه آزادراه معمولی دو رنگ زرد یا دو سفید خطوط جامد. در طول همسفری ساعت, شما مجاز به آزادانه عبور این خطوط جامد. در غیر محدود ساعت و ماشین و عبور آزادانه بیش از این خطوط جامد. آیا این همان خط-تغییر قوانین و مقررات اعمال می شود در غیر محدود ساعت ،

– دنیس Tsuyuki, تورانس

A. بله.

صدای بوق جزئیات سوال خود را به Monique Mischeauxیک افسر و سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا ایستگاه خانه در دره آنتلوپ که گشت که کشش.

"این کاملا درست است," او گفت: در مورد کلمات خود را. "دو خط زرد در اثر در همه زمان ها است."

تنها عنصر است که تغییرات با کسانی که خطوط خاص است که آنها را تبدیل به carpool نیاز به حداقل یک مسافر در علاوه بر این به راننده به مسافران فشار به سن فرناندو ولی و یا دور از آن. سازمان دیده بان نشانه های وجود دارد خارج وجود دارد به صورت دقیق زمان.

ضمنا کسانی که دو زرد جامد خطوط شما ذکر تاریخچه – دولت فدرال می خواهد یکنواختی دریا به دریا و کالیفرنیا در نهایت پس عمو سام را خواسته است و در حال حاضر با استفاده از رنگ سفید به جای رنگ زرد برای آن دسته از موانع است.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به honk@ocregister.com. او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk. توییتر: @OCRegisterHonktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب