“Don’t judge me,” دوست من و سردبیر سابق کاترین Gaugh posted on Facebook. او اعتراف کرد او تا به حال فرسوده گوشواره و خط چشم فوق او ماسک صورت در سفر اخیر خود به فروشگاه مواد غذایی. من مجذوب شد.

چگونه آن را سرگرم کننده خواهد بود به درخواست آرایش و پوشیدن طلا و جواهر پس از یک ماه قرنطینه در خانه. پس من در واقع انتظار یک بازدید کننده – OK آن را تحویل فرد از داروخانه — من تصمیم به گلم این برای من یک شانس در تعامل انسان آن روز.

پس از کشف من تا به حال راه بیش از حد بسیاری از جفت گوشواره برای یک زن که تنها گردش هستند حیاط خلوت عرشه و جلوی خانه به مقاله من انتخاب یک جفت از آویزان بارقههای. بهتر آن زندگی می کنند ، چه کسی می دانست که من می تواند انجام این کار دوباره ؟

از عمل, من تا به حال مشکل گرفتن آنها را از طریق سوراخ گوش. پس از چند stabs و shrieks موفقیت! سوسو زننده دو چوب قرق یقه من اسطو خودوس عادی, حوله تن پوش. در حال حاضر به خط چشم, چیزی است که من استفاده نکردم پس من به طور تصادفی برخی در چشم من و زخم در چشم.

من که قرار بود برای حل و فصل یک کمی رژ لب تا زمانی که من آن را به یاد خواهد من ماسک بنابراین من حل و فصل برای یک smidge رنگ روی پلک. در واقع من برای یک smidge اما زخم با یک لکه. اگر شما تا کنون سعی به درخواست سایه چشم بدون عینک خود را به شما احساس می کنید برای من.

به من اعتبار من به جای لباس بلند و گشاد با برخی از عرق و پنهان من در حال حاضر بیش از حد طولانی دو تن با یک من مادر روسری ابریشم. سپس من امن من ماسک در محل با رها کردن گوشواره زدن در برابر آن هر بار که من نقل مکان کرد.

این مهم است به یاد داشته باشید که در اینجا برجسته از کاترین داستان این بود که زمانی که او با نزدیک شدن به “ارشد” درب به بازار, فروشگاه مانیتور نگاه در بالا بخشی از صورت خود را و خواست اگر او حداقل 65. او تقریبا اجازه نداد او را در.

من فکر کردم که من accessorized ساز و برگ من با یکبار مصرف دستکش های سیاه و سفید فقط به عنوان مفت زد.

شاید من امیدوار بودم که مرد جوان را به یک نگاه در من و اعلام کند که من مطمئنا نیست به اندازه کافی برای ارشد آزاد تحویل. او در زمان یک گام به عقب از 6-پا اجتماعی فاصله قیمومیت برگزار شد تا بسته و پرسید:

“که در آن شما می خواهم به من برای ترک این؟”

“در اینجا در ایوان خوب است.”

“خوب,” او mumbled در زیر ماسک خود و قرار دادن آن در این مرحله قبل از او فرار کرد.

شاید من باید سخت تر تلاش بر روی خط چشم.

ایمیل patriciabunin@sbcglobal.net او در توییتر دنبال کنید @patriciabunin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو