در یک شهر ستاره فیلم آن ساخته شده حس که در برخی از نقطه L. A. شهردار اریک Garcetti خواهد دعوت به روزانه خود را عمومی COVID-19 جلسات.

اما شان پن ظاهر دوشنبه شب در Crenshaw مسیحی مرکز تست سایت نیست در مورد قدرت ستاره.

پن امداد رسانی بنیاد جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی (هسته ای) بوده و کمک به گسترش تست در سراسر منطقه در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

تلاش کرده است افزایش L. A. شهر و شهرستان تلاش برای ایجاد منطقه تست ظرفیت.

در حال حاضر بیش از دو دوجین درایو در سایت با دو قدم تا سایت ظهور کرده اند تا در طول L. A. شهرستان است.

و در حالی که آزمایش محدود است به کسانی که علائم و به تعداد محدودی از آزمون هر روز Garcetti و شهرستان مقامات بهداشت عمومی شده است مشتاق برای دیدن تست ظرفیت رشد به حدود 10000 آزمون در روز است.

پن سازمان کار کرده است با L. A. رهبران و آتش آن بخش به تقویت تلاش های کنونی برای ساخت است که ظرفیت.

مثلا پن سازمان آموزش با سازمان آتش نشانی و داوطلبان اجازه می دهد تا از آتش نشانی پرسنل در خط مقدم اداره سواب آزمون برای ویروس.

که همکاری منجر به 70 هسته داوطلبان در چهار تست سایت های که حمایت آتش نشانان که در ابتدا کارکنان سایت.

“که اجازه می دهد تا ما را به جلو و عقب ما آتش نشانان و امدادگران و قرار داده و آنها را به دیگر ماموریت بحرانی” گفت: L. A. شهر آتش ارشد رئیس رالف Terrazas.

پن بود که در پیوست پنج شنبه در Crenshaw مرکز مسیحی توسط Terrazas و سینتیا دیویس از چارلز درو دانشگاه گفت: سازمان نیز در حال همکاری با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در تلاش به سطح شیب دار تا تست در سراسر کشور. Newsom هدف او تصریح کرد: در روز پنج شنبه به بیش از 25000 ویروس آزمون در سراسر کالیفرنیا.

پن همچنین اشاره کرد که روند سازماندهی تست شده است نسبتا آهسته و مشورتی برای اطمینان از یکپارچگی آزمون. اما او امیدوار است که هسته تجربه کار با دولت های محلی می تواند تکرار توسط دیگر دولت های محلی.

“این چیزی است که من امیدوارم که خواهد بود یک مدل از نظر دولت و سازمان های غیر دولتی مشارکت است که می تواند تکرار شود نه تنها در لوس فرشتگان و کالیفرنیا بلکه در سراسر کشور” پن گفت.

Garcetti به جلسه آمد و در تاریکترین روز تا کنون از نظر مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

مقامات گزارش 55 جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه — بدترین عوارض پس از بحران آغاز شد. که ایستاده در کنار یک تلفن از 10,854 مجموع مورد تأیید L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو