کالیفرنیا است که در نهایت دولت محلی آخرالزمان به آن نیاز دارد.

من دوست دارم دولت های محلی. در بسیاری از مکان آن را دموکراتیک ترین مشارکتی و سطح موثر از دولت و سزاوار بود که قوی ترین و بهترین و تامین می شود.

اما در کالیفرنیا محلی بیش از حد ضعیف و کوچک موثر باشد. چرا ؟ وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از آنها را. و به این ترتیب در دهه گذشته من pined عموم برای یک “رویداد انقراض” که کشتن هزاران نفر از کالیفرنیا محلی می باشد. در حال حاضر COVID-19 may تحقق من افتضاح آرزو می کنم.

بی عاطفه آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد تنها راه نجات دولت محلی در کالیفرنیا است برای از بین بردن دولت های محلی.

کشتی ما از دولت این است که barnacled با دولت است. در علاوه بر این به دولت صدها نفر از سازمان های ما 58 شهرستانهای 482 شهرستانها, 1037, مناطق 73 کالج مناطق و نزدیک به 5000 ویژه مناطق حاکم بر همه چیز از پشه ها به گورستان.

همه این دولت شبیه هیچ چیز به اندازه سن خوزه را Winchester Mystery House با نامنسجم طراحی و overabundance از اتاق که تولید احساس سرخوردگی و بیهودگی است.

شهروندان توسط بسیاری از دولت های مختلف که نه آنها و نه ما شدن رسانه ها می تواند نظارت بر سازمان های رفتار. با کمی موشکافی ما دولت های محلی به طور معمول تولید و مالی بلایای طبیعی—از فساد به ناپایدار مزایای بازنشستگی. و به جای حل مشکلات منطقه ای مانند حمل و نقل و یا مسکن های محلی در هر یک از دیگر در راه است.

نتیجه بی اعتمادی عمومی به رهبری کالیفرنیا به منظور محدود کردن قدرت مقامات محلی به ویژه قدرت های مالیاتی از طریق سرپا نگه داشتن 13 و اقدامات مربوط. این محدودیت به نوبه خود ساخته شده است که ما دولت های محلی برخی از ضعیف ترین در ایالات متحده و در کالیفرنیا متمرکز قدرت در سطح دولت است. COVID-19 عمیق تر این ناکارآمد پویا. ما دولت های محلی فاقد منابع و یا تخصص به تصمیم می گیرید که چگونه برای پاسخ به بحران توسط خود; ساکرامنتو باعث می شود تصمیمات بزرگ.

و با حمایت مالی کند و در ورود از دولت فدرال و دولت های محلی در حال حاضر خدمات برش و تخمگذار کردن کارکنان. محلی ورشکستگی هستند ناگهان در افق.

در تمام این درد نهفته امکان بزرگ. محلی آخرالزمان آنقدر بزرگ است که هر دولت محلی ممکن است نیاز به نجات. اما وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از دولت ها و بیش از حد کمی پول به همه آنها را ذخیره کنید. در این لحظه ما باید دو تغییرات عظیم در دولت های محلی.

اول ما نیاز کمتری به دولت—که انقراض من می خواستم. ما باید باقی مانده دولت های محلی قدرتمند تر و انعطاف پذیر به طوری که آنها می تواند ما را حل کند بسیاری از مشکلات منطقه ای در زمان های خوب و نگه دارید تا در آینده بحران.

بیایید شروع با اجازه دادن به شهروندان کالیفرنیا به ایجاد شوراهای منطقه ای با قدرت برای تحکیم ما دولت های محلی.

آنها می توانند شروع تاشو ما هزار نفر از مناطق به موجود شهر و شهرستان دولت. از لحاظ مالی ضعیف دولت های محلی می تواند در هم ادغام شدند و به آنهایی که قوی تر. همچنین این حس را به ترکیب کوچک به هم پیوسته شهرستان, شهرستانها و مناطق آموزش و پرورش.

من به خانه شهرستان از لس آنجلس با 88 شهرستانها رسیده است برای این. آیا ما واقعا نیاز به هر دو ال مونته و سوت ال مونته یک کووینا و وست کووینا یک پاسادنا و جنوبی پاسادنا? Artesia کریتوس و هاوایین گادرنز در حال حاضر به اشتراک گذاری یک مدرسه منطقه—چرا که نه تنها شهر سالن ؟

برای جلوگیری از داشتن تازگی در ترکیب شهرستانها تبدیل به نسخه های بزرگتر از ما زمان محلی weaklings تحکیم باید همراه با بازگرداندن دولت های محلی قدرت—بالاتر از همه قدرت برای مقامات محلی به مالیات. چنین قدرت منجر به خدمات بهتر و با ثبات تر عمومی اشتغال و فعال کردن قوی تر همکاری های منطقه ای در حمل و نقل و بهداشت عمومی در توسعه اقتصادی و در واکنش به این فاجعه.

قوی تر و محلی تر خواهد بود دموکراتیک و پاسخگو—وجود انگیزه بیشتری برای ناظران به ظهور زمانی که دولت می تواند به عمیق تر به کیف پول ما. این به تازگی تثبیت دولت نیز می تواند منسوخ ادارات و تولید بیشتر فن آوری مبتنی بر خدمات است.

به عنوان سابق سانتا مونیکا شهرستان مدیر ریک کول گفت: برنامه ریزی گزارش “اگر ما از ابتدا شروع شد و امروز ما می خواهم طراحی یک دولت که بیشتر شبیه آیفون از rotary phone.”

یک برکت و رحمت از این بیماری همه گیر است که ما می توانید از ابتدا شروع و طراحی مجدد ما ملت-دولت است. سیاست مطلوب هستند ، ایالت منافع است که باید محافظت متمرکز قدرت دولت—بزرگ ما اتحادیه های کارگری و شرکت های بزرگ—نیز در وضعیتی وخیم از اثرات COVID-19. هر گونه کمک مالی برای آنها باید مشروط بر پشتیبانی خود را برای بازگرداندن دولت های محلی به قدرت است.

محلی آخرالزمان است که در اینجا—این که آیا ما آن را می خواستم یا نه. بیایید بیشتر از آن را.

جو Mathews می نویسد: اتصال کالیفرنیا ستون برای Zócalo مربع های عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو