برای اولین بار در 24 سال در شهرستان سان دیماس خواهد بود ادای سوگند در یک شهردار جدید در روز شنبه, مارس 14 سابق به عنوان عضو شورای شهر امت بدر ،

تغییر طول می کشد محل در یک زمان است که می تواند پیش بینی در مارس 3, هنگامی که ساکنان را به پای صندوق های رای و انتخاب بدر با 64 درصد آرا در مقایسه با رقیب بابی Matthis’ 35 درصد است.

از آن زمان به بعد مختلف stay-at-home دستورات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و روز به روز عملیات در این شهر مجبور به تنظیم.

“این یک معامله از یک ظرف غذا. انگار تمام جهان جدید پس از بازگشت در شب انتخابات گفت:” بدر خواهد شد که جایگزین خروجی شهردار کورت موریس. “اما این همچنین بدان معنی جدید سان دیماس.”

بدر 70 گفت: تنظیم طول این دوره ساخته شده اند انتقال کمی دشوار است. او اشاره می کند که در حالی که شرایط متفاوت در حال حاضر او آماده به کار و شروع به پرداختن به این شهر نیاز دارد.

در بالای لیست خود را است درآمد حاصل کسری است که این شهر را ببینید, او می گوید: با توجه به اثرات اقتصادی ناشی از کوروناویروس. بدر گفت: در سه تا پنج سال آینده این شهر ممکن است برای پرداختن به برخی مسائل مالی است که ممکن است شتاب این بیماری همه گیر. او همچنین اشاره می کند که رای دهندگان رد گیری SD اندازه گیری رای گیری که افزایش مالیات بر فروش با 9.5 درصد به 10.25% در شهر و تولید نزدیک به $4.7 میلیون در سال در شهرستان درآمد کمک نمی کند یا نه.

“جامعه نمی دانم بیش از حد در مورد اندازه گیری و نبود آگاهی کافی در مورد آن تنها چند ماه قبل از آن در انتخابات” بدر گفت. “ما موفق به آن را انجام دهد و آن را به تحت تاثیر قرار ما پایین خط.”

با وجود این نگرانی بدر با اعتماد به نفس است که او را به کار بر روی یک پلت فرم با تمرکز بر زیرساخت هزینه های مسئول و رشد و ارتقای شهرستان در سالن فرهنگ. موضوعات دیگر مانند ورودی طلا خط نور-راه آهن قطار مجموعه ای برای باز کردن در سال 2025 و توسعه مرکز شهر نیز در خط مقدم مسائل داخلی و خارجی می خواهد به آدرس در آینده نزدیک.

“من در مورد این مسائل و رای دهندگان با آنها در ارتباط هستند کسانی که در هسته از آنچه که من برای ایستادن و ادامه خواهد داد به” بدر گفت.

Badar شده در شورای شهر از سال 2007 و خدمت در این شهر کمیسیون برنامه ریزی برای 13 سال است و او در حال حاضر در حال خدمت در سازمان منطقه ای انجمن. او 36 سال با اداره پلیس لس آنجلس.

در حالی که همه چیز تغییر کرده در ماه پس از بدر انتخاب شد به عنوان شهردار جدید سان دیماس گفت: اهمیت این لحظه از دست داده است بر او. او تشکر موریس برای سال خود را از شهر و خدمات است که به دنبال به گرفتن آغاز شده در این جدید و البته متفاوت فصل در سان دیماس.

“چه افتخار است که جامعه قرار دادن اعتماد خود را در من و من میخوام بسیار افتخار را که سوگند این هفته” بدر گفت. “چه جهنم از زمان به انتخاب شهردار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو