شهرستان سان دیماس مدیر کن Duran اعلام بازنشستگی پس از 34 سال

Kenneth Duran, San Dimas, شهرستان, مدیر, صحبت می کند در طول یک جلسه عمومی در اکتبر 2019. سان دیماس شورای شهر ق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399
Kenneth Duran, San Dimas, شهرستان, مدیر, صحبت می کند در طول یک جلسه عمومی در اکتبر 2019. سان دیماس شورای شهر قرار می گیرد Duran در مرخصی اداری مارس 12 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

شهرستان سان دیماس مدیر کن Duran بازنشستگی خود را اعلام کرده پس از گذشت بیش از 34 سال خدمت در این شهرستان را تایید کرد روز جمعه, مارس 22.

اعلام می آید کمتر از دو هفته پس از Duran قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری برای مدت نامعلوم. مقامات شهرستان اعلام نشده است و استدلال پشت حرکت می کند.

شورای شهر منصوب دستیار شهرستان مدیر براد مککیننی به عنوان بازیگری, شهرستان, مدیر, on May 12 همان روز آن را دورن ، در انتشار اخبار صادر شب جمعه این شهرستان گفت: این شورا در حال حاضر ادامه با تعیین نحوه انتخاب Duran دائمی جایگزین.

"کن فداکاری به جامعه ساخته شده است پایدار و معنی دار تصور در شهرستان ما است. ما را از دست ندهید تعهد و رهبری او نشان داده است بیش از 30 سال گذشته" شهردار امت بدر گفت: با توجه به انتشار اخبار. "من می دانم که من صحبت می کنند برای تمام اعضای شورای شهر تشکر کن برای نمونه خدمات عمومی و برای او آرزوی بهترین ها برای رفتن به جلو است."

شهرستان سالن دفاتر بسته شد در 5:30 بعد از ظهر دقیقه پس از سان دیماس اعلام کرد Duran بازنشستگی در انتشار. مقامات نمی شد فورا در دسترس است به صورت اضافی در نظر.

این شورا منصوب Duran on Dec. 11, 2018. او شده است با شهرستان سان دیماس از سال 1986 زمانی که او به عنوان یک پیوست ارشد تفریح سرپرست مشغول به کار راه خود را تا صفوف خود را تا زمان انتصاب به عنوان شهر manager.

"شهرستان سان دیماس شهر فوق العاده است با حمایت جامعه و پرسنل زحمتکش که عمیقا برای جامعه به آنها خدمت می کنند" Duran گفت: در انتشار اخبار. "آن شده است یک امتیاز برای خدمت به ساکنان این شهرستان سان دیماس برای بیش از 34 سال و در حالی که من غم انگیز خواهد بود به ترک من نگاه به جلو به گذراندن مرحله بعدی زندگی من با خانواده ام."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب