برخی از مردم با وسواس هیلاری کلینتون ،

من در میان آنها نیست.

این است که عمدتا بسیاری از افرادی که دوست ندارم همه چیز هیلاری کلینتون برای آنها عادی خفیف علاقه به کسی که خیلی متصل به طوری معروف پس از انجام افزایش به O-word سطح.

سال های دهه نسل های پس از اتهام رسوایی مربوط به کالا تجارت, املاک و مستغلات, یک مرده مشاور که فقط به حال برای به قتل رسیده اند و این افراد حفظ یک نوع از هیلاری cargo cult دوباره هش های قدیمی گرد و غبار-یو پی اس و برای همه من می دانم تجارت وینس پرورش یادگاری در EBay.

این کلاسیک ginned تا آمریکایی ها نفرت هیلاری به طوری که آن را واقعا نمی هر گونه تعجب است که آنها می خواهند به گرفته شده در توسط سی سالن پیتزا پدوفیلیا دروغ گفتن میفروخت با توطئه فکر رسانه های اجتماعی.

(آیا من می توانم فقط می گویند, نامه-به-این-editor-نویسنده, نوع, من می دانم که رسانه های جریان اصلی خود را در لباسها در پیچ و تاب است. پس چرا هنوز هم کهنه در Breitbart و مانند آن عمدا انتشار نهفته است به سادگی شما را عصبانی؟)

به هر حال به من می گویند این سناتور سابق از ایالت نیویورک برای برخی از دلیل بازی نمی کند بزرگ یا اغلب در ذهن من است. البته اگر او انتخاب شده بود رئیس جمهور او انجام می شود انبوه کار بهتر با این بیماری همه گیر و نژادی-عدالت بحران. هر آمریکایی می داند که. اما او انتخاب شد و من تا به حال را فراموش کرده در مورد او.

سپس این بهار فوق العاده رمان نویس Curtis Sittenfeld منتشر شده “Rodham” یک داستانی گفتن از آنچه هیلاری زندگی شده اند مانند اگر او تا به حال مورخ اما پس از آن کاهش یافته است به ازدواج با یکی ویلیام جفرسون کلینتون معضل جماعت زنان در همه جا.

بنابراین من تا به حال به فکر کردن در مورد هیلاری دوباره چون من تا به حال به خواندن این کتاب. Sittenfeld را تصور زندگی درونی لورا بوش در “قبرستان” در سال 2008 بود تا قانع بنابراین شما احساس به عنوان اگر شما در نهایت واقعا می دانستم که این کتابی آرام فرد محوری به یک خانواده قدیمی, پول, هنوز رتبهدهی نشده است-تلاش yakkers که من نمی توانستم صبر کنید تا ببینید او چگونه خواهد ایجاد خود هیلاری.

“Rodham” در اصل برانگیخته توسط انتساب از Esquire برای نوشتن یک داستان کوتاه در انتخابات را اول شخص صدای تصور شب او موفق به کسب نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016. Hilariously نوشته “نامزد” تبدیل شده است در محافل ادبی معروف کیفرخواست از بدترین جنبه های روزنامه نگارانی که در پوشش سیاست به عنوان اگر آن را یک اسب مسابقه.

زن جوان پروفایل خود را برای یک مجله بزرگ ما هیلاری فکر می کند: “روزنامه نگار بالشتک او بدهند. او می گوید: برخی از مردم می گویند … و یا وجود نگرانی که …, به عنوان اگر او یک ناظر صرف از سوالات’ تداوم.” روزنامه نگار نگه می دارد که: “چرا بسیاری از رای دهندگان حتی آنهایی که تحسین من رکورد مشکل اتصال با من؟” آخرین خطوط نشان می دهد هیلاری ارائه coup de grace برای نویسنده: “شما به ذکر چند بار در طول سال است که شما پیدا کردن من unlikable. چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما را پیدا کنم؟”

“Rodham” در میان چیزهای دیگر تصور یک جهان که در آن بیل کلینتون است و هرگز به عنوان رئیس جمهور انتخاب می کند اما تبدیل شدن به یک جای معتبر خزنده دره سیلیکون میلیاردر. هیلاری در حال غرق است او سال قبل پس از پیدا کردن او با یک زن جوان بیش از حد بسیاری از.

لایحه خود را به سان فرانسیسکو پنت هاوس برای شام یک deux به عنوان او در حال آماده شدن برای انتخابات ریاست جمهوری است. لایحه شدید با افتخار از داشتن تولید, فانتزی های انجام mansplaining “که به نظر نمی آید نیمه بد آن را ندارد؟”

اما شب را به خوبی نمی و او طوفان:

“‘شما فکر می کنم که چگونه کار می کند ؟’ او yells. ‘من به شما خوش آمد به خانه من و در زمانی که همه چیز نمی رویم دقیقا چگونه شما تصور می کنید به impugn شخصیت من؟’ من بر شانه ام انداخت. “من نمی impugn شخصیت خود را ، ‘شما که تمام توسط خودتان.'”

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. lwilson@scng.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو