ریو هندو کالج خواهد rehire رئیس جمهور سابق ترزا دریفوس به رهبری community college district, در حالی که تحقیقات همچنان ادامه دارد و به او مى شود.

هیئت امنا تصمیم به بازگرداندن دریفوس در یک جلسه بسته جلسه صبح روز شنبه, جولای 18. دستور کار شامل یک مورد مربوط به نظم و انضباط اخراج و یا انتشار یک کارمند عمومی اما در مدت کوتاهی قبل از adjourning هیئت مدیره اعلام کرد که مورد بحث نیست در این مورد خواهد بود و هر گونه اقدام.

امنا قرار می گیرد رئیس جمهور کالج Arturo ریس در ترک جولای 14 پس از بررسی توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه نشان داد که ریس’ تقویم کار شده بود با کاهش 25 روز در مسیر خود را بدون تصویب هیئت مدیره.

این تغییر که به طور موثر دو برابر روز خود را خاموش و افزایش روزانه نرخ پرداخت منجر به یک پرداخت $2,300 برای روز ریس مشغول به کار قبل از شروع قرارداد خود را در ماه اوت سال 2019.

Arturo ریس سرپرست/رئیس جمهور Rio Hondo, کالج, همچنان در مرخصی اداری. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ریو هندو کالج)

ریس متعهد به پرداخت پول. کارکنان خود را نسبت به تغییر به سردرگمی در مورد دیم و بلافاصله اصلاح برنامه پس از تماس با یک خبرنگار.

بسیاری از جمله ریس انتظار جلسه روز شنبه به پایان متفاوت است. در بیانیه روز شنبه, ریس ابراز نگرانی از هیئت مدیره نمی خواهد به دنبال از طریق با یک وعده به طور مستقل بررسی اتهامات وارده علیه او. او اظهار داشت: این تحقیقات اگر انجام شده نسبتا و بدون دخالت خواهد “به طور کامل تبرئه” او.

دریفوس را شروع خدمت به عنوان اقدام رئیس جمهور/سرپرست به محض این که از نظر او قرارداد در حال چکش را با توجه به هیئت مدیره.

دریفوس سابقه طولانی با ریو هندو. او آغاز شده و با وهیتیر-منطقه منطقه به عنوان حسابدار در سال 1987 و در نهایت رییس جمهور موقت در سال 2012. پست شد دائم یک سال بعد.

دریفوس و اعتبار با هدایت کالج در سال های پس از رکود بزرگ. در طول تصدی او نظارت 300 میلیون دلار در پروژه های ساخت و افتتاح سه منطقه ای دانشگاه ها و آغاز یک برنامه است که به دانش آموزان کمک درسی رایگان برای سال اول خود را.

هیئت مدیره استخدام ریس به موفقیت او در جولای سال 2019. ریس قبلا به عنوان رئیس جمهور مندوسینو کالج در یوکیاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو