Rev. C. T. ویویان کلیدی رهبر جنبش حقوق مدنی درگذشت در 95

توسط DESIREE مهر و موم

آتلانتا — برگرد. C. T. ویویان یک حقوق مدنی کهنه که مشغول به کار در کنار کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور و بعد منجر جنوبی کنفرانس رهبری مسیحی درگذشت.

ویویان درگذشت در خانه در آتلانتا از علل طبیعی در صبح روز جمعه خود را دوست و شریک کسب و کار همین رودخانه را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس. ویویان شد 95.

او حقوق مدنی کار کشیده و برگشت هشت دهه به اولین تحصن در تظاهرات در 1940s در پیوریا بیمار است. او ملاقات پادشاه به زودی پس از جوانه زدن رهبر جنبش حقوق مدنی پیروزی در سال 1955 Montgomery Bus Boycott.

ویویان به سازماندهی جنبش به ادغام اتوبوس در سراسر جنوب و روت امواج از فعالان در غیر خشونت آمیز اعتراض. آن ویویان را پررنگ چالش segregationist کلانتر در حالی که در تلاش برای ثبت نام رای دهندگان سیاه در شهر سلما در ایالت آلاباما است که موجب صدها و پس از آن هزاران نفر با راهپیمایی در سراسر ادموند Pettus پل.

“او همواره یکی از افرادی که تا به حال بیشترین بینش عقل و صداقت و فداکاری” گفت: اندرو جوان که مشغول به کار در کنار پادشاه.

باراک اوباما رئیس جمهور افتخار ویویان مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2013. کشیش به حال در ادامه به دفاع از عدالت و برابری در سال های اخیر است. صحبت با دانش آموزان در تنسی 50 سال پس از قانون حق رای به قانون امضا شده بود او توضیح داد که جنبش حقوق مدنی موثر بود چرا که فعالان با استفاده از استراتژی برای اطمینان حاصل کنید که پیام های خود را تکثير شدند.

“این چیزی است که ساخته شده حرکت; صدای ما واقعا شنیده می شود. اما این اتفاق رخ نداد تصادف; ما ساخته شده برخی از آن شنیده شد” ویویان گفت.

Cordy Tindell ویویان متولد 28 ژوئیه 1924 در شهرستان Howard, Mo. اما نقل مکان کرد به Macomb, Ill., با مادر خود را زمانی که او هنوز یک پسر جوان است.

به عنوان یک جوان الهیات دانشجو در کالج باپتیست آمریکایی در نشویل دنیاست. ویویان به سازماندهی که شهر اولین sit-ins. تحت کینگ رهبری در SCLC, ویویان شد مدیر ملی وابسته به سفر در سراسر جنوب به ثبت نام رای دهندگان. در سال 1965 در سلما او ملاقات در Dallas County courthouse توسط کلانتر جیم کلارک که گوش به عنوان ویویان استدلال برای حق رای و پس از آن صورتتان را در دهان.

ویویان پشت در ایستاده بود و نگه داشته صحبت کردن به عنوان دوربین های نورد قبل از او دوخته شده و در زندان هستند. او بدرفتاری دیده می شود در تلویزیون ملی در نهایت به خود جلب کرد هزاران نفر از معترضان که عزم به راهپیمایی از سلما به مونتگمری تحت فشار کنگره به تصویب قانون حق رای بعد از آن سال.

ویویان ادامه داد: به خدمت در SCLC پس از کینگ در سال 1968 ترور شد و شد آن رئیس جمهور موقت در سال 2012, اعطای وام, تمدید اعتبار و ملموس لینک به حقوق مدنی دوران پس از SCLC رکود برای سال به دلیل سوء مدیریت مالی و اختلافات.

“همیشه باید درک درستی از آنچه که مارتین تا به حال در ذهن برای این سازمان” ویویان گفت: در سال 2012 ، “بدون خشونت مستقیم عمل باعث می شود ما موفق است. ما آموخته است که چگونه به حل مشکلات اجتماعی بدون خشونت است. ما نمی توانیم اجازه می دهد ملت یا جهان برای همیشه فراموش کرد.”

ویویان به حال سکته مغزی حدود دو ماه پیش اما به نظر می رسید برای بازیابی رودخانه ها گفت. سپس “او فقط خوردن را متوقف,” او گفت:.

رودخانه 67 گفت: او 21 زمانی که او ملاقات ویویان در Shaw دانشگاه در Raleigh, North Carolina. در آن زمان او به عنوان یک مدیر صوتی هنگامی که ویویان بود که دین از دانشگاه الهیات مدرسه. دو باقی ماند و دید در طول سال ها و رودخانه ها گفت که او به کار گرفته شده به سمت کسب ویویان کار است.

“او مانند یک نسیم تا حدی شجاع مرد” رودخانه گفت که کشیش نبود در آن برای پول است اما “او همیشه, دادن, دادن, دادن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو