از راه دور یادگیری است که بسیار سخت تر برای San Gabriel Valley آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان

پس کالیفرنیا اعلام کرد بسته شدن مدارس دولتی بیش از یک ماه پیش روند حرکت به آموزش از راه دور شده است آزار دهنده برای هر دو پدر و مادر و مربیان, اما به ویژه کسانی که از کودکان معلول است.

با وجود تهدید دادخواهی و چالش های بی شمار ترجمه های ویژه خدمات آموزش مجازی به سیستم عامل بسیاری از دره سان Gabriel مدارس انجام شده در اجرای آموزش از راه دور برای تمام دانش آموزان است.

 • بیلی والاس لارا کمک می کند تا دخترش بروکلین, 7, خاص نیاز دانشجو با یوگا و تربیت بدنی انتساب آنها به سازمان دیده بان در یک برنامه در الحمرا خانه در جمعه, مارس 27 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. بروکلین سخنرانی شغلی و اقتباس تربیت بدنی درمانگران’ جلسات منتقل شده اند حاضر به برنامه های که در حال دشوار است برای بروکلین به حرکت خود تا والاس لارا کمک می کند تا او را با همه درس او. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • بیلی والاس لارا و دوقلوها بروکلین, 7, خاص نیاز دانش آموز است که غیرکلامی و اسکارلت نگاه بیش از معلم دستورالعمل در الحمرا خانه در جمعه, مارس 27 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. بروکلین سخنرانی شغلی و اقتباس تربیت بدنی درمانگران’ جلسات منتقل شده اند حاضر به برنامه های که در حال دشوار است برای بروکلین به حرکت خود تا والاس لارا کمک می کند تا او را با همه درس او. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • بیلی والاس لارا کمک می کند تا دخترش بروکلین 7 ویژه نیازهای دانش آموز با مدرسه در الحمرا خانه به عنوان دوقلو اسکارلت با این نسخهها کار بر روی خود را در روز دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • بیلی والاس لارا کمک می کند تا دخترش بروکلین 7 ویژه نیازهای دانش آموز با مدرسه در الحمرا خانه در جمعه, مارس 27 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. بروکلین معلم آموزش و پرورش ویژه او ساخته شده یک روکش خواندن بسته. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • بیلی والاس لارا کمک می کند تا دخترش بروکلین 7 ویژه نیازهای دانش آموز با مدرسه در الحمرا خانه به عنوان دوقلو اسکارلت با این نسخهها کار بر روی خود را در روز دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • بیلی والاس لارا, دید از بالا, دختر بروکلین 7 بعد از یوگا و تربیت بدنی انتساب آنها به تماشای در یک برنامه در الحمرا خانه در جمعه, مارس 27 سال 2020 طول coronavirus بیماری همه گیر. بروکلین سخنرانی شغلی و اقتباس تربیت بدنی درمانگران’ جلسات منتقل شده اند حاضر به برنامه های که در حال دشوار است برای بروکلین به حرکت خود تا والاس لارا کمک می کند تا او را با همه درس او. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

“به ارائه هر گونه آموزش و پرورش, از آنجا که ما نگران هستیم قانونی مقاومت مواجه خواهد بود گفت:” میشل Yamarone مدیر آموزش و پرورش ویژه در الحمرا متحد که راه اندازی آموزش آنلاین, مارس 23. “ما در حال انجام بهترین های ما به ارائه پشتیبانی و خدمات ما می توانید; مسلم آنها را کامل نمی شود.”

موفقیت یک کنترل از راه دور برنامه به شدت به این ابتکار و فداکاری معلمان Yamarone گفت. این منطقه 200 ویژه آموزش مربیان در حال چک کردن در با خود از 1600 دانش آموزان حداقل یک بار در هفته از طریق ایمیل یا تلفن برای رفع مشکلات با فن آوری و یا در خانه.

“ما مانند چالش های ما مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن راه های خلاق برای دیدار با دانش آموزان ما نیاز دارد” گفت: وندی Osawa که مربیان 45 دانش آموزان در الحمرا دبیرستان. بسیاری از دانش آموزان خود را در حال خواندن در یک دوم یا سوم-سطح کلاس و ترجیحات خود را برای مطالعه روش.

برای شنوایی آموزان Osawa به دست آورد رایگان کتاب های صوتی از کتابخانه های آنلاین و خرده فروشان. برای زبان آموزان بصری او در بر داشت کتاب الکترونیکی.

فراتر از آن است که او نیز انجام بارگیری در این هفته زوم ملاقات با پدر و مادر برای بررسی اگر نیاز به پشتیبانی در صفحه اصلی یک فرایند او پاداش می یابد. “من معمولا پدر و مادر فقط یک بار یا دو بار در سال” Osawa گفت. “این واقعا خوب است که در واقع واقعا به آنها را می دانیم.”

فدرال مقرر در تدبیر

فدرال افراد معلول قانون آموزش و پرورش از سال 1975 تضمین هر دانش آموز حق به رایگان مناسب آموزش عمومی. این ماده دشوار است برای دیدار در آموزش از راه دور به دلیل برخی از خدمات مشخص شده در هر دانش آموز IEP یا طرح آموزش فرد — مانند فیزیوتراپی با یکی از مشاوران و یا دستگاه های ارتباطی — به طور سنتی اداره می شود در فرد است.

برخی از مناطق به عنوان یک نتیجه, باید محدود و یا نگهداری اختیاری آنلاین آموزش از ترس خانواده ها ممکن است سو برای مرور در آموزش. مدیران مدرسه التماس کرد با رهبران کنگره برای تسکین.

بر این اساس coronavirus محرک تصویب در اوایل این ماه به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos 30 روز به توصیه به کنگره یک طرح برای waiving بخش هایی از قانون به عایق مدارس از اقدام قانونی طی شده است.

به اوج خود رسید در یک جمعی آه امداد از آموزش و پرورش ویژه پدر و مادر در دوشنبه DeVos کاهش یافته است به صرف بخش عمده ای از فدرال حمایت.

“آموزش باید همچنان برای همه دانش آموزان” DeVos نوشت: در نامه. “تصمیم گیری باید بر اساس آنچه که بهترین است برای دانش آموزان نه سیستم.'”

آموزش و پرورش ویژه وکلا و مربیان نگران کرده بود تصویب چشم پوشی می تواند مجموعه ای از یک سنت خطرناک برای تضعیف حمایت از کودکان معلول است.

“شما نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن مناطق پاسخگو برای هر شکست” تانیا Whiteleather ویژه آموزش و پرورش وکیل مستقر در L. A. شهرستان گفت: قبل از DeVos’ تصمیم گیری ساخته شده بود جمعه. “چرا شما عذاب یک کلاس از دانش آموزان فقط به خاطر اینکه آنها غیر فعال کرده اید؟”

چالش ها در صفحه اصلی

برخی از اعضای هیئت علمی تا به حال به سفارش منابع اضافی برای دانش آموزان متوسط به معلولیت های شدید بسیاری از آنها به سختی درک مجازی آموزش و تمرکز در خانه.

“چالش بزرگ ما معلمان صورت است که مطمئن شوید که دانش آموزان مشغول هستند” گفت: Brian Murray, مدیر آموزش و پرورش ویژه در سن گابریل متحد که در خدمت نزدیک به 600 دانش آموزان معلول. “این بسیار مشکل تر برای انجام این کار زمانی که بچه ها در حال نشستن در خانه با حیوانات خانگی و تلویزیون رفتن در همه زمان ها.”

چرا که بسیاری از دانش آموزان نمی تحمل بودن در یک چت تصویری برای بیش از 30 دقیقه در یک زمان موری گفت: برخی از معلمان به جای ضبط فیلم کوتاه و برگزاری خواندن-پابه. دیگران در حال ارسال کاغذ و مداد به بیشتر زبان آموزان لامسه.

کاردرمانی تحویل داده اند حسی سطل و وزن پتو به کسانی که تکیه بر تحریک حسی برای جذب مواد جدید است.

در نهایت موری گفت: هدف از instating از راه دور برنامه به فشار دانش آموزان به اکسل اما برای اطمینان از تداوم یادگیری است.

“ما در حال درجه بندی هر گونه تکالیف,” او گفت:. “ما فقط می خواهم به نگه داشتن بچه های ما از رگرسیون در مهارت است.”

پدر و مادر تبدیل به معلمان

برای پدر و مادر از دانش آموزان جوان مانند بیلی والاس لارا سوئیچ به مدرسه در منزل به معنای فرض دو نقش مربی و تمام وقت مراقب.

والاس لارا دختر بروکلین, یک کلاس برای اولین بار در امری پارک ابتدایی در الحمرا تشخیص داده Skraban-Deardorff سندرم یک اختلال نادر مشخص با تاخیر سخنرانی تشنج و مشکلات معده. در مدرسه بروکلین IEP اختصاص یک سخنرانی شغلی و اقتباس تربیت بدنی درمانگران — همه که او می بیند و در طول هفته.

پس از خاموش شدن این فرد در جلسات منتقل شده اند حاضر به چنین برنامه های کاربردی به عنوان باهوش و iRead که آنها دشوار است برای بروکلین به حرکت به دلیل مشکل با استفاده از ماوس.

به فعالیت بیشتر تعاملی کارینا مارتینز بروکلین معلم آموزش و پرورش ویژه ساخته شده و روکش خواندن بسته و تحویل آنها به خانه او. مارتینز تحت پوشش پاسخ به هر سوال با نوار چسب taping که بروکلین می توانید پاره کردن زمانی که او آماده است برای پاسخ.

 • الحمرا متحد معلم آموزش و پرورش ویژه کارینا مارتینز دفتر خانه پر از بسته های او طرح برای هر یک از دانش آموزان خود را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارینا مارتینز)

 • الحمرا متحد معلم آموزش و پرورش ویژه کارینا مارتینز دفتر خانه پر از بسته های او طرح برای هر یک از دانش آموزان خود را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارینا مارتینز)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • الحمرا متحد معلم آموزش و پرورش ویژه کارینا مارتینز دفتر خانه پر از بسته های او طرح برای هر یک از دانش آموزان خود را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارینا مارتینز)

برگه را آنقدر رنگارنگ و دست که او neurotypical دوقلو, اسکارلت با استفاده از آنها بیش از حد.

“بسیاری از دانش آموزان نیاز به دیدن چیزهایی که انجام می شود قبل از آنها می تواند تلاش آن” مارتینز گفت.

زمانی که او برای اولین بار شنیده ام که مدارس بسته شدن مارتینز بود احساس خطر مطمئن نیستید اگر او می تواند دیجیتالی دوباره ایجاد در کلاس آموزش. در آن زمان او حدود دو هفته به طراحی و تولید بسته او گفت: اما در حال حاضر او را از آن آویزان کنید.

هر چند بروکلین است که غیرکلامی است با شور و شوق پاسخ به بسته والاس لارا هنوز هم نگران دخترش است غرق جدید روال و نمی دانم که چگونه به بیان او سردرگمی است.

“او باید تعجب می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او طول می کشد به مدرسه هر روز صبح و درمانگر او ملاقات هر هفته” والاس لارا گفت. “ما در تلاش برای ایجاد یک روال و یک حس عادی برای او.”

زیرپا مجموع توجه به فرزندان او مورد نیاز والاس لارا را شیب دار مالی فداکاری. او می خواهم به تازگی از دست داده و کار خود را با توجه به همه گیر و تا به حال به رها کردن در یک خانه است که او و همسرش شد و در مورد به خرید.

“همه چیز داره به خوبی و در حال حاضر آنها در حال رفتن در همه,” او گفت:. “این ویرانگر اما من فقط باید به خودم یادآوری کنم که من تنها کسی هستم که رفتن را از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو