از راه دور آموزش در معرض نژادی و اقتصادی تقسیم در شهرستان لا می گویند USC محققان

لس آنجلس — زمانی که مدارس منتقل شده از کلاس های درس به کامپیوتر در شروع COVID-19 گیر یادگیری شکاف بلافاصله باز بین خانواده های طبقه متوسط و کم درآمد و اقلیت خانواده USC محققان گفت: این ادعا که این شکست رنجور 25,000 خانواده.

اقامت در خانه حکم برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus مجبور 1.5 میلیون K-12 دانش آموزان در لس آنجلس به کلاس های آنلاین با توجه به USC بیانیه با استناد به تجزیه و تحلیل Hernan Galperin دانشیار در USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات است.

Galperin و تیم خود را مورد بررسی قرار خانگی در دسترس از دو مولفه های کلیدی آموزش از راه دور: مسکونی اتصال به اینترنت و یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ. این تحقیقات نشان داد یکی در چهار K-12 خانوار در شهرستان لا فاقد این منابع با توجه به این بیانیه. مشکل بدتر در میان لس آنجلس Unified School District دانش آموزان به عنوان یکی از سه زندگی در خانواده ها بدون اینترنت با سرعت بالا و یا یک کامپیوتر است.

“بسته شدن مدرسه و دانشگاه است تخمگذار لخت نابرابری در خانواده منابع موثر برای آموزش از راه دور” Galperin گفت. “بدون مهاجم طرح از مدارس محلی و یا دولت دولت کم درآمد و اقلیت های دانش آموزان بیشتر سقوط خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از COVID-19.”

دیگر یافته های کلیدی گزارش در USC بیانیه عبارتند از:

  • تنها حدود نیمی از K-12 خانواده در پنجم پایین توزیع درآمد در حال آماده شده برای آموزش از راه دور. که در مقایسه با 90 درصد آمادگی برای خانواده ها در بالا و پنجم.
  • خانوارهای فاقد آموزش از راه دور منابع خوشه ای در جنوب و شرق LA. در آن جوامع کمتر از نیمی از خانواده های لازم تکنولوژی منابع برای آموزش از راه دور.
  • بدون در نظر گرفتن درآمد و دانش آموزان از رنگ کمتر احتمال دارد به تکنولوژی منابع برای آموزش از راه دور. برای مثال فاصله بین اسپانیایی و غیر اسپانیایی دانش آموزان در همان سطح درآمد است به عنوان بالا به عنوان 20 درصد است. دلیل آن این است به احتمال زیاد به دلیل اقلیت دانش آموزان بدون در نظر گرفتن درآمد تمایل به زندگی در جوامع با کمبود بودجه روبرو مدارس و کمتر پیشرفته پهنای باند زیرساخت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de