اصلاحات متعهد حکومت به پایان رسید به عنوان تظاهرات پیروزی پیروزی در جنوب کالیفرنیا

معترضان در جنوب کالیفرنیا امن یک پیروزی بزرگ در این هفته به عنوان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد کاه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

معترضان در جنوب کالیفرنیا امن یک پیروزی بزرگ در این هفته به عنوان شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد کاهش بودجه و سریع اصلاحات برای دولت بزرگترین اداره پلیس.

صحبت پنجشنبه Garcetti گفت: او در حال حاضر دریافت تماس از شهرداران سراسر کشور هیجان زده و دیگران را اذیت در سابقه شهر فرشتگان تنظیم خواهد شد.

"لس آنجلس نه تنها می تواند ما باید منجر," او گفت: در طول یک فروم در اولین آفریقایی Methodist Episcopal Church of Los Angeles.

پنج شنبه مشخص نهمین روز از ناآرامی های مدنی در سراسر کشور موجب مرگ 46 ساله جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید بود که متهم از عبور تقلبی $20 bill در گوشه ای از فروشگاه کشته شد که در حال حاضر اخراج افسر درک چوین زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که سایر افسران ایستاده بود. همه از ماموران درگیر شده اند متهم در ارتباط با مرگ او.

شهرستانها و استان ها در سراسر جنوب کالیفرنیا کوچک پشت محدودیت در نور از ادامه تظاهرات مسالمتآمیز. لس آنجلس و شهر به پایان رسید شبانه حکومت برای اولین بار پس از آوریل 30. شهرهای دیگر از جمله سن برناردینو و بورلی هیلز که تا به حال یکی از محدود ترین حکومت به دنبال کت و شلوار در روز بعد. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد L. A. شهر و شهرستان پیش از آن در هفته ادعا که حکومت بودند و خلاف قانون اساسی.

Garcetti گفت: تا پایان حکومت او را "یک کمی می ترسم." هنوز لس آنجلس را تبدیل به اولین شهر بزرگ می گویند: "به اندازه کافی. ما تا به حال صلح" او گفت:.

هر دو شهرستان و شهرستان اعلام کردند که با بازگشایی coronavirus تست سایت جمعه; بسیاری از سایت ها یا تعطیل شدند و یا عامل محدود ساعت به عنوان یک نتیجه از اعتراض.

L. A. وعده کاهش, اصلاحات

اواخر چهارشنبه Garcetti پس از حرکت توسط اعضای شورای متعهد به قطع $100 میلیون به 150 میلیون دلار از اداره پلیس بودجه که قبلا برنامه ریزی شده برای افزایش بیش از 120 میلیون دلار قبل از تظاهرات. برنامه های شهر به repurpose 250 میلیون دلار مجموع از بودجه به حق اشتباهات فعالان اند آنه در روزهای اخیر.

در میان تغییرات پیشنهادی استقرار مستقل دادستان برای رسیدگی به پلیس سوء موارد ایجاد مدنی و کمیسیون حقوق بشر به آدرس سیستمیک نژادپرستی در خارج از پلیس یک مهلت قانونی برای اضافه کردن افراد به کالیفرنیا بحث برانگیز باند پایگاه داده جدید و پاسخگویی برای افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که سکون نباشیم.

Garcetti گفت: مستقل دادستان خواهد کار خارج از لس آنجلس دفتر دادستان منطقه که فعالان باید برای انتقاد از آنچه که آنها درک به عنوان یک تمایل به بعد مشکل ساز افسران.

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ گفت: بسیاری از اصلاحات در حال حاضر در محل به نام شهردار تعهد "craven سیاسی فرصت طلبی و موضع گیری تحت پوشش منحرف از خود مجرمیت برای شرایط در لس آنجلس است."

"ما نشان می دهد که شهردار و جدید خود را منصوب به پلیس کمیسیون انجام مشق شب خود را قبل از کشیدن مردان و زنان در اداره پلیس لس آنجلس از طریق گل" اتحادیه هیئت مدیره در بیانیه ای گفت.

مردم بودجه LA اعلام کرد یک "پیروزی موقت" پس از شهردار اعلام کرد اما گفت که این کاهش نمی تواند تقریبا به اندازه کافی دور.

L. A. شهرستان هل پلیس جدید سیاست

لس آنجلس نبود به تنهایی در نظر گرفتن عمل است.

در سطح شهرستان و اعضای هیئت ناظران به نام لس آنجلس کلانتر بخش و شهرستان را از دیگر 46 اداره پلیس برای به روز رسانی سیاست های خود را که شامل هشت مشخص شده توسط کمپین صفر و یک گروه حمایت متمرکز بر توسعه داده محور سیاست برای پایان دادن به خشونت پلیس. کسانی که توصیه شامل سیاست ها نیاز به افسران به دخالت هنگامی که یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد منع استفاده از chokeholds, strangleholds و کاروتید محدودیت و ایجاد یک نیروی ماتریس است که تعریف و محدودیت انواع نیروی مجاز در شرایط خاص, در میان دیگران.

Garcetti به طور جداگانه اذعان کمپین صفر سیاست در AME Church در روز پنج شنبه اشاره کرد و در حال حاضر بسیاری اجرا شده در شهرستان خود را.

"بنابراین در حال حاضر ما باید بپرسید چه لینک های زنجیره ای شکسته ؟ که گزارش? چگونه ما دارای سیستم هشدار دهنده برای کسانی که افسران که می گذشت از بخشی به بخش?" Garcetti گفت.

لس آنجلس خواهد پروب استفاده از زور در تظاهرات

اداره پلیس لس آنجلس منتشر شد بیانیه ای در توییتر انتقاد از غارت و تخریب در هفته گذشته در حالی که در همان زمان اذعان ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی به ظاهر نشان افسران با استفاده از نیروی بیش از حد. در یک نمونه یک عکاس از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه اسیر یک تصویر از یک مرد در یک صندلی چرخدار و خون آلود از کمتر-از-کشنده دور شلیک به یک جمعیت.

"ما بررسی هر نمونه به طور کامل و نگه دارید و هر افسر که نقض بخش سیاست پاسخگو" یک سخنگوی وزارت گفت. کسانی که با اطلاعات در مورد سوء رفتار باید شکایت خود را با تماس با استانداردهای حرفه ای اداره در 1-800-339-6868 با توجه به این بیانیه.

Southland ادامه اعتراضات

پیروزی در لس آنجلس نمی کند ، تظاهرات در سراسر منطقه ادامه داد: در لس آنجلس, سانتا مونیکا, آناهایم, طولانی, ساحل, Montebello, Santa Clarita, الماس, بار و در جاهای دیگر.

در لس آنجلس که مرکز شهر مرکز مدنی باقی مانده است یک نقطه کانونی برای معترضان که دور بین سالن شهر لس آنجلس ستاد و سالن عدالت است. یک گروه نیز جمع خارج شهردار اریک Garcetti محل اقامت قبل از عنوان کردن به بلوار غروب آفتاب.

بیش از 1000 نفر مونتاژ در دانشگاه UCLA دانشگاه در وستوود. این تظاهرات دو روز پس از اساتيد و حتی یک UCLA را محکوم کرد سخنگوی پلیس لس آنجلس استفاده از مدرسه جکی رابینسون ورزشگاه به عنوان یک سایت رزرو برای معترضان.

"این حمله برای آنها را به استفاده از این فضا در همه گفت:" اسکندریه Davis, صندلی UCLA دانش آموزان سیاه اتحادیه اروپا و جکی رابینسون محقق است.

در سانتا مونیکا معترضان بازگشت و برای اولین بار پس از 31 ماه مه زمانی که غارتگران برداشت فروشگاه های پاک در این شهرستان در مرکز شهر هسته. این سانتا مونیکا پلیس همراهی پنجشنبه معترضان و مه رفت و بدون حادثه.

یک کلانتر تیم ملی بمب حذف "مشکوک دستگاه" در نزدیکی ایستگاه گاز شل در McBean پارک وی و والنسیا در طول بلوار سانتا کلاریتا اولین اعتراض. رهبران شهر در ابتدا تحمیل 6 بعد از ظهر حکومت نظامی اما بعد تصمیم گرفت اعتراض صلح آمیز بود به اندازه کافی برای لغو سفارش. ترساندن متوقف نمی معترضان از به اشتراک گذاشتن پیام خود را.

صدها نفر پر یک پارک در قرچک به تماس پلیس و بی عدالتی و نابرابری نژادی در صنعت سرگرمی است. اعتراض سازماندهی شده بود توسط ناتالی Kinlow, 18 و نی شانون, 19, دو Burbank ساکنان که احساس خود را در جامعه انجام نمی شد به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

"به عنوان سیاه و سفید جوانان در حال رشد در این جامعه ما درک دست اول جامعه ما است غافل از نژادی, بی عدالتی," Kinlow گفت.

تظاهرکنندگان با تحصن در شهر هال به تماس برای پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ساحل طولانی در 4 ژوئن سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

در لانگ بیچ شهردار رابرت گارسیا ملاقات با تظاهرکنندگان در خارج از سالن شهرستان برای دومین روز در یک ردیف. بیش از 700 جمع آوری شده در مراحل ساحل طولانی مدنی مرکز به شنیدن از گارسیا. جمعیت افزایش یافته و به بیش از 2000 پس از گارسیا چپ و آنها شروع راهپیمایی دوباره.

دیاموند روند در توییتر پس از شرکت کنندگان در اعتراض متهم L. A County sheriff نمایندگان از شلیک کمتر-از-کشنده دور به جمعیت پنج شنبه بعد از ظهر.

اورنج کانتی

در آناهایم جمع تظاهرکنندگان در نزدیکی مرکز در خیابان تفرجگاه با برخی از پوشیدن لباس سنتی نمایندگی اقیانوس آرام جزیره جوامع است. جمعیت رشد به حدود 250 عنوان آن رسیده آناهایم شهرستان سالن.

این کشیش ویکتور Cyrus-فرانکلین از First United Methodist Church of Inglewood صحبت در مورد خشم صالح در پی خشم عمومی بیش از فلوید مرگ است.

"ما مبارزه در عشق یکدیگر در برابر شر" کوروش-فرانکلین گفت: "صدای غرش از یک بلندگو.

حدود 200 نفر اعتراض در فاونتن ولی در مایل مربع پارک منطقه ای. تظاهرکنندگان در زمان زانو برای هشت دقیقه 46 دوم لحظه سکوت به افتخار فلوید.

صدها نفر بیرون می آیند در طول یک تظاهرات برای صلح و تفاهم در سیرا ویستا پارک پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در سیرا مادر در 4 ژوئن سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

در سیررا ویستا پارک در سیرا مادر صدها نفر جمع شده بودند در یک تجمع برای صلح و درک پس از فلوید مرگ است.

Riverside County

شهردار Temecula, جیمز استوارت, به خود جلب کرد انتقاد شدید روز شنبه برای یک ایمیل پیش از آن در هفته که در آن او اظهار داشت: او نمی "این باور وجود دارد تا به حال شده است یک فرد خوب از رنگ و کشته شدن توسط یک افسر پلیس" در تمکولا و شهرستان ریورساید.

استوارت عذرخواهی برای "خطای فاحش" و گفت: کلمه "خوب" بود که به طور تصادفی اضافه شده زمانی که او دیکته پیام اواخر روز سه شنبه.

نزدیک به 1000 نفر حضور داشتند و شمع افروزی در مرکز شهر کنار رودخانه همراه با Riverside County sheriff نمایندگان. Riverside County یکی از اولین برای پایان دادن به آن منع رفت و آمد.

سن برناردینو کانتی

سان برناردینو برداشته آن مقررات منع رفت و آمد پنج شنبه پس از یک محلی گروه حمایت از تهدید به شکایت.

معترضان Nikkia کلی از سان برناردینو و هدر عجله از فونتانا مسالمت آمیز اعتراض در گوشه ای از گیلاس و Jurupa راه در Southridge منطقه فنتنا 4 ژوئن 2020. بیش از 200 معترض جمع شده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید در هفته گذشته به دست پلیس مینیاپولیس. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

حدود 400 نفر در فنتنا در Southridge پارک. تظاهرات مانند بسیاری دیگر در سراسر منطقه مسالمت آمیز باقی ماند. ونسا Ojeikere, 16, رود تنها حدود 50 نفر به او بپیوندند.

فنتنا ساکن اندرو گوتیرز که منجر همکار خود معترضان در شعارهای زیادی از بعد از ظهر روز پنجشنبه گفت: تظاهرات در طول این بار پر سر و صدا به صدای بی صدایان.

"ما باید به گسترش این کلمه" او گفت:. "اجازه دهید صدای ما شنیده شود."

کارکنان نویسندگان اولگا Grigoryants جاش قابیل دیوید روزنفلد Ariella Plachta Pierce, Singgih دیوید داونی برایان Rokos برایان Whitehead, خاویر Rojas, رایان هاگن اسکات Schwebke, Alma فاستو Richard K. د Atley و امیلی راسموسن کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن