دستور العمل: Pozole بزرگ مواد غذایی راحتی حتی اگر hominy است از یک می

چیزی وجود دارد بسیار آرامش در مورد بخار کاسه pozole مناقصه حبه گوشت خوک شناور در یک مایع که آواز می خواند فقط

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 فروردین 1399

چیزی وجود دارد بسیار آرامش در مورد بخار کاسه pozole مناقصه حبه گوشت خوک شناور در یک مایع که آواز می خواند فقط با راست spiciness. این خورش مانند معجون که حاوی hominy. در ترجمه از اسپانیایی "pozole" به معنی hominy.

Hominy نام داده شده به کل دانه های ذرت که پخته شده اند در اب قلیایی یا آهک راه حل برای حذف خود را ضخیم پوسته. خود را پف بافت خامه مناقصه عطر و طعم خود را پر با ذرت شخصیت.

از Purists اصرار خشک hominy پخته شود از ابتدا, اما در این زمان من شاد برای باز کردن یک زن و شوهر از قوطی پخته شده دانه. Garnishes قرض دادن تازه طعم است که اضافه کردن خشنود pizzazz به ظرف.

Chipotle Pozole

عملکرد: 8 نفر نصف می تواند سرد و یخ زده و در صورت دلخواه

مواد تشکیل دهنده

4 فنجان پخته شده, کنسرو شده hominy تخلیه

1 1/2 استخوان و بدون استخوان شانه خوک کمرنگ چربی بیش از حد قطع به 1 اینچ تکه (ران مرغ بدون استخوان برش را به تکه های 1 اینچی را می توان جایگزین)

1 پیاز بزرگ خرد شده

3 قاشق غذا خوری سیر خرد شده

1 کنسرو chipotle فلفل قرمز له شده را با 1 قاشق غذا خوری adobo (adobo است این سس در می) یا بیشتر به سلیقه و یا کمتر استفاده کنید و اگر در خدمت کودکان

2 قاشق غذا خوری خرد شده تازه مرزنگوش یا مرزنجوش یا 2 قاشق چای خوری خشک

1 قاشق غذا خوری زیره سبز زمین و یا به طعم و مزه

نمک و فلفل

Garnishes (هر یا همه): خرد شده گشنیز تازه فروپاشید adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ یا پنیر بز, تکه آووکادو هم پاشیده بیکن پخته شده یا گوشت خوک پوست خرد شده پیاز سبز یا کلم, لیمو ترش قاچ خرد کرده فلفل هالوپینو و یا دیگر تازه فلفل قرمز تازه یا پخته شده سالسا, قطعه قطعه, تربچه, خامه ترش یا کرم مکزیکی

روش

1. در فر یا ماهی تابه بزرگ, ترکیب hominy گوشت, پیاز, سیر, chipotle و adobo پونه کوهی و زیره. اضافه کردن آب به اندازه کافی برای پوشش حدود 1 اینچ و نم نم با نمک و فلفل.

2. را به جوش را روی حرارت بالا; تنظیم گرما تا مایع حباب به طور پیوسته اما نه با خشونت. پوشش و آشپزی, گاه تکان دهنده تا زمانی که گوشت خوک مناقصه حدود 1 1/2 ساعت; اضافه کردن آب بیشتر در صورت لزوم. این pozole باید ابکی.

3. طعم و تنظیم ادویه; اضافه کردن بیشتر له شده و فلفل قرمز و adobo اگر دوست دارید; به پخت ادامه دهید و برای 5 دقیقه یا بیشتر. شما می توانید سرد و خنک pozole تا چند روز reheat به آرامی قبل از اقدام. خدمت در کاسه چاشنی زده با هر یا همه از این پیشنهاد garnishes.

منبع: برگرفته از تازگی تجدید نظر شده "چگونه به طبخ همه چیز" توسط علامت گذاری به عنوان Bittman (Houghton Mifflin, $37)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن