قوچ’ سخت اوایل برنامه قرار می دهد حق بیمه در تیز شروع

زیادی در مورد NFL schedule نامشخص است در حال حاضر. اما یک چیز قطعی به نظر می رسد بر روی کاغذ: اوایل هفته خواهد بود با یک کشش و قوچ.

مربی شان McVay بازی تا سمت روشن جمعه صبح بعد از لیگ منتشر شد یک برنامه است که ویژگی های قوچ رو به Dallas Cowboys یکشنبه شب تلویزیون در اولین به طور منظم فصل بازی در SoFi ورزشگاه.

“من فکر می کنم اولین چیزی که خارج از غرفه است که فقط از این فرصت برای باز کردن در زمان نخست در جهان در ورزشگاه” McVay گفت که هفت. 13 بازی. “این چیزی بود که من فکر می کنم ما تا به حال همه امیدوار است.”

این بازی – که کابوی ها مورد علاقه 2 1/2 امتیاز در اوایل شرط بندی – این است که فقط شروع یک ماه سپتامبر و اکتبر برنامه که شامل اوایل kickoffs در جاده ها دو برابر بیشتر حذفی مدعی در فیلادلفیا و بوفالو یکی دیگر از سواحل شرق سفر دیگری در اوایل شروع در برابر واشنگتن و گردش تا شمال برای NFC غرب بازکن با بخش قهرمان سان فرانسیسکو.

قوچ برنامه ریزی برای کاهش سایش و پارگی از مسافرت هوایی با اقامت در شرق بین فیلادلفیا و بوفالو بازی نیست که آن را ایده آل است.

تنها یک بار در نه هفته چه برنامه تماس برای قوچ به بازی های سنتی بعد از ظهر یکشنبه بازی در خانه است که به عنوان یک 1:05 کیکآف در برابر New York Giants.

McVay گفت که او یاد گرفته است نه به مفروضات در مورد کدام بازی خواهد بود سخت یا ساده ترین بر اساس نتایج سال گذشته و تیم offseason حرکت می کند.

قوچ مربی شان McVay صحبت با خبرنگاران در زوم بر روی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. (عکس از قوچ تصویری)

“لیگ تغییر میکند. آن را بسیار رقابتی است. وجود 31 تیم دیگر که در حال انجام یک کار بزرگ آماده” McVay گفت. “بنابراین من تمام تمرکز و غلظت شده در: بیایید یک کار بزرگ انجام دهد با اردوگاه های آموزشی فرصتی است که ما فراهم شود. بیایید سعی کنید به ماندن به عنوان سالم به عنوان ما می توانیم و آماده برای رفتن که اول بازی زمانی که ما بازی دالاس که پس از آمریکا در سال گذشته (ضرب و شتم قوچ 44-21 در هفته 15) و ما را هیجان زده در مورد این فرصت را به پاسخ می دهند.”

اگر کسی را نگاه هفته به هفته matchups آنها می تواند تصور کنید قوچ بودن 3-2 یا 2-3 و سان فرانسیسکو در حال 5-0 یا 4-1 رفتن به بخش رقبای’ بازی Oct. 18 در سانتا کلارا. The 49ers’ پنج بازی در خانه در برابر آریزونا فیلادلفیا و میامی و در جاده ها در برابر جتز و غول.

به چالش کشیدن اوایل برنامه باعث می شود آن را حتی مهم تر از معمول برای McVay به قوچ آماده برای تیز شروع فصل در یک زمان زمانی که لیگ-محدودیت های گسترده ای در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر در حال محدود کردن آموزش.

قوچ را یک گام به جلو در خود “مجازی offseason برنامه” روز شنبه هنگامی که خود را نه پیش نویس میدارد و 21 undrafted رایگان-عامل خریدهای باید یک تصویری-جریان “rookie مدرسه” گرایش جلسه با مدیر از بازیکن نامزدی ژاک McClendon و تیم دیگر مدیران و شروع به عضویت در موقعیت گروه های جلسات از راه دور.

McVay نمی دانم اگر قوچ را عادی اردوگاه های آموزشی در دانشگاه UC Irvine, و هیچ کس مطمئن است اگر خود را در چهار بازی پیش فصل را شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده هفته Aug. 13-17 مقابل نیواورلئان در اولین رویداد ورزشی در SoFi ورزشگاه.

این مربی گفت: آن را بیش از حد به زودی به می گویند اگر او را به جانبازان عمل بیشتر در بازی های پیش فصل از او در سال های اخیر که قوچ کارفرمایی Jared Goff و دیگر بالا شروع بازی نمی کند در تمام. او گفت: آن را می تواند بستگی دارد که آیا جانبازان قادر به کار آنها نیاز به در scrimmages این تیم امیدوار است تا در برابر پرستاران و شارژر. قوچ-Saints داد و بیداد خواهد رخ می دهد در روز قبل از نمایشگاه خود را بازی.

زوم جلسات خوبی هستند اما بسیاری از آنچه قوچ را به انجام قبل از فصل فقط می تواند انجام شود در یک میدان: شناسایی تاد Gurley فوری جایگزینی در حال اجرا به عقب (rookie کم Akers? دارل هندرسون?). تعریف نقش جاش رینولدز و rookie ون جفرسون در پی Brandin آشپز بودن معامله شد. تنظیم توهین آمیز-خط استارت پس از یک سال از صدمات و صف تغییرات. تست دفاعی جایگزین برای لبه حمله کننده دانته فاولر (رایگان-امضای عامل لئونارد فلوید? rookie ترل لوئیس?) و linebacker Cory لیتلتون. تلاش kickers Lirim Hajrullahu Austin MacGinnis و rookie سام Sloman به موفقیت گرگ Zuerlein.

قوچ ممکن است یک برنامه در حال حاضر, اما آنها ساخت تا همه چیز به عنوان آنها بروید.

“ما در حال حرکت رو به جلو با این پیش بینی خوش بینی است که ما در حال رفتن به بازی در یک فصل کامل است و ما در حال رفتن به لگد کردن در برابر کاوبوی” McVay گفت. “و این است که واقعا تنها چیزی است که من می توانید انجام دهید. شما می دانید آن را به یک کلیشه, ‘کنترل controlables,’ اما این درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de