قوچ به میزبان دالاس کابوی ها در SoFi ورزشگاه به طور منظم فصل بازکن

این تاریخ برای قوچ طرفداران به ترشح بزاق بیش از شروع با یک نخست-فصل بازکن برابر دالاس کابوی ها در اولین بازی که به شمارش در SoFi ورزشگاه.

این تاریخ برای قوچ طرفداران به نگرانی در مورد جمله شاید کل نیمه دوم این فصل است که بسته بندی شده با بخش رقبا و همچنین اعتیاد به مواد مخدره شایسته matchups با تام بردی جدید و قدیمی تیم است.

این ستاره بیش از همه چیز البته به دلیل coronavirus محدودیت می تواند هر یک از آن را به لغو و یا در اطراف نقل مکان کرد.

اما با فرض آن گستراند به عنوان اعلام شده توسط NFL در پنجشنبه قوچ’ 2020 به طور منظم فصل برنامه ارائه آزمونهای سخت و راست از ابتدا برای یک تیم در تلاش برای باقی می ماند حذفی مدعی.

قوچ را شکستن در SoFi ورزشگاه با سه نمایشگاه بازی در ماه آگوست میزبانی پرستاران نیواورلئان و Denver Broncos و بازی به عنوان جاده تیم برابر شارژر.

این مقام به طور منظم فصل بازکن در 70,240-صندلی ورزشگاه در هالیوود پارک سایت در کالیفرنیا خواهد بود و تلویزیونی در سراسر کشور یکشنبه شب بازی در سپتامبر. 13 برابر کابوی ها.

هویت برای اولین بار به طور منظم فصل حریف تعجب پس از کابوی ها صاحب جری جونز آشکارا لابی برای تیم خود را برای به اشتراک گذاشتن SoFi را برای اولین بار بعد از او ابزاری در گرفتن NFL به تصویب قوچ’ حرکت از سنت لوئیس در سال 2016.

کابوی برای اولین بار از سه مستقیم حذفی-کیفیت مخالفان در ماه سپتامبر برای قوچ که در سفر به فیلادلفیا ایگلز و لوایح بوفالو در هفته 2 و 3. قوچ طرح به عقب ماندن شرق به تمرین بین این بازی ها. سپس آنها را به خانه به میزبان غول نیویورک قبل از پرواز به مریلند به بازی Washington Redskins.

اولین بازی خود را در NFC غرب است که در سانتا کلارا در برابر San Francisco 49ers در هفته 6.

آیا عجله از ماه های سپتامبر و اکتبر بازی مقابل تیم از شرق اختلافات ناشی از برنامه-ساخت اتفاقی و یا بخشی از یک NFL طرح احتمالی در مورد اوایل فصل بازی باید اوراق آن به معنی قوچ پیدا کردن بسیاری از کار خود را در NFC غرب این ماجرا به نیمه دوم.

پنج قوچ’ شش بازی در این بخش هستند در فینال هشت هفته: در SoFi در برابر Seattle Seahawks در هفته 10, سان فرانسیسکو در هفته 12 و آریزونا کاردینالز در هفته 17 و در جاده ها در برابر آریزونا در هفته 13 و سیاتل در هفته 16.

هیچ کدام از این بازی ها به نظر می رسد آسان برای قوچ (9-7 در سال 2019) رفت 0-2 برابر 49ers (13-3) و 1-1 در برابر Seahawks (11-5) در فصل گذشته و نمی توانید مطمئن شوید که از رفتن 2-0 دوباره کاردینالز (5-10-1) یکی از NFL را بهبود تیم است.

و آنها تنها بخشی از یک کشش از بازی های زیر قوچ’ bye هفته که زمین درست در وسط برنامه بین جاده بازی برابر میامی دلفین ها و خانه بازی با Seahawks.

نیمه دوم فصل به ارمغان می آورد قوچ’ اولین نگاه به Tom Brady در خلیج تمپا, یونیفرم, زمانی که آنها بازی یک شنبه شب بازی در برابر Buccaneers در هفته 11 و اولین جلسه خود را پس از سوپر باول LIII با میهن پرستان جدید انگلستان در یک شنبه شب بازی در SoFi در هفته 14.

کسانی که در میان قوچ’ پنج برنامه ریزی شده در زمان نخست بازی که همچنین شامل یک شنبه شب برابر شیکاگو خرس در SoFi در هفته 7.

که یکی کمتر نخست-زمان و تاریخ از آنها در سال 2019 و همان است که آنها تا به حال در سال 2018 است.

به عنوان یک نتیجه از همسان و برابر NFC شرق و شرق آسیا در این فصل قوچ در نهایت با بیش از تعداد معمول از بعد از ظهر kickoffs در شرق منطقه زمانی (در فیلادلفیا بوفالو واشنگتن و میامی). کسانی که بازی ها را می توان روی حیله و تزویر برای تیم های که بدن در West Coast زمان اگر چه قوچ هستند 4-0 (و 4-0 در برابر نقطه گسترش) در آن شرایط در شان McVay سه سال به عنوان مربی.

تیم NFL در حال حاضر می دانستند که آنها را برای بازی در فصل آینده و قوچ می دانستم که نمی شود آنها در بازی های بین المللی بازی در سال 2020 (حتی قبل از NFL نقل مکان کرد و همه این بازی را به ایالات متحده به عنوان یک coronavirus احتیاط). بنابراین پنج شنبه برنامه رونمایی تنها در “هنگامی که.” اما زمان می تواند یک تفاوت بزرگ را.

قوچ خواسته برای بازی در بوفالو در ماه سپتامبر — نه ماه نوامبر یا دسامبر زمانی که آن می تواند سرد و برفی و در میامی در اواخر فصل — اجتناب از stickiest گرما. برنامه آنها زخم تا با ارائه شانس کمی برای مواجهه با آب و هوا.

اوایل و اواخر آن انباشته با هوای نامساعد مخالفان.


قوچ برنامه

پیش فصل

(تاریخ بار TBD)

Aug. 13-17: New Orleans

Aug. 20-24: در شارژر

Aug. 27-30: دنور

سپتامبر. 3-4: در لاس وگاس

فصل به طور منظم

(همه بازی ها روزهای یکشنبه مگر اشاره کرد; kickoffs ذکر شده در زمان اقیانوس آرام; * به معنی تغییر)

سپتامبر. 13: Dallas 5:20 p. m., NBC

سپتامبر. 20: در فیلادلفیا 10 صبح فاکس

سپتامبر. 27: در بوفالو 10 صبح فاکس

Oct. 4: New York Giants, 1:05 بعد از ظهر فاکس

Oct. 11: در واشنگتن 10 صبح فاکس

Oct. 18: در سان فرانسیسکو 5:20 بعد از ظهر* NBC

Oct. 26 (دوشنبه): شیکاگو, 5:15 p. m., ESPN

Nov. 1: در میامی 10 صبح فاکس

Nov. 15: سیاتل, 1:25 بعد از ظهر فاکس

Nov. 23 (پنج شنبه): در Tampa Bay, 5:15 p. m., ESPN

Nov. 29: سان فرانسیسکو, 1:05 بعد از ظهر فاکس

Dec. 6: در آریزونا 1:05 بعد از ظهر فاکس

Dec. 10 (پنج شنبه): New England, 5:20 p. m., Fox/NFL/آمازون*

Dec. 19 (شنبه) یا 20: New York Jets, TBD TBD

Dec. 27: در سیاتل 1:05 بعد از ظهر فردا

Jan. 3: آریزونا, 1:25 بعد از ظهر فاکس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>