قوچ شارژر به شرکت ستاره در “ضربه سخت” این تابستان

جدید NFL تلویزیون های نجومی افزایش می یابد در غرب است.

قوچ و شارژر برجسته خواهد شد در “ضربه سخت” اولین بار تیم به اشتراک گذاشته اند ستاره حسابداری در سری HBO است که طول می کشد بینندگان در پشت صحنه در فوتبال حرفه ای اردوگاه های آموزشی تولید پنج شنبه اعلام کرد.

NFL فیلم دوربین خدمه را به جنوب کالیفرنیا در چند هفته آینده با توجه به تولید است شروع به پس مربیان و بازیکنان رقابت برای شروع شغل و فهرستی از نقاط.

یک موضوع است که به احتمال زیاد به لینک دو L. A. تیم: هر دو در حال حرکت به همان خانه جدید چند میلیارد دلار SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا.

پنج یک ساعته “ضربه سخت” قسمت در حال برنامه ریزی برای دریافت اولین نمایش آن در روز سه شنبه شب در 10 p. m. PDT شروع Aug. 11.

به عنوان چهارشنبه, تولید نشده بود گفت: چه اتفاقی می افتد اگر بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای NFL اردوگاه های آموزشی به تاخیر می افتد و از حد گذشته و فعلی در اواخر ژوئیه گزارش تاریخ.

این خواهد بود که شارژر برای اولین بار در ظاهر و قوچ دوم در “ضربه سخت” تولید شده است که در 14 فصل گذشته پس از آغاز آن در سال 2001.

اما شارژر مربی آنتونی لین دارای تجربه با “ضربه سخت” از او به New York Jets’ در حال اجرا پشت مربی زمانی که آنها برجسته شد در سال 2010.

“رادیو و تلویزیون داخلی خود را کسب و کار در سراسر جهان چیزی است که شما به طور منظم می خواهید به انجام, اما در یک سال با بسیاری از چالش های این یکی تا به حال من خوشحالم که ما می تواند بخشی از آوردن فوتبال به طرفداران این تابستان” لین گفت.

قوچ بودند “ضربه سخت” در سال 2016 شد که در سال اول خود را از سنت لوئیس و کارفرمایی Jared Goff را rookie فصل است.

Goff داد 2016 سری به یاد ماندنی لحظه ای که در یکی از صحنه های کال محصول نازل شده بود مطمئن نیستید اگر طلوع آفتاب در شرق یا غرب.

که سری حیاتی موفقیت است.

تام Hoffarth که تحت پوشش رسانه های ورزشی برای جنوب کالیفرنیا اخبار گروه نشریات پس از آن نوشت که “ضربه سخت” “با هدف به درخشش نور در روند چگونه این قوچ فهرستی از تشکیل خواهد شد و چگونه موقعیت برنده و از دست رفته (و) نیز موفق به تزریق برخی از نور دل لحظه که به آن انسان تعادل از نحوه کار و بازی عامل به معادله.”

“ضربه سخت” موفق به کسب 18 ورزش, Emmys.

تلاش برای سر کردن نگرانی که تیم خواهد بود پریشان و یا هدیه دادن اسرار هنگامی که دوربین به دنبال آنها نه تنها در عمل زمینه بلکه در جلسه و آموزش اتاق و گاهی اوقات چهارم زندگی, HBO اشاره می کند که هفت گذشته 10 تیم ویژه “ضربه سخت” در ادامه به بهبود سوابق خود را بیش از فصل قبل است. در سال 2016 قوچ اخراج مربی Jeff Fisher پس از شروع 4-9 به پایان رسید فصل 4-12 و گذشته در NFL در نقاط گل در 14 امتیاز در هر بازی.

قوچ رفت 9-7 این شارژر 5-11 فصل گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de