قوچ مرکز برایان آلن آزمایش مثبت برای coronavirus او اولین NFL گزارش آلوده در طول همه گیر این تیم گفت.

تایید گزارش توسط جی گلیزر از Fox Sports, یک قوچ سخنگوی گفت که پس از آلن بیماری تایید شد, تیم خود را بسته تسهیلات در هزار اوکس که در آن آلن بازسازی زخمی خود را به زانوی چپ.

سخنگوی گفت: این تسهیلات پس از بازگشایی برای دیگر rehabbing بازیکنان و هیچ کس دیگری وجود دارد نشان داده Covid-19 علائم در این نقطه است.

آلن 24 ساله بود که به خوبی انجام می دهند سه هفته پس از اولین نشان داد علائم.

یک چهارم-دور در انتخاب 2018 پیش نویس از ایالت میشیگان آلن شد قوچ’ شروع مرکز در آغاز سال 2019 شد اما مجروح در نهمین بازی در این فصل. او انتظار می رود به رقابت برای کار با آستین بلایت که جایگزین آلن در مرکز. بلایت می تواند بازگشت به کار خود را در سمت راست گارد.

نه مربی شان McVay و نه مدیر کل Les Snead ذکر آلن — و یا هر گونه قوچ کارمند با نام — هنگامی که از آنها خواسته شد در تصویری-جریان کنفرانس مطبوعاتی مارس 6 اگر این ویروس تا به حال به طور مستقیم تحت تاثیر قرار مردم در سازمان است.

McVay گفت: پس از آن که “شده است وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها که ما تا به حال برخی از گفتگو با” اما “است که همه در یک نقطه خوب است.”

آلن مورد شناخته شد چرا که او تایید آن به گلیزر. گلیزر گفت: آلن به او گفت که بیماری خود را آغاز کرد و سه هفته پیش زمانی که او بیدار شد و بدون حس بویایی و بعد از آن شامل علائم سرد مانند اما “همه چیز احساس متفاوت تر از هر دیگر آنفولانزا من بود.”

مانند دیگر NFL تیم قوچ آغاز شده در ماه مارس به اقدامات لازم برای حفاظت از کارکنان از coronavirus از جمله کشیدن پیشاهنگی کردن جاده ها در هفته قبل از Aprll 23-25 پیش نویس NFL و داشتن کارکنان از خانه کار می کنند به جز برای کسانی که درگیر در آسیب و بازتوانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو