رادیو: ندارد مستند معنی چیزهای خوب برای رادیو?

وجود دارد برخی از خبر خوب برای صنعت رادیو به تازگی: یک نظر سنجی رادیو گوش دادن در طول همه گیر-مستند مربوط به بازگشت تا حدودی و آن را تنها رسانه برای نشان دادن افزایش خارج از جریان ویدئو خدمات مانند Netflix و Hulu.

در برخی از راه های آن را حس می کند. پس از یک کشمکش اولیه تماشای برنامه های تلویزیونی و کابل نیوز, من خسته از تکرار (و اجازه دهید آن صورت, افسرده, اخبار فراوان) از بسیاری از برنامه ها و اخبار کانال. بنابراین حرکت به منابع دیگر منطقی است. با توجه به اینکه رادیو در میان سخت ترین ضربه را دنبال کنید که مردم را دوباره کشف ایستگاه های مورد علاقه خود را و فرار از خبر بد. موسیقی به طور خاص همواره من فرار بزرگ.

علاوه بر این شهرها و ایالات متحده باز — و برخی از مردم فقط نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات — در-ماشین گوش دادن محدود بود به بهبود می یابند.

با توجه به یک نظرسنجی آنلاین از تقریبا 16,000 شنوندگان رادیو در ایالات متحده و کانادا گرفته شده توسط Jacobs Media و اسپانسر شده از طرف رادیو و تبلیغات اداره در طول این دوره ممکن است 14-16 به طور کامل 26 درصد از افراد مورد بررسی اعلام کرد که آنها در حال گوش دادن بیشتر به “خانه ایستگاه” — ایستگاه که فرستاده آنها را بررسی — در حالی که تنها 15 درصد گفت: آنها گوش کمتر است. در ماه آوریل تنها 18 درصد گفت: آنها گوش بیشتر است.

علاوه بر این در هر اندازه گیری از جمله در ماشین, در خانه, جریان, و یا به طور منظم گوش دادن در خارج از خانه کار پاسخ دهندگان گفته است که آنها گوش دادن بیشتر از آنها در ماه آوریل است. برجسته نحوه گوش دادن در حال تغییر است با فن آوری های جدید به طور کامل به 14 درصد گفت که آنها در حال حاضر گوش دادن بر روی یک هوشمند بلندگو مانند یک HomePod, الکسا یا گوگل سیستم.

این نظر سنجی کامل نیست. واقعیت این است که پاسخ دهندگان در آمد از شنوندگان که در حال حاضر در نظر گرفته شود “وفادار” به معنی کسانی که در حال حاضر در یک ایستگاه شنونده پایگاه داده به احتمال زیاد ثبت نام از طریق یک ایستگاه وب سایت خود را. که به معنی بررسی است نماینده مردم به طور کلی. حتی غیر AP آمار دانش آموزان می دانند که این نظر سنجی در نتیجه ناقص است.

در واقع رتبه بندی شرکت Nielsen در ادامه برای نشان دادن تعداد شنوندگان رادیو پایین است. اما این که نیلسن تنها انتشار عمومی گزارش ماهانه و آخرین گزارش شد آوریل 11. نسخه بعدی نخواهد بود تا اواسط ماه ژوئن. گفت: یک برنامه نویس اگر چه در حال حاضر علاوه بر اینکه نمایندگان راستین نمونه دو وجود دارد مسائل دیگر است که می تواند بر نتایج: “شنوندگان را با قرار دادن یک ماشین حساب خود را به گوش دادن و آنها ممکن است فقط خوب است.”

اما هنوز هم یک نگاه اجمالی از اخبار خوب در یک صنعت به شدت نیاز به یک خبر خوب.

KLOS تغییرات

KLOS (95.5 FM) به نظر می رسد رهبری در همان جهت به عنوان KROQ (106.7 FM): کل بحران که من آن را ببینید.به هیچ وجه تعجب سرد Stilwell رفته است نه فقط furloughed به او نوشت: در Facebook صفحه. من پیش بینی چنین زمانی که او در سمت چپ نشان می دهد در ماه مارس است. این به این معنی صبح نشان می دهد که بازگشت به حال فقط “هایدی و فرانک.”

اخبار این هفته می آید که بعد از ظهر شخصیت Gary Moore و weekenders Frazier اسمیت و جیم “JD” Daniels شده اند به طور دائم اجازه رفتن نیز هست.

چه خبر است ؟ به نظر می رسد که KLOS می خواهد برای شکستن روابط با گذشته مشابه آنچه که اتفاق می افتد با KROQ. آیا این به معنای یک مسیر جدید برای ایستگاه? من دو راه آن می تواند. 1) ادامه بازی همان موسیقی من شنیده ام در دبیرستان اما با هم هیچ شخصیت و یا جوان دی جی که کار ارزان و یا 2) در واقع به طور فعال برنامه های جدید جذب شنوندگان و در آن صورت مونتاژ هوایی کارکنان است که نشان دهنده مسیر جدید شما امیدواریم که برای رفتن.

وجود دارد گزینه سوم که کاملا فرمت جدید. در حال حاضر من نمی بینم که اتفاق می افتد اما این یک احتمال است. دانستن جهت رادیو رفتن من قوز است که از آن خواهد شد یک گزینه بالا. چرا ؟ چرا که امروز در فضای ارزانی قوانین. طرف خوب است ؟ یکی دیگر از ایستگاه می تواند در آمده و انجام کاری خلاق حتی آسان تر است. بهترین ایستگاه های گذشته همیشه آمد و از قبل شکست … آن اتفاق می افتد دوباره.

خال خال

من فقط دیدم برخی از KNXFM.93.com تی شرت …. چه با که ؟ Hmm …

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de