مسابقه برای coronavirus واکسن الهام بخش امید و یک دوز سالم از احتیاط

تب مسابقه است: بیش از 100 coronavirus واکسن هم در حال توسعه هستند.

بازار سهام رشد بی دلیل هشت نفر — هشت — نشان داد نشانه هایی از آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از عفونت است.

مقامات نذر برای تحویل امن و موثر واکسن در “پیچ و تاب سرعت” با حمایت برخی از $10 میلیارد دلار از بودجه های دولتی و خصوصی.

بسیاری امیدوار هستند که یک واکسن در نهایت نگاهی به نیش از COVID-19 — و امیدوارم که خوب است در مورد حق در حال حاضر — اما حتی در سرعت پیچ و تاب واکسن به زمان دارد. گاهی اوقات چندین دهه است. بنابراین بسیاری از رمز و راز معطل: چگونه ممکن است واکسن ناشی از مصونیت گذشته است ؟ دو ماه ؟ شش ماه ؟ یک سال ؟ و یا برای برخی نه در همه ؟

بنابراین بسیاری از سوالات

به عنوان صنعت چرخ دنده ها را به صورت انبوه تولید یک یا بیشتر واکسن که هنوز نمی وجود دارد, وجود دارد plebeian نگرانی نیز وجود دارد به اندازه کافی پزشکی-کلاس شیشه ای برای نگه داشتن همه کسانی که دوز ؟ که شما دریافت واکسن ، اگر آمریکا برنده مسابقه آن را “صدای بوقلمون در اوردن تا” اوایل دوز برای شهروندان خود — حتی کسانی که در معرض خطر کم — و یا به اشتراک گذاری با بیشترین آسیب پذیر در سطح جهان از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی و سالمندان?

آن می تواند سال ها برای پاسخ به تمام این سوالات اما مقامات نذر به میلیون دوز در دسترس ژانویه. این یک جدول زمانی هرگز قبل از دیده می شود که برخی از ترس می تواند سازش ایمنی یا نیست واقع بینانه و یا هر دو. اما ضرورت مادر اختراع است به عنوان یک معروف یونانی یک بار گفت:, و پیشرفت در تکنولوژی نشان می دهد این شات ماه ممکن است شدنی.

به تاریخ رمان coronavirus آلوده برخی از 1.6 میلیون آمریکایی کشته و حدود 97,000. در سراسر جهان و عفونت پیش افتادن از 5 میلیون 340,000 مرگ و میر. COVID-19 فوری بهداشت عمومی اولویت خوشبینی محتاطانه قوی است و در محافل علمی و مزایای واکسن تحقیقات ممکن است به مراتب فراتر از این ویروس در دست است.

“سود اضافی از coronavirus واکسن پروژه ها و به ویژه در عملیات سرعت در پیچ و تاب خواهد شد افزایش در ما درک علمی از ظهور بیماری های ویروسی رهبری ویروس شناسی ، ایمنی شناسی و اپیدمیولوژی و آمادگی بهتر و سریع تر و موثر تر پاسخ برای رهگیری هر آینده رمان زئونوز ویروسی یا باکتریایی پاتوژن مقدمه به جمعیت انسانی” گفت: Egest J. Pone, پروژه دانشمند در UC Irvine را واکسن مرکز تحقیق و توسعه توسط ایمیل.

او در مقایسه با تلاش به پروژه منهتن در طول جنگ جهانی دوم است که در آن علمی و پیشرفت های فنی در فیزیک هسته ای شد و بعد از آن برای توسعه برنامه صلح آمیز مانند نیروگاه های هسته ای و پزشکی هسته ای و تحقیقات است.

یک پژوهشگر آثار در تکثیر ویروس به منظور توسعه یک واکسن علیه coronavirus COVID-19. (عکس توسط داگلاس MAGNO / AFP) (عکس داگلاس MAGNO/خبرگزاری گتی ایماژ)

“سود اضافی از یک رمان coronavirus SARS-CoV-2 واکسن است که آن را به طور بالقوه ممکن است مشورت برخی از حفاظت در برابر دیگر چهار موجود coronavirus سويه (229E, OC43, NL63 و HKU1) که باعث سرماخوردگی بنابراین ما ممکن است کاهش رایج سرماخوردگی” Pone گفت.

Full steam ahead. انگشتان عبور.

چگونه می توانم به شما توسعه یک واکسن?

یک بار پس از یک زمان دانشمندان با دستکاری یک ویروس کامل برای غیر فعال کردن یا کشتن آن و سپس تزریق آن به افراد به استناد یک پاسخ ایمنی است. که اگر و زمانی که مردم بعد از شما با چیزی که واقعی خود را در سیستم ایمنی بدن بودند در ابتدا و آماده برای مبارزه با.

جوناس سالک دراماتیک واکسن فلج اطفال محاکمه صحرایی در سال 1954 ممکن است معروف ترین مثال از این رویکرد است. آنها درگیر 623,972 کودکان و بیش از 1 میلیون “مشاهده” کنترل. وجود دارد مقدار زیادی از جنجال و انتقاد اما نتایج نشان داد که سالک را کشته-virus تهیه شد 80 تا 90 درصد موثر در پیشگیری از فلج اطفال بود که کشتن برخی از 16,000 کودکان در سال است.

فایل – در این مارس 1955 فایل عکس اول و دوم دانش آموزان کلاس در سنت Vibiana مدرسه هستند تلقيح در برابر فلج اطفال با واکسن سالک در لس آنجلس. واکسن فلج اطفال تهیه شده توسط دکتر جوناس سالک و همکاران او در دانشگاه پیتسبورگ بود که مورد تایید برای استفاده در ایالات متحده در سال 1955. . (AP Photo فایل)

که رویکرد کلاسیک به توسعه واکسن تغییر نکرد از طریق قرن گذشته — فکر می کنم کزاز, وبا, حصبه, سرخک. توسعه و تست اغلب در زمان سال های بسیاری است.

اما امروز محققان ابزار بسیار قدرتمند در نوک انگشتان خود را — ابزار است که اجازه می دهد آنها را به استفاده از بیت ها و قطعه از ویروس’ مواد ژنتیکی به تحریک است که پس از محافظ پاسخ ایمنی بدن به جای استفاده از کل ویروس در سال گذشته است. این را می توان در سرعت های که شگفت زده امثال سالک.

این رمان coronavirus ظاهر تنها در اواخر سال گذشته و در حال حاضر هشت واکسن در آزمایشات بالینی و 110 در حال توسعه با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

آیا رویکرد خود را کلاسیک (تمام virus) یا جدید (ژنتیکی قطعات) بسیاری از محققان در حال هدف قرار دادن “سنبله” است که به coronavirus نام آن است. این سنبله اجازه می دهد تا این ویروس برای حمله به سلول های سالم و آموزش سیستم ایمنی بدن به آن را تشخیص و خنثی کردن آن را پس از آن نمی تواند با اتصال به سلول های جام مقدس از واکسن پژوهش است.

سرعت دست انداز پیش رو: در حالی که روش های جدید در حال تنظیم سریع ترین پرونده در توسعه واکسن فقط چند جمله واکسن تا کنون مجوز و برای استفاده در دامپزشکی تنها می گوید: یک مقاله در مجله طبیعت توسط آکسفورد محققان جوان چان کیم باربارا Dema و آرتورو ریس-Sandoval.

از زمان همه گیر ممکن است ارائه نهایی فشار نسبت به تصویب آنها گفت. “این نشان از پتانسیل vaccinology به پیشرفت های سریع در زمان مناسب حمایت بین المللی وجود دارد که اثبات آن است که وجود دارد یک راه وجود دارد.”

پیشرفت?

در مه 18, مدرن, یک شرکت زیست فناوری پیشگام درمان و واکسن به “ایجاد یک نسل جدید از تحول داروهای” ساخته شده اعلام کرد که فرستاده امید و بازار سهام — افزایش.

کمی شرکت در ماساچوست گفت: هشت داوطلب در آن آزمایش واکسن در حال توسعه خنثی سازی آنتی بادی ها به ویروس. کسانی که این نوع آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از عفونت و دقیقا همان نوع محققان می خواهید برای دیدن.

پس از یک تجزیه و تحلیل در آمار خبر با اشاره به برخی از داده های گمشده در Moderna اعلام آن قیمت سهام کاهش یافت و بازگشت به زمین دوباره. برای شروع وجود دارد 45 کل شرکت کنندگان در آزمون و مدرن نمی گویند هر چیزی در مورد این که آیا وجود دارد خنثی سازی آنتی بادی در سایر 37.

“ما شاهد بسیاری از علوم با آزادی مطبوعات” گفت: Richard M. Carpiano استاد سیاست عمومی و جامعه شناسی در دانشگاه ریورساید. “داده است بعد از آن اگر آنها می آیند در همه. که راه برای انجام این کار علم است. وجود دارد به همین دلیل کارشناسان نشستن در اطراف و بحث, بحث و بررسی یافته ها — و آنها آن را انجام نمی در اخبار کانال.”

وجود دارد یک معامله بزرگ ما هنوز هم نمی دانم در مورد این ویروس و چگونه سیستم ایمنی بدن شما را پاسخ خواهد داد در طول زمان است.

“ما نمی به طور کامل مطمئن شوید که چه مدت پاسخ آنتی بادی در برابر coronavirus محافظ است — چه مدت آن را برای رفتن به محل کار” گفت: David D. Lo, استاد برجسته علوم پزشکی در UCR که مشغول به کار در تزریق واکسن.

Lo استناد تحقیقات به تب دنگی یک بیماری ناتوان کننده پشه-برن بیماری ناشی از ویروس ها شبیه به آنهایی که باعث نیل غربی عفونت و تب زرد. محققان در حال کار بر روی یک دانگ واکسن کشف چیزی عجیب و غریب, Lo گفت: یک فرد پاسخ آنتی بادی می تواند در طول زمان کاهش و اگر آنتی بادی “تيتر” و یا با غلظت کمتر از یک نقطه خاص آن آنتی بادی می تواند در واقع افزایش یک عفونت است.

“آنتی بادی می تواند آن را آسان تر به آلوده” Lo گفت: دانگ. “این قطعا یک ترس در اینجا. ما نمی دانیم که آیا یک پاسخ آنتی بادی اگر این محافظ در کوتاه مدت کاهش خواهد یافت به نقطه که در آن شما دیگر باید حفاظت و ممکن است به طور بالقوه خطرناک است. ما واقعا نمی دانم در مورد چه محافظ ایمنی به نظر می رسد.”

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که به سناتور ایالات متحده آمریکا در اوایل این ماه. هر چند نادر واکسن شناخته شده اند به نتیجه معکوس تقویت هدف خود را به جای کشتن آن.

و برخی از واکسن تنها حفاظت از بخشی از افرادی که آن را دریافت کنید — آنفولانزا شات برای مثال خطر ابتلا به این بیماری 40 درصد به 60 درصد و با توجه به CDC — و آن را تنها محافظ برای حدود شش ماه است که چرا شما بکند برای گرفتن یک شات در هر سال است.

مطالعه اولیه از انگلستان در پاسخ آنتی بادی ها به ویروس نشان می دهد که بسیاری از مردمی نمی توسعه بسیار افزایش پاسخ ایمنی بدن است و در دراز مدت پاسخ ایمنی پژمرده قابل ملاحظه ای پس از فقط دو ماه.

“این بدان معناست که یک واکسن نیاز به تواند بسیار موثر باشد اگر آن را به متوقف کردن گسترش گفت:” دیوید متحده افسر ارشد پزشکی با Angstrom زیستی در Austin در یک سری از توییت در ماه گذشته. “فلج اطفال سرخک و آبله واکسن ها واقعا قابل توجه داروهای القا سطح بالا دراز ایمنی, اما نه همه واکسن ها کار بسیار خوبی است.

“اگر شما به امید یک واکسن است برای رفتن به یک شوالیه در زره درخشان صرفه جویی در روز شما ممکن است در ناامیدی.”

خورشید از طریق ابرها

Pone از UCI گفت: واکسن می توان مهندسی به بیشتر ساکاريد از طبیعی ویروس است که توسعه یافته برای وادار آنتی بادی است که برای سالهای زیادی گذشته. همچنین تقویت کننده واکسن در فواصل منظم می تواند اطمینان حاصل شود ادامه داد: حفاظت در اکثریت قریب به اتفاق جمعیت است.

پس از مدرن اعلام خوشبینی محتاطانه حاکم است.

“داشتن نگاه اطلاعات خودم, آن است که واقعا بسیار امیدوار کننده” Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: NPR در سهشنبه, مارس 22.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هایی در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در روز چهارشنبه 1 آوریل سال 2020 در واشنگتن به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش می دهد. (AP Photo/الکس Brandon)

“من فکر می کنم آن است که قابل تصور, اگر ما را اجرا کنید به چیزهایی که آنها می گویند موانع پیش بینی نشده که ما می تواند یک واکسن است که ما می تواند شروع به استقرار در پایان این تقویم سال, دسامبر سال 2020 و یا به ژانویه 2021.”

نتایج کامل از فاز اول مدرن را محاکمه خواهد شد ارائه شده برای انتشار و همکار بررسی در چند هفته آینده, او گفت:. در ضمن این طرح این است که شروع به ساخت واکسن حتی قبل از اینکه دانشمندان به طور کامل مطمئن شوید که کار می کند. که تضمین می کند که اگر زمانی تصویب می آید, آن را آماده رفتن است.

خطر در این مدل این است که به بیماران “از آنجا که ایمنی و علمی یکپارچگی دست نخورده است. خطر ابتلا به سرمایه گذاری” Fauci گفت.

اینك از UCR, هشدار در برابر قرار دادن همه تخم مرغ ها در واکسن سبد خرید.

“بسیاری از مردم نمی به اندازه کافی به یاد داشته باشید روز از ویروس فلج اطفال و آنفولانزای همه گیر 1918 — مردم با پوشیدن ماسک, رفتن به استخر در تابستان برای ترس از آلوده شدن ،” Lo گفت.

“این حمله بود در بسیاری از جبهه های مختلف. یک واکسن است که قصد ندارم به حل همه چیز است. شما باید سعی کنید برای به حداقل رساندن گسترش یافته است. شما باید به توسعه درمان و درمان.”

ضد ویروسی داروی remdesivir داد وعده در کوتاه مدت از COVID-19 بیماری و آزمایش های بالینی در حال بررسی استفاده از نقاهت پلاسما — تزریق آنتی بادی از بهبود COVID-19 بيمار به کسانی که بسیار بد نشان می دهد وعده به عنوان به خوبی.

با بیش از 100 واکسن در توسعه این احتمال وجود دارد نمی توان فقط یک واکسن است که دستاوردهای تصویب ، زمان خواهد شد بگویید اگر یک بهتر است در کنترل این بیماری از دیگری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de