Quemetco باتری کارخانه بازیافت می پردازد $600,000 انتشار موارد نقض

Quemetco یک باتری سرب اسید کارخانه بازیافت در شهرستان از صنعت موافقت کرده است به پرداخت $600,000 در مجازات های مختلف آلودگی هوا نقض, مقامات روز جمعه اعلام کرد.

در میان تخلفات موجود در این گیاه انتشار سرب و آرسنیک و 1,3 بوتادین که در حال ساطع شده به هوا در سطح است که بیش از کیفیت هوا قانون محدودیت گفت: سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه که توافق به حل و فصل در 30 آوریل.

مواجهه با سرب محدودیت رشد مغز و می تواند باعث بیماری های کلیوی. انسان قرار گرفتن در معرض سرب و آرسنیک و 1,3 بوتادین نیز می تواند باعث سرطان می شود.

بازرسی و تست در کارخانه که صورت گرفت در طول سال 2017 و 2019 همچنین نشان داد یک شکست برای به حداقل رساندن گرد و غبار و انتشار موارد نقض الزامات گزارش و نه حفظ فشار منفی در ساختمان محوطه کیفیت هوا خبر داد.

واقع در 720 جنوبی 7 خیابان Quemetco له 600 تن با استفاده از باتری های اسید سرب در روز تولید 120000 تن از بازیافت سرب برای استفاده در محصولات جدید است. باتری های بازیافت شده در کارخانه از سال 1959.

در دهه گذشته این کارخانه شده است موضوع نظارت عمومی و قانونی جنگ است.

دن Kramer سخنگوی Quemetco گفت: این کارخانه همچنان به کار با رعایت همه قوانین و تنظیم کیفیت هوا در منطقه است. او گفت: آنها با خوشحالی تمام از گیاه قبلی نقض شده است با حل و فصل هر گونه اقدام قانونی در دادگاه.

Quemetco هنوز هم چهره واصل طرح دعوی در دادگاه توسط دولت دادستان که مدعی 29 نقض در این شهرستان از صنعت کارخانه شامل شکست برای متوقف کردن زباله های خطرناک از مهاجرت به محله و سفره های زیر زمینی یک منبع آب آشامیدنی برای بیش از یک میلیون لس آنجلس ساکنان.

ثبت در اکتبر 2018 کت و شلوار متکی به گزارش های متعدد از نشت ترک در ذخیره سازی زباله های مناطق و خوردگی در ظروف زباله مشاهده شده توسط وزارت امور خارجه آمریکا از ماده سمی کنترل بازرسان.

“DTSC این اتهامات بدون شایستگی و دادخواهی به روز تقویت شده است که موقعیت” کرامر گفت.

در حالی که دولت دستمزد قانونی آن نبرد در برابر Quemetco آن نیز در حال حاضر در حال بررسی گیاه نرم افزار جدید اجازه. تصمیم گیری در این نقد و بررسی است و انتظار می رود تابستان DTSC مقامات گفت: در طول یک جلسه جامعه در ماه فوریه است.

در این نشست مقامات گذاشته مداوم تاریخچه از آلودگی سرب در داخل و اطراف Quemetco را 13 هکتار بسته است.

در سال 2004 و دوباره در سال 2013 DTSC بازرسان در بر داشت خاک با افزایش غلظت سرب در اطراف محیط Quemetco اموال. در سال 2018 بازرسان دستور پاکسازی سرب contimination در تاسیسات صنعتی واقع در نزدیکی مرکز. یک سال 2016 بررسی 132 خانه در هکیندا هایقتس که نشستن درست در جنوب Quemetco یافت که 100 نفر از کسانی که در خانه بودند منجر سطح بالا به اندازه کافی برای ارزیابی بیشتر و ممکن است نیاز به پتانسیل پاکسازی.

دولت طرح دعوی در دادگاه نیز نامیده می شود به صورت گسترده تر منجر شود تست به هکیندا هایقتس آووکادو ارتفاعات باست و لا پونت و همچنین دو مدرسه.

حتی پس از Quemetco می خواهد به گسترش عملیات خود را در کارخانه 25 درصد پیشنهادی حرکت است که کشیده شده موشکافی شدید از ساکنان و انتخاب مقامات شهرستان.

لس آنجلس هیئت ناظران در فوریه 2019 به اتفاق آرا تصویب یک حرکت در همبستگی با ساکنان که زندگی در نزدیکی نیروگاه های مخالف گسترش.

در آن 2019 جلسه سرپرست هیلدا سولیس گفت: پدر او کار کرده بود در Quemetco برای 20 سال و در نهایت درگذشت قلب وصل کنید و سکته مغزی. Solis گفت که او تا به حال شده است در معرض سرب در گیاه است.

“کمی ما می دانیم در آن زمان چگونه مضر کار او این بود که گفت:” Solis که بزرگ شده در La Puente. او گفت: گسترش و توسعه خواهد منفی بیش از حد بسیاری از مردم کم درآمد از رنگ.

منتقدان Quemetco نیز با اشاره به قرار گرفتن در معرض سرب از در حال حاضر از بین رفته Exide باتری کارخانه بازیافت در ورنون که به خطر افتاده است سلامت 250,000 ساکنان کم درآمد اکثریت لاتین جوامع در جنوب شرقی لس آنجلس.

دیرین ساکنان که زندگی در نزدیکی Quemetco در سال 2019 جلسه نیز صحبت از اعضای خانواده در حال مرگ و یا اشکال مختلف سرطان پستان و یک شکل نادر سرطان است.

یک هکیندا هایقتس ساکن است در مصاحبه با لس آنجلس وزارت بهداشت کارکنان در هکیندا هایقتس کالیفرنیا. در روز شنبه 21 سپتامبر 2019. (عکس از رائول رومرو Jr, کمک عکاس)

هر چند خوشه های سرطان شده اند به طور رسمی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای از Quemetco شهرستان مقامات بهداشت عمومی باید میزبانی های مختلف تلاش های امداد رسانی در سپتامبر سال 2019 و دیگری در ماه مارس به آموزش شهروندان در مورد اقدامات ایمنی و خطرات ناشی از سرب و آرسنیک منتشر شده از مرکز.

شهرستان نیز میزبانی رایگان آزمایش خون برای بررسی به صورت غیر منتظره ای بالا منجر سطوح. کرامر قبلا گفته Quemetco کمک صندوق آن آزمون.

SCAQMD هنوز بررسی Quemetco نرم افزار به گسترش عملیات خود گفت: Bradley Whitaker سخنگوی کیفیت هوا در منطقه است. Quemetco ارائه پیش نویس آن از نظر زیست محیطی تاثیر گزارش در ماه دسامبر.

نویسنده کارکنان استیو Scauzillo کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de