تظاهرات برخی از خشونت گسترش در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ

توسط SUDHIN THANAWALA آسوشیتد پرسآتلانتا >> تظاهرکنندگان راهپیمایی متوقف ترافیک و در برخی موارد شدت انتق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 خرداد 1399

توسط SUDHIN THANAWALA آسوشیتد پرس

آتلانتا >> تظاهرکنندگان راهپیمایی متوقف ترافیک و در برخی موارد شدت انتقاد کرد خشونت در پلیس به تظاهرات فوران جمعه در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را به زندان در مینه سوتا است. در شهر فینیکس, دنور, لاس وگاس, لس آنجلس و فراتر از آن هزاران نفر از معترضان انجام شده نشانه هایی که می گوید: "او گفت من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج." آنها شعار می دادند "نه عدالت بدون صلح" و "می گویند نام خود را. جورج فلوید."

پس از ساعت ها از تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر آتلانتا برخی از تظاهرکنندگان ناگهان تبدیل به خشونت فوق العاده ماشین پلیس تنظیم یکی در آتش, اسپری نقاشی یاد آرم ثبت نام در سی ان ان دفتر مرکزی و شکستن را به یک رستوران. جمعیت حلیم افسران با بطری شعار "ترک شغل خود را."

حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد, دستگیری آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. کامپوس گفت: معترضان به ضرب گلوله BB اسلحه در افسران و پرتاب آجر و بطری و چاقو در آنها. مردم به تماشای این صحنه از پشت بام برخی از خنده به عنوان درگیری آغاز شد.

تظاهر کنندگان نادیده گرفته و پلیس خواسته های به پراکنده. برخی از معترضان به شهر منتقل عمده بین ایالتی شاهراه سعی کنید برای جلوگیری از ترافیک.شهردار Keisha لنس کف شور خطاب به معترضان در یک کنفرانس خبری گفت: "این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور"

"شما disgracing شهر ما," او گفت: معترضان. "شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است. ما بهتر از این. ما بهتر از این به عنوان یک شهر است. ما بهتر از این را به عنوان یک کشور است. رفتن به خانه به خانه."

پایین بود و flanked توسط رپرهای T. I. و قاتل مایک و همچنین به عنوان دختر پادشاه, Bernice پادشاه.

Killer Mike گریه به عنوان او صحبت کرد.

"ما باید بهتر از این لحظه. ما باید بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما. چرا که اگر ما از دست دادن آتلانتا آنچه که باید ما رو?" او گفت:.

پس از شهردار کف درخواست کرد برای آرام کردن خشونت ادامه یافت. بیشتر اتومبیل های آتش یک استارباکس شکست شد تا ویندوز از College Football Hall of Fame شکسته شد و یاد Omni هتل تخریب شد.

در مینیاپولیس یک حکومت نظامی را برای توقف تظاهرات و دیگران از جمع آوری در مناطق مختلف شهرستان از جمله ضرب و شتم دریاچه خیابان محله که در آن یک پلیس حوزه سوزانده شد شب قبل از. در آنجا پراکنده بودند آتش کوچک و برخی از فروشگاه ها در مرکز نوار بودند شکسته و در نزدیکی شهر 5th حوزه.

در ابتدا یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر نیویورک spiraled به هرج و مرج به عنوان شب سقوط کرد که معترضان skirmished با افسران تخریب خودروهای پلیس و آتش زدند.

در بروکلین فعالان که تا به حال راهپیمایی از منهتن شعار توهین در افسران صف خارج بارکلیز سنتر و حلیم آنها را با آب بطری.

پلیس با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی را تا حد زیادی جمعیت های گوناگون چندین بار و سپس پاک پلازا.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها.

تظاهرکنندگان را لرزاند یک ون پلیس, تنظیم آن را به آتش کشیده و سپس ناخوانا, نقاشی های دیواری در سراسر آن سوخته هالک و آن را در آتش برای بار دوم به عنوان افسران عقب نشینی از این منطقه است. بلوک دور معترضان با استفاده از یک باشگاه به خمیر یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس.

تعداد زیادی از مردم دستگیر شدند و پلیس در آورده اتوبوس ها برای از بین بردن زندانیان.

"ما یک شب جلوتر از ما در بروکلین" شهردار, بیل د Blasio توییتی. "ما تنها تمرکز deescalating این وضعیت و گرفتن مردم در خانه امن است. وجود خواهد داشت یک بررسی کامل از آنچه امشب اتفاق افتاده است. ما هرگز نمی خواهم برای دیدن یک شب دیگر شبیه به این."

اداره پلیس گفت متعدد ماموران مجروح شدند از جمله یکی که تا به حال دندان زدم.

نام سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس از جمله فلوید و اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 بودند نشانه های انجام شده توسط کسانی که در جمعیت و در خود پرداختند.

"این وظیفه من به اینجا" گفت: Brianna Petrisko در میان کسانی که در فولی مربع در پایین منهتن که اکثر آنها با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. "کشور ما یک بیماری. ما باید از اینجا. این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود."

در هوستون که در آن جورج فلوید رشد چند هزار نفر بسیج در مقابل شهرستان سالن. پلیس تا به حال ظاهرا به بازداشت یک زن که تا به حال تفنگ و تا به حال سعی کردم به استفاده از آن برای تحریک جمعیت است.

جیمی Ohaz, 19 آمد از نزدیکی شهر ریچموند, Texas.

"سوال من این است که چگونه بسیاری از چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ من فقط می خواهم به زندگی می کنند در آینده ای که در آن همه ما در آرامش زندگی می کنند و ما نه مظلوم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن