معترضان در L. A. سرنگونی مجسمه Junipero Serra که با کمک استعمار کالیفرنیا

تشویق جمعیت در Placita الورا تاریخی مربع در مرکز شهر لس آنجلس در شنبه 20 ژوئن سرنگون مجسمه Junipero Serra کاتو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1399

تشویق جمعیت در Placita الورا تاریخی مربع در مرکز شهر لس آنجلس در شنبه 20 ژوئن سرنگون مجسمه Junipero Serra کاتولیک سنت شناخته شده برای نقش خود در استعمار اسپانیایی کالیفرنیا.

مردم tugged در طناب که بسته بود در اطراف این بنای تاریخی را گردن آورده و از قالب فلزی غلت به عقب در فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط LA تاکو در 2:22 بعد از ظهر برخی در میان جمعیت بودند که قابل رویت نیست در ضبط شنیده میشد فریاد "عضله!" و "این است که برای اجداد ما" آن را به عنوان فرود با یک رزونانس صدای جرنگ جرنگ.

سرا با اعتبار موسس نه ماموریت در کالیفرنیا است. او مقدس به عنوان یک سنت در سال 2015 با وجود مخالفت آمریکا هندی گروه نقش خود را در کمک به اسپانیایی حل و فصل کالیفرنیا.

مجسمه بزرگداشت آمار و ارقام در ارتباط با یا برده داری یا استعمار از مردم بومی کشیده اند خشم معترضان هفته بعد از تظاهرات توده ای در سراسر کشور برگزار شد و محور در مسئله نژادپرستی نهادی در ایالات متحده به قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته. گروهی از تظاهر کنندگان به ارمغان آورد یکی دیگر از مجسمه سرا که تا به حال نصب شده در موسیقی تلاقی چند خیابان یا جاده از پارک گلدن گیت در سان فرانسیسکو در شب جمعه است.

معترضان پاره کردن بیشتر مجسمه ها در سراسر ایالات متحده گسترش razing در سان فرانسیسکو پارک در روز جمعه به نویسنده در امریکا سرود ملی و به طور کلی به دست آورد که در این کشور جنگ داخلی به پایان رسید که گسترده بودند.

در سواحل شرق بیشتر تندیس تجلیل Confederates که تلاش برای شکستن دور از ایالات متحده بیش از 150 سال پیش سرنگون شد.

اما چندین برداشته شد در دستور کارولینای شمالی فرماندار دموکرات که گفت که او در تلاش برای جلوگیری از درگیری های خشونت آمیز و یا صدمات ناشی از سرنگونی سنگین بناهای ساخته شده توسط سفید supremacists که او گفت: تعلق ندارد در مکان هایی مانند دولت غیرقانونی است که برای همه مردم است.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن