توسط اشرف خلیل کوین FREKING و مایکل بالسامو

واشنگتن — فریاد “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” صدها نفر از مردم همگرا در کاخ سفید برای دومین مستقیم روز شنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ. در چندین نمونه از اسپری فلفل استفاده شد و برای متفرق کردن جمعیت به عنوان جیب خشونت گرفت.

تهمت نیست بحث به خبرنگاران گفت که او به کاخ سفید پس از تماشای اندازی یک موشک SpaceX در فلوریدا. هنوز روشن نیست که اگر او می تواند بشنود اعتراض بیش از این برای تلفن های موبایل از هلی کوپتر خود را.

 • نشان دهنده افزایش مشت خود را به دیگران جمع آوری در اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

 • تظاهرات ایستاده در سرویس مخفی ایالات متحده وسایل نقلیه با یک شیشه شکسته در نزدیکی کاخ سفید در روز شنبه, مه 30 سال 2020 به عنوان آنها در اعتراض به مرگ جورج فلوید. فلوید درگذشت پس از مهار توسط پلیس مینه سوتا. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • تظاهرکنندگان برخورد به عنوان جمع آوری مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. اعتراض فوران در سراسر ایالات متحده در اعتراض به مرگ فلوید یک مرد که کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در 25 مه.. (AP Photo/اوان Vucci)

 • تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

 • تظاهرات ایستاده در مقابل پلیس ضد شورش آنها را جمع آوری در اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

 • تظاهرات ایستاده در مقابل پلیس ضد شورش آنها را جمع آوری در اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

 • مردم راه رفتن به جمع تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

 • تظاهرکنندگان دریچه به پلیس ضد شورش آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

 • تظاهرکنندگان دریچه به پلیس ضد شورش آنها به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/اوان Vucci)

در اوایل روز شنبه تهمت خوار معترضان. در فلوریدا او متعهد به “توقف اوباش خشونت است.”

“من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید” رئيس جمهور گفت: پس از تماشای اندازی یک موشک SpaceX. “شفا و نه نفرت و عدالت و نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است.”

معترضان در واشنگتن شعار می دادند و به سخره پلیس. به گفته شاهدان متعدد وجود دارد حوادث معترضان هل دادن در برابر موانع و دفع با اسپری فلفل.

“ما مریض هستید. پلیس در حال خارج از کنترل” می گوید اولگا سالن گفت. “آنها ، وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مرده پسران,” او گفت:.

واشنگتن اعتراض یکی از چندین سراسر کشور زیر فلوید مرگ است. در طول یک رویارویی معترضان در زمان پایین یک مانع و یک نفر انداخت برقی روروک مخصوص بچه ها در پلیس

یک فعال پوشیدن Black Lives Matter T-پیراهن خود را بین پلیس و معترضان و فریاد زد: “توقف. این چیزی است که آنها می خواهند.”

صحبت کردن بیش از یک بلند گو حرف زدن پیش از آن در شب, کامرون مک کال گفت: “ما نیازی به خشونت است. همه ما نیاز به صدای ما.”

در حالی که برخی از معترضان در آنجا ماند و در نزدیکی کاخ سفید و دیگران راهپیمایی در خیابان ها شعار “نه عدالت و نه صلح” و “می گویند نام خود را: جورج فلوید.” خلق و خوی عصبانی بود و چند بلندگو التماس رسیدن به صلح آمیز باقی می ماند.

در چند توقف در طول ماه مارس معترضان شفاهی مورد آزار قرار گرفته خطوط لباس افسران پلیس با شورش سپر.

ماه مارس متوقف شد بین این بنای یادبود واشنگتن و آفریقایی-آمریکایی موزه و تظاهرکنندگان نشستم در خیابان برای یک لحظه سکوت برای هر دقیقه که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در Floyd گردن.

فلوید که سیاه برگزار می شد در دستبند هنگامی که او درگذشت دوشنبه در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای بیش از هشت دقیقه و حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا. اعتراضات پیاپی در شهرهای ایالات متحده در روزهای پس از.

در یادبود لینکلن یک سازمان صحبت کرد بیش از یک بلند گو حرف زدن “نگاه به سمت چپ و به سمت راست و با تشکر از آن شخص. ما نمی توانیم در آغوش کسی به دلیل COVID اما من شما را دوست دارم به هر حال.” بسیاری از معترضان ماسک عینک, اما به لحاظ اجتماعی فاصله خود را دارند.

گروه دیگری دور از طریق کاپیتول هیل محله برای حداقل یک ساعت در اتومبیل و بوق. یک هلیکوپتر ماند سربار.

در اوایل زد و خورد معترضان انداخت بطری و تخم مرغ در سرویس مخفی افسران در لبه میدان لافایت و اسپری فلفل استفاده شد و برای متفرق کردن آنها با توجه به یک خبرنگار برای ایستگاه های رادیویی fardia electronics.

“پس از یک بن بست راز, سرویس, کامل, دنده تاکتیکی تحت فشار قرار دادند به جلو و پاک تقاطع و وجود ابری از اسپری فلفل و مردم فرار به عقب به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند. این تقریبا یک دیوانه اند” گفت: fardia electronics دیجیتال ویرایشگر Alejandro Alvarez.

در یک سری از توییت زودتر شنبه تهمت شک وفاداری خود را به Floyd حافظه و گفت آنها “حرفه ای مدیریت.” او ارائه هیچ مدرکی به خود جرأت و رئیس جمهور حتی به نظر می رسید به دعوت از هواداران برای حضور خود را احساس کرد: “امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از رد این پیشنهاد که او stoking بالقوه درگیری بین معترضان و حامیان او. “من فقط پرسیدن. اما من هیچ نظری ندارم اگر آنها در حال رفتن به اینجا,” او گفت:. “MAGA این است که امریکا بزرگ دوباره. آنها عشق آفریقایی مردم است. آنها عاشق مردم سیاه و سفید.”

در روز شنبه تظاهرات وجود دارد و شواهد از یک ضد حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “تماشای هر حرکت” از داخل اجرایی عمارت در طول روز جمعه در اعتراض و “نمی توانست احساس امن تر” به عنوان سرویس مخفی اجازه معترضان ادامه می دهند “اما هر زمان که کسی … بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین می آیند در آن سخت — نمی دانم چه ضربه آنها را.”

رئیس جمهور همچنین با انتقاد از شهرداران واشنگتن و مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مینیاپولیس شهردار یعقوب فری “است که احتمالا بسیار فرد خوب است, اما او یک رادیکال چپ شهردار.” او سپس توضیح داد که چگونه او تماشا به عنوان یک ایستگاه پلیس در شهر بود تاخت و تاز کردن. “برای این که پلیس به حال خود رها شده و گرفته شده بیش از, من هرگز دیده می شود هر چیزی وحشتناک و احمقانه در زندگی من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هنگامی که صحبت کردن به طور خلاصه به خبرنگاران در کاخ سفید است.

او گفت: مینه سوتا مقامات مجبور به گرفتن سخت تر با تظاهر و که با انجام آنها خواهد بود تجلیل حافظه فلوید.

این سرویس مخفی در بیانیه ای گفت شنبه که شش معترضان دستگیر شدند در واشنگتن و “متعدد” ماموران مجروح شدند. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد اتهامات و یا طبیعت آسیب است. یک سخنگوی ایالات متحده پارک پلیس گفت: افسران خود را ساخته شده هیچ دستگیری اما چند دچار جراحات جزئی و یکی را گرفته بود به بیمارستان منتقل زده بودن در کلاه ایمنی توسط یک پرتابه.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: معترضان “جنایتکاران” که مرتکب “اعمال خشونت آمیز در حالی که پنهان کردن خود را در پشت متمم اول قانون اساسی حق قانونی اعتراض.”

گرگ گفت: سرویس مخفی بود “در حال تحول و تطبیق با تغییر ماهیت تهدیدات آنها ،

به عنوان او توییتی تهمت ادعا کرد که بسیاری از عوامل سرویس مخفی شد “فقط در حال انتظار برای عمل” و آماده به از بند باز کردن “خطرناک ترین سگ و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.” مرجع خود را به “سگ باطل” به طور بالقوه بودن sicced معترضان revisits تصاویر از جنبش حقوق مدنی هنگامی که راهپیمایان مواجه snarling سگ پلیس و فشار بالا شلنگ آتش.

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر موریل Bowser شهردار پایتخت کشور به نام مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن را “ناخالص” و گفت: اشاره به حمله سگ conjures تا با بدترین خاطرات ملت را در مبارزه با تبعیض نژادی است.

“من شهر ما و ملت ما به ورزش داری بزرگ داری حتی به عنوان رئیس جمهور تلاش می کند به تقسیم ما,” او گفت:. “من احساس می کنم این نظرات در حال حمله به انسان حمله سیاه امریکا و آنها را در شهر کمتر امن است.”

در مقایسه با رئیس جمهور توييتها راز خدمات آن گفت: “احترام به حق جمع آوری و خواست ما این است که افراد انجام مسالمت آمیز برای ایمنی از همه است.”

در تظاهرات کشیده است که به ساعات اولیه روز شنبه مردم پرتاب تکه های آجر و بطری و اشیاء دیگر در سرویس مخفی و پارک افسران پلیس بودند که در شورش دنده پشت سنگر در اطراف کاخ سفید است. معترضان در برابر لگد و مشت افسران و کشتی بیش از موانع.

به عنوان برخی در میان جمعیت رشد تهاجمی تر پلیس مستقر اسپری فلفل به آنها را نگه دارید و حفظ محیط افسران در اطراف کاخ سفید است.

اعتراض رفت برای ساعت قبل از پلیس اعلام کرد این تجمع “غیر قانونی” و دستور داد هر کس به ترک لافایت میدان هفت هکتار پارک عمومی واقع به طور مستقیم در شمال کاخ سفید است. ده ها تن از افسران تحت فشار قرار دادند به جلو و سپر و اخراج کردن جریان اسپری فلفل در تظاهرات.

“خارج از پارک و یا شما خواهد شد اسپری” یک افسر فریاد زد در جمعیت است.

AP تصویری روزنامه نگار ناتان Ellgren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو