دعا به خدا در عید پاک

در بعد از ظهر جمعه, آوریل 10, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که در روز یکشنبه عید پاک وجود دارد خواهد بود میلیون ها نفر از مسلمانان جشن عید پاک و رستاخیز مسیح: “در این کنسرت حاضر اجازه دهید ما به خدا دعا می کنم برای کمک به درمان بیماران آلوده تسکین مردم را شکسته قلب و برکت قهرمانان که مبارزه با ویروس ها.”

در پاسخ به ایالات متحده ضربه طاعون بانوی اول ایالات متحده آمریکا, Melania Trump, همچنین با بیان این که به نمایندگی از این ممنون کشور او می خواهم برای تشکر از تمام کادر پزشکی و امدادگران در خط مقدم و دعا به درگاه خداوند برای مردم با هم.

یک گروه از پرستاران در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت مشترک یک عکس از آنها را در دعا بر روی پشت بام. پرستار آنجلا Gleaves نوشت: در Facebook: “این احساس خوبی برای انجام این کار با این همکاران برجسته. ما غرق در نماز و احساس می کنم خدا از طرف ما.”

کارکنان پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت به خدا دعا کنید بر روی پشت بام.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در مارس 13 که ایالات متحده وارد اضطراری ملی در پاسخ به اپیدمی و در بعدازظهر همان روز اعلام مارس 15 به عنوان یک ملی آمریکا بعد از نماز. در توییتر بیشتر پاسخ مثبت: “من خوشحالم که ما یک معاون رئیس جمهور که دعا می کند”; “ما بسیار خوشحال است که رهبران ما می دانیم اهمیت به دنبال خدا و خدا تو را بیامرزد و آنها را هدایت و آنها را به عقل برای مدیریت و حفاظت از کشور است.”

Minghui.com اظهار داشت که برای بسیاری از گروه های مذهبی, نماز است, ارتباط مستقیم بین انسان و خدا. نماز از یک سو بیانگر ایمان خود را ستایش و قدردانی به خدا; از سوی دیگر این اجازه می دهد تا شما را به اعتراف به گناهان خود را بیان عزم خود را برای تغییر و برای آمرزش بخواهید. نماز است نه کلامی حرف یا برخورد با علایم اما علت ریشه. این یک مظهر جدی و مقدس عدالت چرا که تنها نماز با ذهن و قلب می تواند برکت و بازخرید توسط خدا. حزب کمونیست چین (CCP) ویروس نمی تواند با ضربت بزمین کوبیدن یک زندگی با اعتقاد به خدا.

در جامعه غربی برخی از مردم متوجه است که CCP ویروس که ناشی از شیوع بیماری همه گیر اتفاقی نیست — انسان تباهی و از دست طبیعت از دلایل اصلی. تنها توسط صمیمانه درخواست خالق برای کمک به شما می توانید شجاعت و حکمت برای زنده ماندن فاجعه است. CCP ویروس همچنان به انتقام ویران کردن. به تازگی پدر و مادر با فرزندان در بسیاری از مدارس معروف در هنگ کنگ دریافت یک پیام بر روی تلفن همراه خود را با موضوع نماز در برابر این بیماری همه گیر به نام شن Zuyao جمهور سابق دانشگاه چینی هنگ کنگ و یک دکتر مشهور است.

In Western society, some people realize that the CCP virus which caused the outbreak of the pandemic is not accidental, human depravity and lost nature is the main reason. (Image: pixabay / CC0 1.0)

در جامعه غربی برخی از مردم متوجه است که CCP ویروس که ناشی از شیوع بیماری همه گیر اتفاقی نیست — انسان تباهی و از دست طبیعت از دلایل اصلی. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در طول شیوع سارس در سال 2003 شن Zuyao نامگذاری شد یک آسیایی قهرمان توسط مجله تایم برای کار برجسته خود را عملکرد است. در یک مصاحبه شن Zuyao به یاد می آورد که چگونه او رهبری تیم و شکست شیوع بیماری سارس. “در زمان سارس ما نمی تواند کنترل این بیماری در همه. ما سعی کردیم تمام مواد مخدر و نمی تواند یک بیمار بهتر, بنابراین من آمد تا با دعا برای بیماران. من دعا, خدا, لطفا اجازه ندهید که ما در جهل و بی کفایتی از دست دادن زندگی است.” پس از گفتن این همه در اتاق گریه کرد. از آنجا که همه احساس کردند که آنها رسیده بود حدود توانایی های خود را.

زمانی که بلایای طبیعی در معرض خطر این کشور امپراتور در تمام سلسله در چین غرق, روزه پرستش و صمیمانه خود اعتراف اشتباهات و گناهان به خدایان با یک قربانی مراسم و حتی تلفظ خود را “جرم و جنایت از خود” ، این مقدار همان است که غربی ها صمیمانه دعا اعتراف اشتباهات خود را به خدا و واقعا توبه.

نوبل ادبیات, برنده جایزه ماریو وارگاس یوسا پرو, نویسنده و شاعر, در مقاله ای تحت عنوان بازگشت به قرون وسطی ؟ همچنین گفت که انسان از ترس نمی خواهد ناپدید می شوند چرا که علم نمی تواند دلجویی از مردم حس ترس است. او گفت که در قرون باستان قفل شده خود را در پشت دیوار قوی و محافظت خود را با moats و drawbridges اما آنها نمی تواند متوقف طاعون چون طاعون یک شاهکار از شیطان و عذاب از جانب خدا. ماریو وارگاس یوسا معتقد است که در صورت یک طاعون مردم هیچ چاره ای جز به دعا و اعتراف به گناهان خود.

ترجمه شده توسط یوسف وو end edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

این خانه های بازنشستگی در حال ذوب شدن قلب مردم است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو