بندر لا همکاران با Harbor Freight Tools برای توزیع 11,000 قطعه از PPE به سلامت کارگران

لس آنجلس — بندر لس آنجلس چهارشنبه اعلام کرد که آن را به دریافت کمک مالی از بیش از 11000 قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی از کالاباساس مبتنی بر Harbor Freight Tools به توزیع های مختلف بهداشت و درمان و امکانات پزشکی درمان COVID-19 بيمار.

“ما تا حد زیادی سپاسگزار به بندر حمل و نقل برای این کمک مالی سخاوتمندانه به عنوان PPE تجهیزات همچنان به فوریت مورد نیاز خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر منطقه” بندر لس آنجلس مدیر اجرایی ژن Seroka گفت.

Seroka نیز در خدمت به عنوان شهردار اریک Garcetti رئیس تدارکات افسر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“بندر حمل و نقل است یک مثال از آنچه بخش خصوصی می توانید به کمک در طول این بیماری همه گیر” Seroka گفت.

بندر حمل و نقل ابزار اهدای شامل 1,500 دستکش, دستکش, 500 N95 ماسک, ماسک تقریبا 9,300 لوکس چهره سپر و 60 پنج گالن بطری اسپری. تجهیزات توزیع خواهد شد توسط تدارکات پیروزی لس آنجلس, همچنین شناخته شده به عنوان LoVLA.

“ما می دانیم که چگونه حاد نیاز است برای تجهیزات حفاظت شخصی به خصوص برای قهرمانانه بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم مراقبت از COVID-19 بيمار گفت:” اریک Smidt مالک و بنیانگذار Harbor Freight Tools. “ما سپاسگزار برای کار خود و فداکاری و افتخار به همکاری با بندر لا به تحویل ما PPE کمک های مالی برای بیمارستان ها در وطن ما.”

LoVLA است لس آنجلس ابتکار است که ارتباط ارائه دهندگان خدمات پزشکی و کارگران نیاز به بحرانی PPE با تامین کنندگان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

تولید کنندگان و تجهیزات پزشکی که می خواهید برای دریافت درگیر در LoVLA می توانید ببینید laprotects.org برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de