پومونا عضو شورای شهر به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان

یک پومونا عضو شورای شهر بازداشت شده است به ظن داشتن “سوء استفاده جنسی از مواد” و آزار دهنده و یا تعرض به یک کودک مقامات اجرای قانون در روز جمعه گفت. مقامات شهرستان گفت: آنها “حیرت زده” با دستگیری و برنامه ریزی یک جلسه ویژه برای رسیدگی به اتهامات.

روبیو گونزالس 45 دستگیر شد و در حدود ساعت 11 صبح روز شنبه با توجه به لس آنجلس زندان سوابق.

گرگ Risling سخنگوی لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت گونزالس بود به اتهام در اختیار داشتن سوء استفاده جنسی از مواد و آزار دهنده و یا تعرض به یک کودک است. او از زندان آزاد شد $20,000 به قید وثیقه در روز جمعه بعد از ظهر با توجه به زندان سوابق.

در واکنش به دستگیری پومونا شهردار Tim Sandoval گفت که او قصد دارد به تماس با یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد گزینه های قانونی در مورد گونزالس وضعیت به عنوان یک عضو شورای. جزئیات دیگری از این نشست بود که فورا در دسترس است.

جزئیات دیگر مربوط به این عضو شورای این جرائم و یا آنچه که منجر به دستگیری او شد و بلافاصله در دسترس است.

“در حالی که این مهم است که اجازه می دهد تا سیستم قانونی برای تعیین بی گناهی خود ما حیرت زده و عمیقا توسط آقای گونزالس بازداشت و بسیار جدی ماهیت کیفری اتهامات” پومونا مسئولان شهرستان گفت: در بیانیه ای که جمعه شب در شهر ،

Sandoval در بیانیه ای گفت که Gonzalez وضعیت به عنوان یک عضو شورای شهرستان خواهد شد یک حواس پرتی در حالی که او با اتهامات.

“(آن) خواهد شد در حال حاضر یک حواس پرتی از کار قابل توجهی شورای شهر به انجام برای جامعه به خصوص که ما در جستجوی راه هایی برای کمک به ما ساکنان و کسب و کار و با خیال راحت بازگشایی شهر” Sandoval گفت.

تلاش برای رسیدن به Gonzalez جمعه شب موفق شدند.

Gonzalez برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ 26.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>