پومونا توازن بودجه خود را اما اخراج و کاهش باقی می ماند امکان

دوران سخت پیش رو ممکن برای پومونا که در آن رهبران شهر موافقت کرده اند به صرف $5.9 میلیون دلار در صندوق ذخیره به ساحل تا 2020-21 بودجه.

این حرکت ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از اخراج در آینده ،

این پومونا شورای شهر در این هفته تایید $116.7 میلیون بودجه برای سال مالی که آغاز می شود یکشنبه, جولای 1, با وجود شک از برخی از مقامات در مورد پایداری بلند مدت با استفاده از صندوق ذخیره به جای کمبود درآمد. در 2020-21 سال مالی شهر پروژه های $110.8 میلیون و در مجموع درآمد است.

مصرف $5.9 میلیون نفر از این شهر بارانی-صندوق روز خواهد بود دوم مانند انتقال زیر شیب کاهش در فروش درآمدهای مالیاتی از بخش اقتصادی خرید اینترنتی مداوم رمان coronavirus بحران است. شهر آغشته به ذخایر خود را به پوشش $5.87 میلیون از دست دادن درآمد برای سال مالی آن منتهی به 30 ژوئن ترک $10.24 میلیون در rainy-day صندوق.

با توجه به شهرستان مدیر جیمز Makshanoff وجود دارد یک احتمال قوی این شهرستان را یکی دیگر از کسری در 2021-22 سال مالی.

در یک جلسه ویژه شنبه Makshanoff اشاره کرد که پومونا به بهبود وضعیت اقتصادی می توان به کروناویروس که باعث کسب و کار خاموش شدن ناگهانی که منجر به $5.1 میلیون از دست دادن در مالیات بر فروش به تنهایی در 2019-20. فروش مالیات بر درآمد برای 2019-20 سال مالی در اصل پیش بینی شده در $31.6 میلیون اما در آمد در $26.5 میلیون. فروش درآمد مالیاتی برای سال آینده پیش بینی شده است در $29.4 میلیون.

اما بالاتر از درآمد پیش بینی شده ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از کاهش پایین جاده.

وقتی پرسیده شد که در مورد گزینه های دیگر برای جلوگیری از فرو بردن بیشتر به این شهر ذخایر Makshanoff گفت: اخراج و اضافی کاهش احتمال قوی اگر وجود دارد هیچ امتیاز از شهرستان کارکنان در مورد پتانسیل کاهش حقوق و دستمزد و مزایا. کسانی که بحث های در حال انجام با های مختلف کارگری از جمله کسانی که در پلیس و توسعه خدمات و امور مالی ادارات.

امکان اخراج و تمدید کاهش نگران اعضای شورای شهر شنبه با چند قرار دادن تاکید بر وضعیت وخیم مالی جامعه است که در حال حاضر در. Councilwoman نورا گارسیا گفت: آن را “دلسرد کننده” برای دیدن کارکنان و اعضای اتحادیه تمایلی به سازش در مورد پتانسیل کاهش حقوق و دستمزد و مزایای ویژه در دوران سخت اقتصادی دوره است.

“ما کارکنان و اعضای اتحادیه به نظر می رسد به مراقبت در مورد هر یک از دیگر و نه دیدن یک همکار گذاشته شدن از آنها را نیش می زنند” گارسیا گفت. “ما نمی خواهیم به اخراج کارکنان اما اگر اکثریت را به جای صرفه جویی در خود را پس از آن ما در حال رفتن به انجام این کار است.”

در حال حاضر این شهر ترک برخی از موقعیت های پر نشده برای کمک به تعادل بودجه. این پومونا اداره پلیس است که در یک نقطه کانونی برای فعالان به دنبال تغییر در بودجه پلیس و شیوه را پر کنید 19 full-موقعیت زمان هشت که قسم خورده پرسنل. با این کاهش بخش را 15 کمتر قسم خورده مواضع بودجه در 2020-21.

شهردار Tim Sandoval, در ضمن تاکید کرد که 2020-21 بودجه می تواند اصلاح شود. برای مثال این شهرستان است که به دنبال در 6.1 میلیون دلار در بودجه فدرال از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل کند, همچنین شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل آن را به دریافت خواهید کرد در هفته های آینده.

“من می خواهم شما بدانید که این زندگی می کنند بودجه نیست بودجه است که هنگامی که شما آن را تایید امشب است آن را پایان همه بودجه” Sandoval گفت.

اقدامات کاهش هزینه برای شهرستان شامل هیچ درخواست برای شهر جدید موقعیت. هدف این است که برای تعادل بودجه بدون استفاده از ذخایر 30 ژوئن 2021, Makshanoff گفت.

Makshanoff گفت: شورای شهر باید به “محافظه کار” وقتی که می آید به بودجه بندی برای سال مالی آینده. این شورا نشان داد و آن را ادامه خواهد به نگاه هزینه-راه حل های برش در جلسات آینده.

“این آسان نیست بار برای شهر ما اما این تصمیم گیری ها و بحث هایی که اتفاق می افتد” Sandoval گفت. “ما می دانیم که ما می توانیم از طریق این کار هم به نمایندگی از جامعه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de