پومونا اعلام کرد 2 میلیون دلار برای coronavirus برنامه های امداد رسانی

بیش از 2 میلیون دلار در فدرال امداد بودجه ساخت راه خود را به پومونا برای کمک به ساکنان و کسب و کار نهفته coronavirus همه گیر این شهرستان خبر داد.

با اتفاق آراء شورای شهر در دوشنبه, مه 4 تصویب تخصیص بودجه از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری و Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل به حمایت این شهرستان از طریق های مختلف کمک های عمومی و برنامه های.

بخش عمده ای از بودجه حدود 1.5 میلیون دلار را به منظور کمک به ساکنان که در حال مبارزه با مسکن و غذا با توجه به کروناویروس shutdown. یکی دیگر از $500,000 شده است را کنار بگذارند برای کسب و کار مقابله با کاهش قابل توجهی در درآمد.

“ما می دانیم که چقدر ما کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در حال حاضر در طول این دوران سخت است و ما امید این را فراهم خواهد کرد آنها را با کمک های مورد نیاز به آنها را به عقب تا روی پای خود” شهردار Tim Sandoval گفت. “شهر پومونا متعهد به کمک به ما در کسب و کارهای کوچک و تضمین این که تمام جامعه ما قادر به آن را از طریق این با هم.”

در اینجا شکست از برنامه های پشتیبانی شده توسط HUD و مراقبت در قانون بودجه:

مسکن: $750,000 در دسترس است برای ساکنان در خانواده های کم درآمد شده اند که نهفته coronavirus مربوط به از دست دادن درآمد. این برنامه خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اجاره مسکن و آب و برق تا سه ماه.

بی خانمان: $500,000 به خود اختصاص داده است برای بی خانمان پیشگیری متل کوپن و کمک به خانواده های کم درآمد. بیش از $190,000 استفاده می شود برای گسترش و توسعه ایمنی و تلاش برای کسانی که بدون سرپناه دائمی.

مواد غذایی: 300.000 دلار پشتیبانی خواهد کرد برنامه های غذایی برای خانواده های کم درآمد, $200,000 که می تواند اعطا شده از طریق کوپن است که می توان ادعا کرد در شرکت فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و/یا بازارهای کشاورزان’. باقی مانده $100,000 را مکمل این شهر ارشد وعده غذایی برنامه با حمایت از تحویل از وعده های غذایی به کم درآمد ارشد خانواده.

کسب و کار کوچک: 500 ، 000 دلار در دسترس است برای حمایت از کسب و کار شده اند که نهفته امن تر-در-خانه بهداشت سفارشات و بسته شدن. بررسی های اخیر انجام شده توسط شهر COVID-19 کمیته اقدام نشان می دهد که نزدیک به دو نفر از سه پومونا کسب و کار گزارش شده بیش از 50% کاهش در درآمد از اواسط ماه مارس. علاوه بر این 37 درصد از کسب و کار مورد بررسی گفت: آنها در حال حاضر بسته شده و 43 درصد کاهش می یابد عامل خود ساعت.

در این شهرستان فراهم خواهد شد دفن حمایت مالی تاکید کرد خانواده هایی که از دست داده اند نسبت به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

برنامه دستورالعمل ها و فرآیندهای نرم افزار در حال توسعه هستند. شهر انتظار برای شروع به پذیرش برنامه های کاربردی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 18.

تمام برنامه های در حال پاسخ مستقیم به نیازهای جامعه با توجه به Benita DeFrank محله و مدیر خدمات برای پومونا.

“ما شنیده ام بسیاری از ما ساکنان’ بزرگترین نیاز دارد و ما باید مشخص امداد در کمک های مالی برای مسکن و غذا و از دست دادن درآمد” Defrank گفت. “این است که اولین گام رو به جلو است.”

در ضمن در همکاری با شهردار مدنی رهبران و ساکنان این شهر به تصویب شورای ایجاد پومونا شفقت صندوق برای کمک به کسانی که در حال مبارزه با توجه به از دست دادن درآمد در طول coronavirus بحران است. صندوق خواهد بود donation-هدایت و حمایت از خانواده ها و افراد در بزرگترین فوری نیاز دارند.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال مبارزه با توجه به عدم وجود کار و هدف ما این است که قادر به ارائه helpto کسانی که در نیاز” Sandoval گفت: با توجه به شفقت صندوق است یک راه برای پاسخگویی به نیازهای اگر وجوه دیگر سقوط کوتاه است.

الزامات واجد شرایط بودن برای شفقت صندوق شامل اقامت در شهر پومونا و نشان داد مشکلات اقتصادی با توجه به COVID-19. ساکنان ممکن است اعمال می شود بلافاصله برای کمک از طریق صندوق. کسانی که مایل به اهدای ممکن است ارسال چک به پومونا جامعه بنیاد 101 W. ماموریت Blvd. سوئیت #110-201, Pomona, CA 91766.

“ما شنیده ام از بی شمار مردمی که می خواهند به شما کمک کنند و این تنها یکی از راه های آن افراد می توانند تفاوت ایجاد” Sandoval گفت. “ما در حال شمارش در پومونا ساکنان را به یک سهم است که واقعا یک راه طولانی در کمک به جامعه خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>