ذرات کوچک از Fourth of July fireworks چپ مناطق جنوب کالیفرنیا با هوا بود که ناسالم یا ناسالم برای گروه های حساس بعد از ظهر یکشنبه, جولای 5, سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه گفت.

مانده از منفجر آتش بازی قرار دادن کیفیت هوا در خطرناک دسته بندی برای قطعات لس آنجلس و اورنج استان ها در طول شب و صبح زود ساعت اما فروکش طول روز AQMD گفت: در گسترش آن ذرات مشاوره به یکشنبه.

که کاهش ذرات معلق بود و انتظار می رود برای ادامه کار این سازمان گفت: با توجه به کیفیت هوا انتظار می رود به منظور بهبود در مناطق که در آن بوده است unhealthful.

اما حتی به عنوان ذرات پراکنده ازن آلودگی را حفظ خواهد کرد هوا ناسالم یا ناسالم برای گروه های حساس ناسالم یا به صورت داخلی دره سان Fernando سان گابریل و پومونا-گردو.

Particle pollution from detonated fireworks affected a large area of Southern California on Sunday, July 5, 2020, the South Coast Air Quality Management District said. (Map courtesy of AQMD)
ذرات آلودگی ناشی از منفجر آتش بازی تاثیر زیادی در منطقه کالیفرنیای جنوبی در پنج شنبه, جولای 5, 2020, سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه گفت. (نقشه حسن نیت ارائه میدهد از AQMD)

مناطق متاثر از اتش آلودگی شامل مناطق مختلف از لس آنجلس از جمله سانتا کلاریتا, San Fernando سان گابریل و پومونا-دره گردو; شمال اورنج کانتی; تاج-نورکو و منطقه شهری در غرب شهرستان ریورساید; و سن برناردینو ولی در سن برناردینو کانتی.

“ذرات ریز سطوح در جولای 4th جولای 5th, به طور معمول در میان بدترین (بالاترین) روز از سال و در سواحل جنوبی و هوا حوضه” این AQMD در بیانیه ای گفت.

همراه با ذرات ریز آتش بازی نیز منتشر می کنند فلز آلاینده های هوا در آژانس گفت. دود و احتراق باقی مانده ترکیبی با موجود ذرات گازهای خروجی از موتور وسایل نقلیه و دیگر منابع این سازمان گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو