پلیس: بدون مجوز خلبان دزد هواپیما های کوچک در چین زمین و سقوط به حصار در فولرتون

پلیس دستگیر و در یک کووینا مرد است که با مجوز خلبان است اما مظنون به سرقت یک هواپیمای کوچک از چین فرودگاه و پرواز به فولرتون در چهار شنبه, مه 20.

مسیحی Estoque, 32, overshot باند در حالی که تلاش برای زمین یک سسنا 172S در فولرتون شهری فرودگاه فولرتون پلیس گروهبان. اریک پل گفت. تک-موتور چهار صندلی هواپیما به آرامی برخورد با غرب حصار از فرودگاه باعث تنها آسیب جزئی.

هیچ آسیب وجود دارد.

پلیس اطلاع داده شد و در حدود 3:05 بعد از ظهر و مصاحبه با مردی که تا به حال شده است پرواز این هواپیما. آنها متوجه شدند که آن را به حال شده است به سرقت رفته از چین فرودگاه و مرد در صندلی خلبان بود نه مجوز خلبان.

  • یک هواپیما که به آرامی زده حصار در طول یک فرود تلاش در فولرتون فرودگاه شهری جمعه, مارس 20. مرد عامل این هنر و صنعت در آن زمان بود مجوز خلبان و دستگیر شد به ظن سرقت صنایع دستی از چین. (عکس توسط آدریان Pineda OC شاهین)

  • مقامات بازداشت یک مرد که اقدام به زمین یک سرقت هواپیما در فولرتون فرودگاه شهری جمعه, مارس 20. مرد بود نه یک مجوز خلبان بود و مشکوک به مصرف صنایع دستی از چین فرودگاه. (عکس توسط آدریان Pineda OC شاهین)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“ما به نام مالک و خواست اگر او از دست رفته یک هواپیما و او گفت:,” هیچ “در” پل گفت. “او فکر کرد که آن را هنوز هم نشستن در فرودگاه که در آن او در سمت چپ آن است.”

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه مردی که فرود این هواپیما موفق به آن را.

“او بهتر از من می تواند داشته باشد” پل گفت: از شک توانایی به پرواز هواپیما.

Estoque دستگیر شد در 5:04 بعد از ظهر و رزرو به ظن سرقت و سرقت از یک هواپیما. اداره هوانوردی فدرال نامیده می شد در بررسی.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه شد را تشویق به تماس با پلیس گروهبان. کلاید در (714) 738-6720 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>