کشنده خفگی جورج فلوید با مینیاپولیس پلیس زانو فشار دادن گردن خود را به پیاده رو مشتعل است صالح خشم در مورد خشونت پلیس در سراسر جهان است.

آن را نیز متمرکز شده بسیار مورد نیاز توجه دنج رابطه بین پلیس اتحادیه ها و سیاستمداران و قوانین و سیاست هایی است که از خشونت مستعد افسران از عواقب اعمال خود را.

اتحادیه دریافت آنچه آنها می خواهند از محلی و مقامات دولتی نه تنها حمایتهای قانونی اما سخاوتمندانه حقوق و مزایای بازنشستگی. سیاستمداران نیز دریافت آنها چه می خواهند, کمپین بودجه و اتحادیه تاییدیه شهادت به مبارزه با جرم و جنایت اعتبار.

متقابل است که backscratching شده است بسیار آشکار در کالیفرنیا در 45 سال پس از آن رژیم صهیونیستی است. جری براون امضا چانه زنی جمعی قانون برای کارمندان. پلیس اتحادیه های کارگری بودند مجازی وتو قدرت بیش از هر چیز آنها در نظر گرفته می شود عوارض جانبی به منافع خود.

این دیوار آبی به عنوان یکی ممکن است مدت آن ترک خورده است کمی در چند سال گذشته است. در حال حاضر در پی فلوید را ظالمانه مرگ سیاستمداران در تکاپوی شدید مالی و سیاسی روابط به پلیس اتحادیه به تصویب بیشتر بسیار مورد نیاز اصلاحات مانند بلند کردن اجسام دولت صدور گواهینامه از افسران که در حال شلیک به صورت فاحش رفتار و به دوباره تعریف کردن پلیس در قرن 21 است.

اساسا قدرت سیاسی که پلیس اتحادیه های کارگری اختیار داشت در کالیفرنیا برای چندین دهه است هیچ تفاوتی ندارد از چه دیگر کارکنان اتحادیه های کارگری انجام داده اند. جهانی آنها بیشتر به دنبال امنیت شغلی و افزایش حقوق و مزایای جنبی برای اعضای خود و انجام این کار با حمایت از سیاستمداران که تحویل کالا بدون در نظر گرفتن چگونگی اثرات آن بزرگتر است.

اگر ما محکوم به رابطه ناسالم بین پلیس اتحادیه ها و سیاستمداران ما باید موضوع دیگر کارکنان اتحادیه های کارگری به همان نقادانه.

به عنوان مثال آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته به عنوان قوه مقننه بود اتخاذ سراسیمگی از “تریلر صورتحساب” را به بودجه دولت است.

این لایحه پیش نویس مخفیانه و تصویب به سرعت اغلب استفاده می شود به عنوان وسایل نقلیه برای عبور از عمده تغییر سیاست است که می تواند مشکل را اگر آنها به حال از طریق رسمی و قانونی فرآیندهای.

دولت قدرتمند آموزش و پرورش اتحادیه های کارگری به رهبری کالیفرنیا انجمن معلمان تا حد زیادی بهره مند از سه مفاد در “اتوبوس آموزش و پرورش تریلر بیل.” یکی را ممنوع مدارس از تخمگذار کردن معلمان, مکان های دوم عملا کلاه منشور مدرسه ثبت نام و یک سوم رقیق شفافیت و پاسخگویی برای نتایج آموزشی.

اتحادیه حمایت هیچ-اخراج فرمان مجبور شد در مدارس, بیش از اعتراض خود به عنوان یک شرط حفظ بودجه سطوح با وجود این دولت چند میلیارد دلار کسری بودجه.

که بودجه نیز نادیده ولسوالی’ ضرر و زیان از دانش آموزان با توجه به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی توسط پایگاه مدرسه دولتی کمک در 2020-21 در قبل از همه گیر سطح حضور و غیاب. این یک ثروت باد آورده به سیستم مدرسه, تجربه, ثبت نام, رد, اما انجماد بودجه برای کسانی که شاهد رشد — ویژه مدارس. بنابراین آن جمع اتحادیه های مدرسه’ به مدت طولانی در مبارزات انتخاباتی به زانو کلاه منشور توسعه مدرسه.

سومین سوال برانگیز تریلر لایحه ارائه مجموعه کنار حداقل به طور موقت محلی کنترل پاسخگویی برنامه (LCAPs) که قرار است به راهنمای مخارج از بودجه به منظور ارتقاء اجرای برنامه های علمی و فقیر و زبان انگلیسی-یادگیری دانش آموزان است. به جای مناطق در حال حاضر استخدام “تداوم حضور و غیاب و برنامه ها” که هنوز به تعریف شود.

LCAPs بودند اغلب بد نوشته شده و یا نادیده گرفته شود اما وجود خود را راه دیگری برای پدر و مادر و مدرسه اصلاح طلبان را به چالش آموزشی وضع موجود. حالا که پنجره را به شفافیت و پاسخگویی است که بسته شده است.

پلیس اتحادیه های کارگری اغلب مسدود پاسخگویی برای اعمال خشونت آمیز. آموزش اتحادیه انعطاف پذیری عضلات خود برای سرکوب رقابت و اجتناب از پاسخگویی برای چگونه مدارس خود را درمان نیازمندترین افراد دانش آموزان است.

نتایج هر دو آسیب بزرگتر جامعه است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو