پلیس به دنبال دو مظنون در Irwindale تیراندازی و سرقت

Irwindale پلیس در چهارشنبه خواسته برای کمک در پیدا کردن راننده ای که به ضرب گلوله یک Azusa مرد در طول یک سرقت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

Irwindale پلیس در چهارشنبه خواسته برای کمک در پیدا کردن راننده ای که به ضرب گلوله یک Azusa مرد در طول یک سرقت و مسافری که به سرقت برده و قربانی کوله پشتی.

The 40-year-old قربانی بود که به ضرب گلوله در گونه و تحت درمان قرار گرفت و در یک بیمارستان و منتشر Irwindale سخنگوی پلیس گروهبان. رودی Gatto گفت.

تیراندازی و سرقت های رخ داده در 3000 بلوک هانتینگتون رانندگی در مجاورت سن گابریل رودخانه شستشو پل حدود 2:30 صبح دوشنبه.

قربانی خاموش کردم کار در دوارت رستوران و پیاده روی صفحه اصلی به Azusa Gatto گفت.

این مرد به پلیس گفت که او عنوان شرق هنگامی که یک تیره رنگی چهار درب سدان کشیده تا در کنار او. خودرو سواری کردم و سعی در حذف قربانی کوله پشتی Gatto گفت.

او گفت دو مرد تلاش بیش از کوله پشتی و به زمین افتاد. به عنوان قربانی شد برگشت تا Gatto گفت: راننده اشاره کرد و هفت تیر را از مسافر و پنجره شات در قربانی است. او کاهش یافته و کوله پشتی خود را که شامل وسایل شخصی.

مسافر برداشت کوله پشتی و وارد ماشین. متهمان سوار شرق در هانتینگتون درایو که می شود Foothill بلوار.

قربانی که به تلفن همراه راه می رفت به ایستگاه های آتش نشانی در دوارت به دریافت کمک Gatto گفت. آتش نشانان به نام کلانتر را پوشش می دهد که Duarte.

Irwindale پلیس اطلاع داده شد که معلوم شد این تیراندازی و سرقت اتفاق افتاد در Irwindale.

هر دو مظنون بودند به عنوان توضیح داده شده در اواخر 20s خود را با پوشیدن لباس تیره. مردی که یک مسافر می ایستد شش فوت قد وزن آن در حدود 200 پوند است و بزرگ ساخت.

هر کسی با اطلاعات در مورد این پرونده می توانید تماس بگیرید کارآگاه مانوئل کامپوس در 626-430-2239 یا ایمیل او را در mcampos@irwindaleca.gov.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب