پلیس تحقیق در کووینا-دره سرپرست در اتهامات سوء رفتار

در گلندورا اداره پلیس است investigting سوء اتهامات علیه کووینا-دره متحد سرپرست ریچارد شیهان شامل سه قربانیان ممکن است انتشار اخبار صادر یکشنبه شب گفت.

سه بالقوه قربانیان فعلی و سابق کووینا-ولی دانش آموزان با توجه به انتشار.

نرتهویو مدیر دبیرستان دکتر ریچارد شیهان در کووینا پردیس Feb. 17, 2005. (sgv اخبار گروه کارکنان عکس از لئو Jarzomb.)

شیهان بازگشت نیست پیام های تلفن به دنبال نظر.

پس از دریافت شکایت در کووینا اداره پلیس خواسته همتایان خود در گلندورا PD شود. کووینا پلیس سروان. دیوید Povero گفت گروه او می خواست برای اطمینان از شفافیت و جلوگیری از هر گونه تضاد منافع است.

او افزود که مطمئن نیستید در این زمان که آیا سه قربانیان بالقوه هستند و افراد زیر سن قانونی. او همچنین نمی توان گفت که آیا اتهامات جنسی در طبیعت است.

در صبح روز شنبه میشل عروسک یک CVUSD دستیار سرپرست چپ صوتی با پدر و مادر کرد و گفت: این منطقه ساخته شده بود آگاه از رسانه های اجتماعی نوشته است که “اتهامات جدی را در برابر یک کارمند.”

صوتی نیست شناسایی کارمند اساس نام و یا موقعیت. این پیام می گویند این منطقه اعلام کردند اجرای قانون محلی است.

شب قبل یک کاربر ناشناس در توییتر ارسال شده اتهامات علیه شیهان.

Povero گفت وجود دارد بیشتر به تحقیق و تفحص از رسانه های اجتماعی پست.

در ضمن شیهان کار ممکن است در معرض خطر. روز دوشنبه هیئت مدیره مدرسه را در دستور کار شامل یک آیتم به تعیین یک سرپرست موقت. دستور کار مورد نمی استادانه درست شده هر بیشتر در مورد این مسئله.

نه شیهان و نه اعضای هیئت مدیره مدرسه بازگشت و تماس ها و ایمیل های قرار داده شده جمعه.

به عنوان کلمه از دستور کار هیئت مدیره مدرسه شروع به گسترش روز شنبه برخی از پدر و مادر و اعضای هیات آمد و به دفاع از خود. سپس در سهشنبه, مارس 17 برخی از 200 کووینا-دره متحد والدین و کارکنان بسیج در کووینا زمینه منطقه پارکینگ در حمایت از شیهان.

کووینا-Valley District پدر و مادر و کارکنان تجمع در کووینا منطقه میدان در سهشنبه, مارس 17 برای سرپرست ریچارد شیهان که ممکن است سرنگون از موقعیت خود توسط هیئت آموزش و پرورش در روز دوشنبه. (عکس توسط کارکنان پیرس Singgih/SCNG)

در بعد از ظهر یکشنبه پدر و مادر و اعضای هیات نشان داد, برگزاری, در خانه, نشانه های مطالعه “#IstandwithSheehan” و “مدارس ما نیاز به دکتر شیهان.” برخی سپس سوار در اطراف شهرستان, برگزاری, نشانه های خود را از پنجره به بیرون و بوق در حمایت از شیهان.

“او یک رهبر فوق العاده و او عمل نمی کند مانند او یک رهبر او عمل می کند مانند او یکی از ما گفت:” شری Yost, یک معلم ریاضی در یک منطقه ، “او گوش به ما; او از ما و من 100% اعتقاد دارم که او می خواهد چه چیزی بهترین را برای ما.”

برخی از شیهان هواداران باور نمی کنم سوء اتهامات گفت: آنها یک سرپوش و پوششی برای توجیه خود را سرنگون کردن.

“من آن را راحت از آن بیرون آمد امروز” Yost گفت. “شده است وجود دارد هرگز تصوری از شیهان بودن نامناسب است.”

حتی قبل از این تجمع های متعدد منطقه گروه بیرون آمد و در حمایت از شیهان. در جمعه, مه 15 کووینا واحد آموزش انجمن ساخته شده بیانیه ای در محکوم کردن هیئت مدیره تصمیم گیری است.

“به عنوان یک سازمان ما خواهان آن است که هیئت مدیره افتخار حفظ و ابقای دکتر شیهان برای تمامیت قرارداد خود را تا ژوئن سال 2023” این اتحادیه در بیانیه خود می خواند. “در میان در سراسر جهان همه گیر و در نتیجه بحران مالی در حال حاضر است زمان برای ورود به دراماتیک رهبری تحول که در نتیجه بار مالی اضافی برای منطقه ما.”

سپس در شنبه مدیران ورزشی از هر سه کووینا-دره مدارس منتشر شد بیانیه ای گفت: آنها در حال رها کردن خود رقابت متحد در سراسر شیهان.

“ما نمایندگی ما ورزشی مربیگری کارکنان ورزشکاران ما و پدر و مادر ما هنگامی که ما از دولت است که عجول و بی پروا و ناگهانی حذف دکتر شیهان به عنوان کووینا دره USD سرپرست است نه تنها اشتباه است بلکه بدون دلیل منطقی و بر اساس” the مدیران ورزشی گفت:. “هرگز ما احساس به عنوان ایالات چیزی به عنوان این که ما می دانیم مادام العمر تاثیر دکتر شیهان ساخته شده است که در هر یک از ما به عنوان مربیان است.”

همچنین در روز سه شنبه change.org درخواست ایجاد شده در حمایت از شیهان. همانطور که از انتشار این طومار بیش از 2,700 امضا.

“من به حمایت از دکتر شیهان او بهترین نیت برای منطقه ما” نوشته کاتلین Nhim به عنوان دلیلی برای امضای. “او با این نسخهها کار سخت برای دانش آموزان و خانواده و معلمان و جامعه است. ما باید او را برای ماندن!”

شیهان طرفداران نیز بسیار آوازی در رسانه های اجتماعی با استفاده از #IstandwithSheehan هشتگ برای نشان دادن حمایت.

نه هر منطقه است در ایستاده بود با شیهان به عنوان اتهامات به نور آمد. کووینا دبیرستان ASB تیم رهبری منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه در حمایت از شیهان اما پس از recanted در بیانیه ای ارسال پیامک به این گروه خبری.

“این است که اجماع از رهبران دانشجویی است که ما دیگر نمی تواند در وجدان خوب پشتیبانی حفظ Dr. Richard M. شیهان به عنوان سرپرست مدارس کووینا دره تومان اگر این اتهامات درست است.”

یادداشت سردبیر: این مقاله به روز شده است به املای سروان. دیوید Povero نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>