پلیس Arcadia, مرد متهم به مداخله برخوردهای جنسی با دانش آموزان

Arcadia اداره پلیس را دستگیر کرده است سابق Arcadia دانش آموز بالا که گفته ثبت شده خود و فعلی و سابق دانشجويان دختر داشتن رابطه جنسی.

یکی از مقتولین گفت: آن را بدون دانش خود را و او گفت: این گروه خبری مظنون توزیع تصویری در یک گروه آنلاین چت با دیگر دانش آموزان است.

Arcadia پلیس صادر انتشار اخبار بعد از ظهر سه شنبه, ژوئن 30, گفت ماموران دستگیر شده اند دیلن چان, 18, Arcadia پس از جستجو در حکم خدمت در خانه اش در هفته گذشته.

“شواهد به دست آمده از آن حکم جستجو همراه با دیگر اقدامات تحقیقی و اطلاعات رهبری به آقای چان بازداشت” اخبار انتشار متحده است.

اخیر Arcadia بالا فارغ التحصیل که درخواست نام مستعار جودی برای محافظت از حریم خصوصی گفت: هر دو او و مشکوک افراد زیر سن قانونی بودند در زمان حادثه. محققان در ادامه به درخواست هر کسی با دانش در مورد این مورد یا موارد مشابه دیگر برای تماس با گروه در 626-574-5160.

چان که برگزار می شود در شهرستان ارکدیا زندان به اتهام در اختیار داشتن و یا کنترل پورنوگرافی کودکان توزیع پورنوگرافی کودکان با استفاده از یک جزئی برای اعمال جنسی و بهره کشی جنسی از یک کودک با توجه به Arcadia پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de