برنامه ریزی برای خانه بی خانمان در هکیندا هایقتس هتل در مسیر با وجود اعتراضات

پروژه Roomkey هنوز در مسیر آمدن به هکیندا هایقتس حتی پس از برخی از ساکنان اعتراض خود را از ورود در آخر هفته گذشته.

اما ساکنان دیگر در حال آمدن به جلو برای حمایت از این طرح است.

به گفته احمد چپمن مدیر ارتباطات برای لس آنجلس بی خانمان سازمان خدمات سایت عملیاتی خواهد شد در عرض چند هفته آینده.

آغاز شده توسط Los Angeles County, پروژه Roomkey خانه های افرادی که بی خانمان هستند یا مسن تر از 65 یا که شرایط بهداشتی اساسی — کسانی که بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر. آن معنا نیست که به خانه کسانی که قرارداد COVID-19.

این پروژه شد منفور با برخی از هکیندا هایقتس ساکنان ناراحت شدند که Roomkey اشغال نمی خواهد نیاز به انجام بررسی زمینه های جنایی قبل از اینکه مستقر در این هتل است.

بنابراین در روز شنبه, مه 9, هکیندا هایقتس ساکن آلوارو Banegas سازماندهی یک اعتراض در متل 6 در 1154 S. هفتم Ave. که در آن محل واقع خواهد شد.

در اعتراض ساکنان انجام شده در خانه نشانه هایی است که خواندن “اول ایمنی” و “ما در جامعه است.”

همچنین در این تظاهرات بودند برخی از ساکنان که حمایت از پروژه های حمل نشانه هایی است که خواندن “unhoused خوش آمدید اینجا.”

در واقع Scott Martin, رئیس هکیندا هایقتس بهبود ارتباط گفت: او را دیده ام بیشتر برای حمایت از این پروژه نسبت به او دیده می شود در برابر آن.

این HHIA نشان دهنده هکیندا هایقتس ساکنان قبل از لس آنجلس است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از unincorporated جامعه است. به مارتین مخالفان ممکن است با صدای بلند اما لزوما منعکس کننده آنچه اکثریت ساکنان می خواهید.

“من در کلیت چند چیز مختلف و در نظر من فکر می کنم وجود دارد بیشتر از درک این نیاز به اتفاق می افتد در بخشی از ساکنان از هکیندا هایقتس از وجود دارد از ساکنان که جسم او گفت:” با تلفن چهار شنبه.

در میان کسانی که حامیان این است که گابریل Monares که زندگی در هکیندا هایقتس برای 21 سال است. Monares گفت: بی خانمانی است که اغلب اشتباه گرفته; نه هر بی خانمان فرد معتاد به مواد مخدر یا یک جنایتکار است.

و در coronavirus سن او معتقد است این مهم است که به نگه داشتن هر کس در داخل.

“ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که آسیب پذیر هستند,” او گفت: از طریق تلفن سه شنبه. “اگر ما در حال رفتن به نگه داشتن کل جامعه امن و سلامت-عاقلانه شما باید منزوی کردن مردم و شما باید برای محافظت از بی خانمان ها.”

Monares اضافه شده است که با سال 2017 را اندازه گیری ثانیه افزایش مالیات بر فروش, L. A. ساکنان شهرستان رای به بودجه مناسب به طور خاص نسبت به حل بی خانمانی و پروژه Roomkey یک راه حل موقت در میان این همه گیر.

این احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط اندرو ییپ یک هکیندا هایقتس مقیم 16 سال.

“ما رای دادند برای برنامه های شبیه به این,” او گفت:. “ما نیاز به برنامه های شبیه به این.”

در حال حاضر که پروژه Roomkey در راه است, در Banegas گفت: او احتمالا انجام داده بودند ، او و دیگر ساکنان که در مخالفت با این پروژه امیدوارند که این طرح نمی جذب جرم و جنایت و یا خود را در جامعه خطرناک تر است.

“ما امیدواریم که برای بهترین اما آماده برای بدترین,” او گفت: توسط تلفن چهار شنبه. “وجود دارد خیلی بیشتر برای ما انجام دهد. من فقط آرزو می کنم آنها صحبت کردیم به ما برای اولین بار برای دیدن چگونه ما در مورد آن احساس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de