Annie and Grinnell, the falcons in the Campanile, with their four eggs, which are expeced to hatch on Saturday, April 19.

در لانه خود را از شن در بالای برج کلیسا آنی (سمت چپ) و گرینل تمایل خود را به چهار تخم مرغ که انتظار می رود به تخم مدتی در اطراف چهار شنبه, مارس 18. (Cal شاهین عکس)

این می تواند اتفاق می افتد امروز اولین ترک یا پیپ در چهار peregrine falcon تخم مرغ در لانه در UC برکلی کلیسا. فرزندان چهار بار شاهین پدر و مادر آنی و گرینل جوجه انتظار می رود به طور کامل ظهور این چهار شنبه, مارس 18.

پردیس تخم رویداد روز برگزار شد و سال گذشته در منزل روی صفحه نمایش در موزه هنر برکلی و بایگانی فیلم با رهگذران و خبرنگاران به تماشای نوزادان ظاهر و پرسیدن سوال از در و خارج از محوطه دانشگاه شاهین کارشناسان. در این سال با COVID-19 اجتماعی فاصله قوانین در محل وجود دارد جایگزین فرصت به تماشا و یادگیری است.

به جوجه ریزی اقدام, بررسی 24/7 Campanile, وب کم متمرکز در لانه. سپس در 3 p. m. روز شنبه, لحن به ویژه زندگی می کنند هچ بعد Q&A در یوتیوب میزبانی شان پترسون یک دانشجوی دکتری در وزارت علوم محیط زیست, سیاست و مدیریت و زیست شناس لین Schofield, زن و شوهر متاهل است که اجرا می شود کال شاهین رسانه های اجتماعی پروژه. آنها و احتمالا چند محلی رپتور کارشناسان به سوالات پاسخ دهد در حالی که به طور همزمان نشان دادن آنچه اتفاق می افتد در لانه.

Livestream از لانه در کلیسا

“در سال گذشته بود به طوری سرگرم کننده جشن. این واقعا شگفت انگیز بود برای دیدن شاهین روی صفحه نمایش بزرگ است. این یک بد شانسی ما نمی قادر خواهد بود به پرتاب بزرگ باش این سال, اما آن را به ما یک فرصت برای سعی کنید چیزهای جدید گفت:” پترسون. “ما بسیار هیجان زده هستیم که با زنده نگه داشتن Q&A جلسات در یوتیوب, ما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن تخم در روز با مردم در سراسر جهان و نه فقط در برکلی است.”

پرندگان فن پایه که در حال حاضر در سراسر امتداد 45 کشور به شرح زیر پرندگان در سه وب کم و شنود آخرین اخبار در Instagram, Facebook و توییتر.

Grinnell the falcon confronts a juvenile female falcon who wanted to steal the Campanile falcons' nest.

در اواخر ماه مارس گرینل (سمت راست) در مقابل یک نوجوان زن شاهین که به احتمال زیاد شد و به دنبال املاک و مستغلات منطقه خلیج بود و چشم او در کلیسا شاهین’ حفاری. گرینل تعقیب او. (Cal شاهین عکس)

نه تنها تخم مرغ چهار گذشته بود که گذاشته شده در مارس 18, اما یک نوجوان زن شاهین — یا توقف برای بازدید و یا به دنبال به سرقت آنی و گرینل خاک — به تازگی نگه داشته بینندگان چسب به صندلی خود و صفحه نمایش خود را. در اواخر مارس interloper برخورد نزدیک با گرینل که مصرف یک نوبت انکوبه تخم مرغ و screeching و باز در گرفت. در یک نقطه او در لانه با ستود و تخم مرغ است.

“او از نزدیک و شخصی با گرینل دو بار پرواز کرد و حداقل دو بار بیشتر گفت:” پترسون که اضافه شده است که بازدید کننده نبوده است در اطراف در حال حاضر برای حدود یک هفته و نیم.

“آنی و گرینل در شرایط نخست به طوری که آنها نمی در خطر قابل توجهی از نوجوانان پرنده,” او گفت:. “ما فقط دیده می شود interloper تعامل با گرینل که کوچکتر است (از اطفال است). آنی خواهد بود که بسیار تهاجمی تر … و احتمالا متقاعد کردن interloper به ترک کلیسا به طور کامل زمانی که آنها در نهایت می آیند چهره به چهره است.”

A juvenile female falcon lands in the nest on the Campanile where falcon parents Grinnell and Annie are incubating four eggs.

نوجوان زن شاهین (چپ) که نیست banded — در غیر این صورت کال شاهین می تواند یاد بگیرند که او و جایی که او از اراضی در لانه که در آن پدر شاهین گرینل است انکوبه چهار تخم مرغ است که همسر خود را آنی گذاشته مارس. (Cal شاهین عکس)

تفریخ رفتار 101

هنگامی که جوجه ها شروع به جوجه ریزی خود را برای اولین بار فعالیت های نامرئی است به ما گفت: Peterson. بین یک تا دو روز قبل از آنها پدیدار شود از پوسته خود “یک سلول هوا در تخم مرغ گسترش اجازه می دهد تا جوجه ها شروع به تنفس با استفاده از ریه های خود را. در این مرحله جوجه ها را نیز جذب می شود کل زرده.”

اولین پیپ کوچک در پوسته اجازه می دهد تا هوای تازه به تخم مرغ و ارتباطات برای شروع بین جوجه ها و پدر و مادر خود را, او گفت:.

“آنی و گرینل خواهد ساخت بسیار آرام بهجای تولید آوا برای تشویق جوجه ها از تخم مرغ های خود را در طی این فرایند و جوجه ها خواهد بود بسیار بی سر و صدا تولید آوا برگشت گفت:” پترسون. “ما در حال انتظار برای اولین بار پیپ به نشان می دهد تا مدتی حدود پنج شنبه. آن را به نظر می رسد مانند یک ترک کوچک در پوسته تخم مرغ به سختی محسوس است. امیدوارم ما به برخی از خوب زوم در تصاویر تخم مرغ به دیدن اگر ما می توانید ببینید (پیپ).”

پترسون گفت: هیچ شواهدی از آسیب های خارجی به تخم مرغ “پس از آن نسبتا به احتمال زیاد همه چهار تخم. اما شما هرگز نمی توانید مطمئن باشید: در سال گذشته یکی از (سه) تخم مرغ شروع به تخم گذاشتن اما کاملا آن را. ما انگشتان ما عبور کردند که هر چهار موفق خواهد شد این سال است.”

Falcons in costume

کال شاهین عکس-ویرایش عکس این کارسون و حیوان دست اموز جوجه به دنیا آمد آنی و گرینل در سال گذشته برای این مه 27 2019 پست های رسانه های اجتماعی. آن روز پرندگان بودند به طور رسمی نام در یک کال شاهین مسابقه. کارسون چپ شد و به نام حفاظت از منابع طبیعی راشل کارسون نوشت که سکوت بهار, در مورد اثرات آفت کش ها در محیط زیست است. Cade نامگذاری شد پس از تام حیوان دست اموز که منجر تلاش برای معرفی peregrine شاهین پس از DDT به حال تقریبا حذف آنها. (Cal شاهین تصویر)

کال شاهین برگزار خواهد شد نامگذاری رویداد برای hatchlings به احتمال زیاد هفته دوم ممکن است. نام خواهد شد و تهدیدی از طریق رسانه های اجتماعی و یک رای برگزار خواهد شد و در انتخاب نهایی.

برنده نام از سال گذشته جوجه شد کارسون و حیوان دست اموز. کارسون بود به نام زیست شناس راشل کارسون نویسنده کتاب بهار خاموشکه گفت چه پرنده جمعیت رنج می برد از برنامه گسترده DDT. مصنوعی آفت کش سوار ملت ما peregrine شاهین و دیگر پرنده جمعيت به آستانه انقراض. با تشکر از محیط زیست و یک DDT ممنوعیت توسط دولت ایالات متحده در سال 1972 شاهین دیگر در معرض خطر. Cade کردم نام خود را از دانشگاه کرنل پرنده شناس تام حیوان دست اموز که تاسیس Peregrine صندوق در سال 1970 برای کمک به DDT-آمار گونه بازگشت.

پترسون و Schofield شده اند که آموزش کال شاهین پیروان تقریبا هر روز از طریق رسانه های اجتماعی با عکس, ویدئو و حقایق جالب در مورد برکلی شاهین و دیگر محلی رپتورز پاسخ به سوالات به طور منظم از کسانی که خواندن پست های خود را.

Three baby peregrine falcons were born on the Campanile in 2018 and named for three elements discovered at Berkeley — Berkelium, Californium and Lawrencium.

از سمت چپ جوجه Berkelium, Californium و Lawrencium به نام بعد از سه عنصر کشف شده در برکلی متولد شد و در سال 2018 است. (UC برکلی عکس توسط Maria Garcia-Alvarez)

به تازگی محبوب سوال شده است که آیا آنی و گرینل خواهد بود قادر به تحمل چهار جوجه. “کارسون و حیوان دست اموز باید شبیه یک تعداد انگشت شماری یا wingful سال گذشته گفت:” پترسون.

در سال 2017 آنی و گرینل استقبال دو جوجه — فیات و لوکس. لوکس فوت کرد زمانی که او به یک پنجره در حالی که یادگیری برای پرواز. در سال 2018 وجود دارد سه جوجه — Berkelium, Californium و Lawrencium یا لری. لری, زن تعیین کرده است تا خاک در جزیره آلکاتراز نشان می دهد او می تواند یک مادر به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو