زمانی که در لس آنجلس دفتر دادستان منطقه متهم پیکو ریورا شهردار با نادرست هدایت پول به Montebello متحد هیئت مدیره مدرسه نامزد اواخر ماه گذشته شارژ اسناد نازک در جزئیات.

اما یک سؤال از دولت در ممیزی و پرونده های حقوقی متعددی با هدف قرار دادن Montebello متحد برای تعدادی از اتهام جرائم نشان می دهد Gustavo Camacho شده است پشت صحنه بازیکن در مدرسه منطقه که شامل یک جیب کوچک در شمال غربی پیکو ریورا به عنوان شناخته شده Montebello باغ.

برخی از Montebello متحد را مجادلات مرکز در سراسر سابق پیمانکار ساخت و ساز مدیر دل ترا گروه از شهرستان از صنعت که کاماچو مشغول به کار در برخی از ظرفیت. یک دل ترا سخنگوی شهردار شد هنگامی که یک کارمند اما در حال حاضر به عنوان مشاور است.

دلم ترا نظارت منطقه 300 میلیون دلار اوراق قرضه تامین مالی ساخت و ساز برنامه از نوامبر 2016 تا اکتبر 2018 زمانی که منطقه تصمیم به تمدید قرارداد خود با این شرکت است.

همراه با کاماچو, D. A. شارژ لوئیس Rojas, مدیر اجرایی دل ترا هفته گذشته به طور غیر قانونی با reimbursing اعضای خانواده و دوستان و نامعلومی “سیاسی متحد” برای کمک به Montebello متحد عضو هیئت مدیره مدرسه جوانا فلرس’ 2015 کمپین ساخته شده در سال 2015 و عطف به ماسبق در سال 2016.

این دو می تواند هر صورت تا سه سال در زندان شهرستان اگر محکوم به عنوان متهم با توجه به دفتر دادستان منطقه. تفهیم اتهام شده است تحت فشار قرار دادند تا اکتبر. 8.

تونی تورس گفت: او در خدمت به عنوان سخنگوی هر دو Rojas و کاماچو و گفت: نه در دسترس خواهد بود برای مصاحبه اگر چه او در پاسخ به سوالات از طریق ایمیل. هر دو Rojas و کاماچو قبلا صادر اظهارات گفت: آنها شگفت زده شدند اتهامات و خواهد بود بررسی اتهامات با وکلای خود را.

فلورس بود و نه متهم و نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بررسی کمپین سوابق مالی برای Flores که برای اولین بار انتخاب شد به هیئت مدیره مدرسه در سال 2015, روشن نیست که اهدا کنندگان ممکن است روابط Camacho یا Rojas, صرفه جویی برای یک دل ترا کارمند. اما ثبت عمومی کراوات شهردار به مدرسه در منطقه از راه های دیگر.

در نقش خود به عنوان یک عضو هیئت مدیره مدرسه, Flores نامگذاری شد, به عنوان یک متهم در تعدادی از پرونده های حقوقی علیه Montebello از جمله دو غیر قانونی فسخ موارد مطرح شده توسط کارکنان سابق و یک سوم نجابت را برای همیشه قطع رابطه بین مدرسه و منطقه و دل ترا.

در این موارد Camacho نقش به عنوان یک واسطه برای پیمانکار را در ارتباط با منطقه است و شرح داده شده در اسناد و مدارک جمع آوری شده به عنوان شواهد و Flores’ دادگاه شهادت. ایمیل, پیام های متنی و رسوبات در کنار دیگر سوابق نشان می دهد سال از فعل و انفعالات بین تمام سه چهره به خصوص در اطراف 2015 و 2016.

در میان چیزهای دیگر, در بررسی دو پرونده های حقوقی این گروه خبری در بر داشت:

  • کاماچو کمک Rojas در تاثیرگذاری بر منطقه مدرسه قرارداد که در نهایت به زمین دل ترا در آب داغ که آن را کار کردم به عنوان یک قاضی بعد, تماس, تنظیم “اتلاف بودجه است.”
  • کاماچو و Rojas میزبانی احزاب و فلورس با حضور آنها.
  • کاماچو و Flores خواهد به طور منظم به تبادل پیام های متنی و کاماچو را اغلب دعوت او را به دیگر اجتماعی و رویدادهای سیاسی.
  • فلورس ارائه کمک گرفتن Camacho دختر تابستان کارآموزی با یک شرکت حقوقی. تورس گفت: شهردار را ندارد تا در ارائه.

کاماچو را اتصالات

کاماچو درگیری با دل ترا نیست محدود به آن اهداف کسب و کار. او همچنین ذکر شده به عنوان یک مدیر از دل ترا آموزش و پرورش پایه و اساس در براده از سال 2018

تورس سخنگوی هر دو برای دلم نیامده است Rojas و شهردار تایید Camacho نقش برای سازمان های غیر انتفاعی است که او گفت: “کمک لوازم مدرسه و کتاب و کمک هزینه تحصیلی به تعدادی از مستحق دانش آموزان در مدارس.”

پایه و اساس عمل “به طور جداگانه و مستقل” از آن شرکت همتای تورس اضافه کرد: ماموریت آن “است که به افزایش تعداد و فرصت های دانش آموزان برای به دست آوردن مدرک دانشگاهی در مدارس و کالج ما انجام کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان دیگر موسسات که (دل ترا آموزش و پرورش پایه و اساس) پشتیبانی در سراسر کالیفرنیا.”

با توجه به این که کاماچو خدمت در پیکو ریورا شورای شهر تورس گفت: شرکت “به عمد اجتناب از هر گونه کار در پیکو ریورا برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل تضاد منافع.”

در ظرفیت خود به عنوان یک عضو شورای شهر اما کاماچو میزبانی احزاب بودند که با حمایت دلم ترا آموزش و پرورش پایه و همچنین به عنوان شرکت های بزرگ آن پدر و مادر است. فلورس در میان مدعوین.

در دادگاه شهادت از آوریل 2019, Flores گفت که او برای اولین بار ملاقات کاماچو پس از او انتخاب شد در نوامبر 2015. او می دانست که او کار می کرد برای دل ترا او گفت: وکیل سوال خود را.

پیام های متنی از آن دوره نیز نشان داد Camacho دعوت کرده بود او پس از انتخابات به حداقل چهار رویدادها اعم از تئاتر نقش به تکیلا و بوربن مزه احزاب میزبانی دلم ترا آموزش و پرورش پایه و اساس برای جمع آوری اعانه برای شهردار مجدد انتخابات.

“آقای کاماچو در واقع می پوشد دو کلاه,” او گفت: در دادگاه. “او (کار) برای دل ترا اما او همچنین یک عضو شورای شهر از پیکو ریورا. بنابراین او دعوت ما را از طریق حسن نیت ارائه میدهد از نقش خود به عنوان عضو شورای پیکو ریورا.”

وکیل مقابله درخواست اگر او تا به حال گفت: کاماچو این امر می تواند غیر اخلاقی به قبول هدیه از کسی که مشغول به کار برای یک منطقه پیمانکار است. او به آنها گفت که او تا به حال.

“من می خواهم گفت, ما می پوشند متعدد کلاه,” او گفت:.

مشکل بار

به زودی پس از فلرس انتخاب شد در سال 2015 رای دهندگان تصویب 300 میلیون دلار ساخت و ساز باند و هیئت مدیره استخدام دلم ترا در ماه اوت سال 2016 به مدیریت هزینه — با فلرس رای دادن بله.

چند ماه بعد از آن منطقه اخراج سرپرست سوزانا Contreras اسمیت و Cleve پل های امور مالی برای منطقه است. هر دو را به شکایت این منطقه به صورت قانونی فسخ برچسب خود را به عنوان خبرچین و استدلال آنها منتشر شد پس از افشای فساد سیاسی در منطقه است.

در سال 2017, تلاطم در منطقه ادامه داد: با مارس شلیک ارشد کسب و کار رسمی روبن Rojas و دولت ممیزی در ماه نوامبر که excoriated رهبران در Montebello متحد برای هزینه های بی فایده و cronyism.

حسابرسی موارد برجسته است که در آن منطقه نگهداری غیر ضروری و بالا پرداخت می شود مدیر مواضع کنار خود روند استخدام و صرف صدها هزار دلار در تجهیزات کامپیوتری که هرگز استفاده می شود — حتی به عنوان مقامات در برخورد با یک بحران مالی است که تهدید منطقه پرداخت بدهی.

همان ماه ممیزی منتشر شد توسط دولت حسابرس دفتر هیئت مدیره مدرسه شنود گذاشته فلورس به عنوان رئیس هیئت مدیره و در طول دوره تصدی خود را اسمیت و پل اهدا شد بیش از 3 میلیون دلار در ختم غیر قانونی پرونده های حقوقی.

علاوه بر این دولت دیگر حسابرسی در سال 2018 در بر داشت تقلب و سوء مدیریت و اختلاس در آموزش بزرگسالان بخش. در عین حال یکی دیگر از ممیزی که در همان سال مورد سوال که آیا دلم ترا ارائه هر گونه ملموس خدمات به منطقه و به نام این شرکت به آن را اثبات کند — و یا بازپرداخت منطقه پول خود را.

در ضمن پل سعی کنید یک دستور به طوری که Montebello واحد دیگر نمی تواند استخدام دلم ترا. در آوریل 2019 دولت قاضی گفت: او تا به حال هیچ مشکل در پیدا کردن وجود دارد که اتلاف بودجه” توسط Montebello متحد در رابطه با دلم ترا قرارداد.

این منطقه تا به حال اجازه دهید که دل ترا قرارداد منقضی بنابراین لس آنجلس برتر قاضی دادگاه Michael Paul Linfield تعیین می شود او نمی تواند متوقف کردن یک رابطه است که دیگر وجود داشته است. اما که نمی شود او را از opining در رابطه قبلی.

“وجود دارد به نظر می رسید به” Linfield در دادگاه گفت “یک آشکار بی اثر پرداخت-به-بازی بازی های سیستم در محل (منطقه). دوستان و همکاران اهدا شد قرارداد. قرارداد اتلاف پول مالیات دهندگان بودند و به نفع و یا به صف جیب دوستان و شاید حتی اعضای هیئت مدیره از طریق کمک های مبارزات انتخاباتی.”

این معلوم نیست که اعضای هیئت مدیره قاضی اشاره شد.

دل ترا قرارداد

در اوایل شهادت فلورس به دادگاه گفت که او تا به حال دیده نشده دلم ترا قرارداد تخمگذار سرزنش با اسمیت ادعا سابق سرپرست-تبدیل-whistleblower ارائه شده تنها خلاصه ای هنگامی که او به مدرسه هیئت اجرایی بالا.

حتی هنگامی که وکلا تحت فشار قرار دادند, Flores گفت که او هرگز نمی خواست یک نسخه کامل است.

به جای نرخ ساعتی دل ترا وعده داده شده بود و یک تخت نرخ 4 درصد از اوراق قرضه برنامه و یا در حدود 12 میلیون دلار — برای نظارت بر منطقه 300 میلیون دلار اندازه گیری GS اوراق قرضه تامین مالی ساخت و ساز برنامه.

اما 2018 حسابرسی محور در دل ترا در زمان هدف در این معامله گفت: “شواهد کافی وجود دارد نشان می دهد که تقلب و یا سوء استفاده از منطقه وجوه و یا دارایی و یا دیگر غیر قانونی مالی فعالیت ها ممکن است رخ داده است.”

آن توصیه می شود این شهرستان اداره آموزش و پرورش, ارجاع موضوع را به دفتر دادستان منطقه ممکن است تحت پیگرد قانونی قرار.

پس از یک منطقه قرار می دهد از یک درخواست برای مناقصه وجود دارد از نظر قانونی موظف آرام دوره که در طی آن پیمانکاران و مقامات منطقه نمی تواند ارتباط برقرار کردن. در این مورد, اما, دلم نیامده است لوئیس Rojas شد و سپس ایمیل-Montebello ارشد کسب و کار افسر روبن Rojas سه روز پس از درخواست صادر شد, دادگاه-ارائه شواهد و مدارک نشان می دهد.

با وجود های همان نام دو مربوط نیست.

روبن Rojas — که بعد از کار اخراج شد و پس از مقامات یاد او ساخته شده بخش هایی از رزومه کاری خود را — فرستاده شده بود یکی دیگر از منطقه مدرسه قرارداد به عنوان یک مثال از لوئیس Rojas.

در ایمیل لوئیس Rojas گفت: منطقه اجرایی نمونه قرارداد بود “فقط مواد غذایی برای فکر” اما که او “هنوز هم نوشتن تا نسخه مورد بحث ما.”

اما لوئیس Rojas نمی کشیدن که قرارداد نمونه از هوا نازک. او آن را در یک ایمیل از Camacho دقیقه زودتر.

یک روز بعد روبن Rojas ارسال خواهد یکی دیگر از منطقه کارگر مشخص شده تا کپی از منطقه طرح جبران خسارت که تغییر نرخ ساعتی به نرخ تخت برای هر کدام از شرکت برنده قرارداد.

حدود یک ماه بعد دلم ترا اهدا شد قرارداد با وجود اینکه یکی از فروشندگان گران تر.

فلورس و دل ترا

هنگامی که او به شهادت در مورد این قرارداد سال بعد در آوریل 2019, Flores به دادگاه گفت او نگران نیست در مورد برچسب قیمت آن را هر چند یک همکار سابق خواهد شهادت روز بعد گفت: آنها کشف شده همان کار انجام شده می تواند برای نیمی از قیمت.

هنوز فلورس به دادگاه گفت او نمی خواست برای آوردن دل ترا پشت آن قرارداد نیست تمدید کرد.

که باعث شد یک سوال از قاضی درخواست او چرا او نمی خواست دل ترا پشت به ویژه در نور از نامه او به قلم به لس آنجلس اداره آموزش و پرورش. در آن او تلاش برای جلوگیری شهرستان محقق اختصاص داده شده برای نظارت بر منطقه خطر ناک مالی از قرار دادن kibosh در دل ترا قرارداد.

زمانی که فشار به همین دلیل او در نهایت نمی خواهم به آن را تمدید Flores پاسخ داد: “من فکر می کنم در این لحظه من اصلا یک نظر بر روی آن است.” که به نظر او گفت: آیا تا به حال به از طریق منطقه مدیران.

او تنها عضو هیئت مدیره خواسته در مورد قرارداد. یک سال قبل از آن در جداگانه اما مرتبط با خلاف کاران کت و شلوار, عضو هیئت مدیره بنیامین Cardenas خواهد بود پرسید: در مورد قرارداد و تبادل ایمیل بین دو Rojases.

در آن زمان Cardenas نبود فقط یک عضو هیئت مدیره مدرسه او همچنین دستیار شهرستان مدیر پیکو ریورا که در آن Camacho شد یک عضو شورای.

Cardenas به دادگاه گفت او تا به حال شناخته شده کاماچو در حدود 10 سال تصدیق او می دانست که شهردار مشغول به کار برای دل ترا. وکلای او پرسید اگر آن را یک تضاد منافع برای رای دادن در یک قرارداد مربوط به کسی که خود را در زنجیره ای از فرمان کار می کرد که برای شرکت در سوال.

Cardenas گفت: این قابل قبول بود چرا که او در گزارش به شهرستان مدیر — نه شورای شهر — حتی اگر رئیس خود گزارش به شورا به طور مستقیم.

“بدن حاکم نیست نظارت من در هر راه” او به دادگاه گفت.

فقط به این ختم غیر قانونی پرونده های حقوقی جمع آوری شد با سرعت در سال 2017 Cardenas چپ شهر پیکو ریورا. او در حال حاضر با این نسخهها کار در کبررا پایتخت که به تازگی تن به تن خود را به عنوان یک پیوند manager به El Rancho Unified School District در پیکو ریورا.

Cabrera سرمایه نیست قرارداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آموزش سئو