تمام پارک های شهر در پیکو ریورا در حال حاضر تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به انتشار اخبار شهرستان در روز سه شنبه.

این حرکت به عنوان coronavirus موارد در سراسر لس آنجلس را شروع کرده اند به سنبله دوباره با مقامات بهداشت ارتباط موارد جدید به افزایش گردهمایی های اجتماعی است که آغاز شده و در اطراف روز یادبود.

ویروس نهفته است پیکو ریورا بیش از برخی از شهرهای همجوار آن با موارد بیشتری سرانه از Whittier, داونی, Montebello بللفلور و دیگران.

از کل بیشتر وهیتیر منطقه پیکو ریورا سوم بیشترین تعداد موارد است.

انتقال به پارک های شهر انجام شد “از فراوانی احتیاط” به انتشار اخبار می خواند. “کارکنان شهرستان خواهد شد و نظارت بر وضعیت هفتگی برای تعیین زمانی که آن را امن برای خانواده های مکرر پارک یک بار دیگر. این شهرستان در اولویت سلامت ایمنی و رفاه همه شهروندان.”

در حالی که انتشار اخبار را می گویند نیست آشکار ترین پارک تعطیلی در جوامع دیگر انجام شده است برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و جلوگیری از جمعیت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اگر چه لوس آنجلس بسته است سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته پیکو ریورا پارک بسته شدن می رود فراتر از تعطیلات آخر هفته و معلوم نیست که این پارک را بازگشایی شده است.

در ضمن شهرهای دیگر در دره سان Gabriel مانند پاسادنا و ال مونته نیست و بسته شدن خود را پارک و یا امکانات دیگر حتی برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با وجود این شهرستان به سواحل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو