پنس لغو برخی از رویدادهای سیاسی با توجه به کروناویروس خوشه

توسط ZEKE میلر | آسوشیتد پرسواشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام کمپین حوادث در فلوریدا و آریزونا این هف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 تیر 1399

توسط ZEKE میلر | آسوشیتد پرس

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام کمپین حوادث در فلوریدا و آریزونا این هفته آینده به عنوان ایالات تجربه افزایش جدید کروناویروس موارد است.

پنس هنوز هم سفر به کشورهایی که رکورد جدید برای تایید عفونت در روزهای اخیر کاخ سفید تایید کرد و گفت او را دیدار با فرمانداران و سلامت خود تیم است.

پنس روز جمعه گفت در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار است که او را از دیدن فلوریدا تگزاس و آریزونا برای دریافت یک "زمین گزارش" در خونتان موارد COVD-19 سراسر منطقه است. سه کشور' فرمانداران جمهوریخواه در آمده اند تحت انتقاد برای هل دادن تهاجمی بازگشایی پس از ویروس-مستندات مربوط به موارد در ایالات متحده افزایش یابد.

پنس سفر به دالاس در روز یکشنبه برای شرکت در "جشن آزادی تجمع" در اولین کلیسای باپتیست دالاس قبل از ملاقات با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. اما برنامه ریزی رویدادهای سیاسی در هفته بعد شده اند تحت فشار قرار دادند.

در روز سه شنبه پنس قرار بود به آدرس یک مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس کمپین "ایمان در امریکا" رویداد در Tuscon, آریزونا, قبل از ملاقات با رژیم صهیونیستی است. mlb در یوما. کمپین رویداد به تعویق افتاده است.

در فلوریدا در پنجشنبه پنس بود که سوار بر یک اتوبوس تور از جمله ظاهر در لیک ویلز در یک رویداد سازمان یافته توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن, گروه, امریکا, اولین سیاست در صورتحساب یا لیست به عنوان "بزرگ به آمریکا باز گشت تور." این گروه اعلام کرد که "از فراوانی از احتیاط در این زمان ما در حال به تعویق انداختن بزرگ آمریکایی باز گشت تور توقف در فلوریدا. ما مشتاقانه منتظر به تغییر زمان به زودی."

ساراسوتا کانتی حزب جمهوری خواه را تایید کرد در یک توجه داشته باشید به هواداران که پنس را رویداد کمپین در امتداد سواحل خلیج فارس از دولت نیز به تعویق افتاد. او هنوز هم برای مقابله با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

آخرین مطالب