پگی فلپس’ outsized زندگی در هنر پاسادنا

وجود دارد مرگبار و کاملا مرموز ویروس فراگیر از طریق جهان و کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم. هر کس که این بیماری در آن درگذشت. وجود دارد هیچ درمان در چشم.

دوست من پگی فلپس هرگز خجالتی و بازنشستگی نوع پا بود حق به نزاع. سال 1997 بیماری ایدز بود و پگی آماده شد به صحبت می کنند به یک جمعیت بزرگ از مراحل Pasadena City Hall پس از ایدز مرکز خدمات سالانه پوسادا از طریق خیابان های غرب پاسادنا. هفت سال قبل از پگی ایجاد پوسادا و تا به حال ساخته شده است آن را به اتفاق می افتد زمانی که. شب شمع روشن مارس هزاران نفر از مردم محلی را مطرح کرده و میلیون ها دلار برای تحقیقات و بيماران از ASC بزرگترین محلی مرکز ایدز در خارج از غرب هالیوود. که سال به تنهایی آن را به افزایش بیش از 400.000 دلار است.

من می خواهم همراه برای پیاده روی تمام آن سال هر دو پوشش آن را به عنوان یک خبرنگار و فقط در تلاش برای کمک به این علت است. اما در این سال من واقعا نمی دانم که چگونه پگی که قرار بود برای سخنرانی. به این دلیل که سال قبل پسرش تیلور یکی از بهترین دوستان من بود درگذشت ایدز پس از یک سال مبارزه طولانی, حتی اگر او نخست بیمار از پیشرو HIV doc در سان فرانسیسکو.

پگی سخت بود که من می دانستم. او به طور همزمان سخاوتمندانه ترین و مراقبت از شخص شما می خواهم تا کنون ملاقات کرد و ممتاز متمایل به ریاست مابی, gossipy, سودایی. به عنوان پسر ارشد او میسون به تازگی گفت: “قوانین نمی اعمال می شود به او.” هنوز هم او شده بود فوق العاده نزدیک به تیلور. چگونه می تواند او نه شکستن در میکروفون? در اینجا نحوه: در طول سخنرانی که در آن او هر دو بسیج نیروهای نظامی و اذعان مرگ به او نزدیک قلب او اشاره نمی تیلور نام. ساخته شده است که پسر او فقط کمی انتزاعی تر; آن مصائبی’ ترفند اجازه داده است که لب بالا سفت. من تحت تاثیر قرار گرفته بود. وجود دارد هرگز یک جمله مارگارت تیلور فلپس.

وجود دارد و هرگز دوباره. پگی درگذشت صبح روز جمعه در سن 93 در سن آنتونیو باغ در کلرمونت که در آن او شده است می خواهم با خوشحالی زندگی و بالا بردن هیاهو در میان استادان بازنشسته برای بیش از یک دهه پس از مرگ شوهر دوم این شیمیدان نلسون لئونارد. در بیش از 50 سال در پاسادنا جایی که او نقل مکان کرد و در سال 1959 با او سه فرزند کوچک و صنعتگر ماسون, شوهر, Sr. پگی فوق العاده بود رهبر در فرهنگی جامعه است. به عنوان یک عضو هیئت مدیره در پاسادنا قدیمی موزه هنر او کمک کرد ساخت آنچه که ما در حال حاضر می دانیم به عنوان نورتون سیمون. او متعلق به یک استلا یک Albers, یک دانشگاه جانز و جاسپر جانز خود مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در خانه استخر. او یک مکا بنیانگذار یک پاسادنا هنر, داد, رئیس هیئت مدیره ابزاری در زراد خانه مرکز هنر پاسادنا سمفونی و ArtCenter, یک vestry عضو در همه مقدسین کلیسا. گالری هنر در کالیفرنیا فارغ التحصیل دانشگاه است و پس از او به نام. او یک دینامیت اسکی باز با یک مکان در آسیا و اقیانوسیه و یک خانه در خیابان Malo در ساحل. در 50s او کوله پشتی 10 روز بیرون محدود بازحمت حرکت کردن. او و خانواده اش حفر کردن انسان اجدادی استخوان در کنیا Olduvai در کنار ریچارد Leakey خود را. یکی از بهترین pals بود Nobelist دزموند توتو.

وقتی که من ملاقات پگی فلپس من 15. او با بزرگواری اجازه یک دسته کامل از ما به اصل ساکن خانه خانواده در جنوب رافائل خیابان در پاسادنا در تمام ساعات روز و شب است. تیلور تا به حال شده است با توجه به بوت شدن از Thacher مدرسه در اوهای می آیند و به ما بپیوندید عمومی مدرسه plebes در John Muir بالا است. که این دیوانه غنی هیپی بچه با classic VW bus? پاسخ: سخت ترین کار بچه شما تا کنون ملاقات کرد. بعد او رفت و به جاده-مدیریت استفان عکاسی در تور و همین برای بیل گراهام “آخرین والس” کنسرت برای گروه در Winterland است. برای سال های بسیاری به من گفت: در یک رویداد جمع آوری کمک مالی که تیلور کلاسیک برنامه ریزی شده خود را پس از خود به ایدز تشخیص, من تو را دیدم هرگز او را بدون هر دو گوشی گهواره به گوش او و جارو در دست خود را.

کسانی که مهارت های سازمانی به نمایش گذاشته شدند روز او مجوز یادگیرنده در 15 و اجاره کامیون و نقل مکان خانواده به یک خانه جدید. او می خواهم من را انتخاب کنید تا در براق, بریتیش, مسابقه سبز microbus (که خواهر من بعد از کراوات رنگ پرده) در راه به Muir یک doobie آویزان از لب های او در 7:30 صبح است. او همیشه از یک طرف فرفره مدیریت محوطه سازی در Lawry را به عنوان مثال. او هرگز به کالج رفت. او به Woodside شد و یک EMT. او می خواهم برای کمک به اجرای یک منطقه خلیج شرکت تولید فیلم را یک شمع و پرورش صدها نفر از llamas از در نیمه ماه خلیج تگزاس, فروش اولین بار در جهان $50,000 لاما در گل میخ. بعدی همسایه درب نیل جوان راه می رفت پایین تپه از مزرعه خود به بازی “شکر کوه” تیلور در مراسم تشییع جنازه.

هیچ سوال اما این است که پگی outsized زندگی ساخته شده است که از ساحل شرقی, پیر پول است. او جد موسی تیلور کنترل ملی شهر بانک نیویورک — Citibank — از 1830s. زمانی که جنگ داخلی در سمت چپ و اتحادیه های تحت تامین مالی و موسی مطرح شده پول برای ملت است. به عنوان اگر در یک Henry James رمان یکی تیلور دختر ازدواج Marchese Antinori در فلورانس. پگی پدربزرگ و مادربزرگ تا به حال یک خانه در مراکش در حال حاضر متعلق به سلطان مراکش که فرانکلین روزولت و چرچیل در آنجا ماند و در طول جنگ. چرچیل رنگ محل فراموش نشدنی.

پس از تیلور درگذشت, پگی و من دوستان است. او تحت فشار قرار دادند من به هنر انجمن و کمیته ها. او از من خواست به صندلی ایدز پوسادا یک سال و البته من. برای اولین بار 13 دختر ما, زندگی من و همسرم به اجاره deliriously باز ساحل خانه برای دو هفته و پگی شد دوستان عزیز با قمر به عنوان به خوبی.

پگی و من می خواهم نوشیدن شراب و ما می خواهم صحبت کنید. من می خواهم آمد به کلرمونت و رفتیم بیرون برای ناهار همیشه با یک هدف همیشه به بهتر شرایط از کیت و کینگزلی تافتز شعر, جوایز, برای مثال, که او مرا درگیر با, که به معنای وجود نداشت نیمی از اقدامات در پگی زندگی درگیر بودن این روز با بزرگترین شاعران در امریکا است. کیت? او نوعی از پسر عموی.

پگی تا به حال یک نیمکت در پارک گلدن گیت تجلیل تیلور: “هر کس بهترین دوست” حک شده است به آن چوب. پگی تا به حال بسیاری از بهترین دوستان من بود و افتخار به یکی از بسته.

نوشتن عمومی سردبیر [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de