کشت و رانندگی در سبک فیلم های در حال آمدن به رز کاسه ورزشگاه در پاسادنا در این تابستان به عنوان ترایبکا شرکت IMAX و AT&T خواهد بود میزبانی نمایش فیلم در محل در هر آخر هفته شروع جولای 2-جولای 26.

سری لگد کردن با کارگردانی استیون اسپیلبرگ 1975, هیجان انگیز “آرواره ها” در 8:15 بعد از ظهر جولای 2 پیچد و با تیم برتون “Beetlejuice” در 8:45 p. m. 26 جولای. وجود دارد کشت از فیلم های کمدی (“Superbad,” “Mean Girls,” “ردهها ماجراجویی بزرگ,” “دختران سفر” “Bridesmaids” “ملاقات با والدین” “Meet the Fockers”) و فیلم های کودکان و نوجوانان (“داخل” تهاجم” “لگو فیلم” “جاسوسی کودکان و نوجوانان”).

آنها همچنین صفحه نمایش های ورزشی فیلم (“میدان رویاها” “فضا جم” “دستکش خاموش” “کیش” “جمعه شب چراغ”), فیلم اکشن (“Wonder Woman” “شوالیه تاریکی”), درام (“Straight Outta Compton,” “انجام کار درست”) کلاسیک (“The Goonies,” “هرگز پایان داستان” “آپولو 13,” “E. T. the Extra-Terrestrial,””جادوگر شهر از”) و بیشتر.

برای یک لیست کامل از فیلمهایی و زمان رفتن به tribecafilm.com/drive-in/RoseBowl.

بلیط ها $26.60 به علاوه $3.40 هزینه هر خودرو و در دسترس هستند در پیشرفت تنها از طریق tribecafilm.com/drive-in. درایو را باز کنید یک ساعت قبل از این ذکر شده نشان می دهد زمان و پارکینگ اختصاص داده خواهد شد در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. پس از ورود راننده و هر مسافر باید نشان دهد آنها خود را ماسک صورت. ماسک ها را به توان در هر زمان یک مهمان برگ یک وسیله نقلیه است.

وسایل نقلیه خواهد بود و مبهوت به جای حق بیمه, مشاهده و پارک حداقل شش فوت از هم جدا. دستشویی در دسترس خواهد بود در محل و انجام گسترده شستشو. امتیازات نیز در دسترس خواهد بود و مهمانان خواسته اجتماعی را حفظ فاصله در حالی که انتظار در خط. مهمانان باید باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را در طول این فیلم و فیلم پخش خواهد شد از طریق رادیو FM.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو