پاسادنا رستوران های آماده برای تغییر بزرگ قبل از بازگشایی

این هیچ راز پاسادنا رستوران و خرده فروشی در صحنه در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت هنگامی که کاربران در حال در نهایت اجازه به بازگشت به مورد علاقه خود را ثابت برای بیش از فقط takeout و تحویل.

چه کسانی که بیماری همه گیر کوروناویروس الهام گرفته از تغییرات خواهد بود اما کمتر از یک راز در حال حاضر پس از یک شهرستان در جلسه یکشنبه نقاشی یک تصویر اولیه از پاسادنا خرده فروشی و رستوران آینده.

Spoiler alert: شما احتمالا ناهار خوری خارج شد.

مقامات ممکن است اجازه می دهد رستوران ها برای تصاحب برخی از فضاهای عمومی مانند پیاده رو و یا کوچه ها و شاید حتی پارکینگ و یا تمام خیابان ها — به عنوان یک راه برای جای بیشتر diners در حالی که هنوز حفظ فاصله فیزیکی دستورالعمل با توجه به برنامه ریزی دیوید ریس که صحبت به توسعه اقتصادی و فناوری کمیسیون در روز چهارشنبه.

بدون گسترش رد پای ریس گفت: بسیاری از رستوران ها خواهد شد و به دنبال شدت کاهش ظرفیت — یک مزاحم به خصوص در وضعیت کوچکتر و صمیمی تر موسسات که صاحبان بعید است که قادر به پایان می رسد دیدار بدون فضای بیشتر.

اگر چه آنها به عنوان برجسته از تمرکز در این گفتگو برخی از مغازه های خرده فروشی می تواند نسخه خود را از این اما جزئیات بیشتر پراکنده در اینجا.

هنوز هم آن را به عنوان آسان نیست که به سادگی تکان دادن چوب جادویی. وجود دارد بسیاری از اداری به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای رستوران که می خواهید به استفاده از فضای عمومی حداقل در حال حاضر. اما ممکن است تغییر به زودی.

ریس گفت: این شهرستان نگاه می waiving تعدادی از اجازه ها و پروانه مورد نیاز برای رستوران ها و ساخت آن را آسان تر برای آنها را به باز کردن به ویندوز و خدمت به الکل در خارج.

مقامات همچنین به دنبال سهولت محدودیت در آگهی ها و نشانه ها, به گسترده تر اسکله به رستوران ها و خرده فروشان در راه برای جذب مشتریان بیشتر است.

ریس گفت: گروه در حال همکاری با دادستان شهرستان را برای تسریع برخی از این کد اصلاحات و دریافت راهنمایی به صاحبان کسب و کار به طوری که آنها می توانید شروع به آماده شدن.

“هدف این است که (دستورالعمل) انجام می شود و قبل از آنها نیاز” ریس گفت.

او فشرده شد توسط councilmen ویکتور گردو, استیو, Madison, Tyron همپتون و اندی ویلسون به مقررات آماده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است هر چند روشن نیست که آنها در واقع نهایی — به احتمال زیاد در آینده دو تا سه هفته ریس گفت.

در اوایل این هفته پاسادنا مقامات گفتند که آنها نمی خواهد بود قادر به بازگشایی کسب و کار پیش از لس آنجلس — چیزی که بود بدتر برای چهار councilmen که پیشنهاد این شهر ممکن است شکایت دولت بیش از این مسئله است.

اما در حال حاضر شناخته شده ترین است که آنها موضوع را به هوی و هوس را از دیگر سازمان های دولتی.

“آنچه در این ولایت می گویند در حال رفتن به تغییر در سه روز” همپتون griped. “او تغییر ذهن خود را در هر 40 دقیقه. ما باید آماده و آماده” اگر او تصمیم می گیرد به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

هنوز هم مهم بود برای پاسادنا به جلو حرکت کند و همچنان در حال توسعه این دستورالعمل را councilmen به توافق رسیدند.

“آن را می شود به پاسادنا پیشرو و نه انتظار برای دیگران تعیین چارچوب به نظر می رسد مانند” گردو گفت. “ما باید آن را انجام دهید در اینجا و ما باید آن را در راه است که سریع و, سریع و خوب برای جامعه ما است.”

هر چه برنامه ریزی شهرستان در نهایت حرکت رو به جلو با ریس گفت: بعضی از رستوران ها ملزم به چپ.

“همه رستوران ها بهره مند خواهد شد,” او گفت:. “وجود خواهد داشت و نابرابری از آنجا که همه” دسترسی به همان مقدار از فضای عمومی است. نه هر رستوران خواهد بود و از لحاظ جسمی قادر به گسترش رد پای آن.

که بخشی از درخواست تجدید نظر از بسته شدن تمام خیابان های شهرستان و اجازه می دهد رستوران ها و فروشگاه ها برای تصاحب اما این برنامه همراه با مجموعه خود را از چالش است.

برای یکی از بسته شدن خیابان ها می آید در هزینه بخش حمل و نقل مدیر لورا Cornejo گفته مقامات چهارشنبه.

Cornejo گفت: مسئولان نگاه چند گزینه — شامل بستن یک خیابان برای کل یک ماه دیگر می بینیم آخر هفته تعطیلی از روز جمعه تا یکشنبه و گزینه سوم که نزدیک یک خیابان تنها در ساعات کسب و کار اما در غیر این صورت آن را باز بگذارید.

بسته به گزینه های آن می تواند هزینه در هر نقطه از $83,000 به $140,000 در هر ماه برای حفظ این خیابان بسته Cornejo گفت.

و در حالی که او گفت: آنها باید چند نامزد خیابان تعطیلی یک پیشرو است, کلرادو, بلوار, که در آن بسیاری از این شهر مغازه ها و رستوران ها واقع شده است.

کمی کوتاه توسط “بیش مهندسی” رز کاسه حلقه بسته شدن که هزینه های واقعی بیش از دو برابر از برآورد گردو تکرار همکاران خود را که پیشنهاد بسته شدن کلرادو بلوار ممکن است مشکل بیش از ارزش آن است.

“خیابان های فولادی برای تلفن های موبایل هیجان انگیز اما من نگران هستم ما می توانیم خفه کردن در زمانی که ما در غیر این صورت می توانید انجام بسیاری از layups” ویلسون گفت:. “این یک سوال از بازگشت در تلاش است.”

باز کردن پیاده رو و به طور بالقوه حتی خیابان فضاهای پارکینگ به نظر می رسید مانند یک دسترسی بیشتر هدف به councilmen.

“من نمی گویم اجازه دهید فکر می کنم در مورد تعطیلی کامل,” گردو گفت. “اما ما باید زیرک تر از فقط در حال انتظار برای حل بزرگ shutdown در کلرادو بلوار.”

وی تاکید کرد این شهرستان باید نگاه “برای راه حل های آسان و ارائه راهنمایی به طوری که مردم فکر می کنم در مورد کسب و کار خود را, خود را, وضعیت که ممکن است در کلرادو بلوار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>